Trečiadienio horoskopas – rugpjūčio 12 d.

2015-08-12, ji24.lt
„Fotolia“ nuotr. / Pienės pūkas
„Fotolia“ nuotr. / Pienės pūkas

Siūlome susipažinti su dienos prognozėmis.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Jūsų aplinkoje šiandien įsivyraus ramybė ir supratimas, jei savo prioritetu pasirinkę privatų gyvenimą, ieškosite, kaip padalinti bendras lėšas. Tačiau ne vien namiškių prašymus pildysite. Bus svarbu tinkamai atlikti kasdienes užduotis ar pasirūpinti sveikata, tačiau sunku apsispręsti, kurį būdą rinktis, kad rezultatas būtų nepriekaištingas. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Niekas geriau už jus nežinos, kaip šiandien suspėti į visus susitikimus, kaip su kiekvienu sutiktu rasti temą pokalbiui ir kaip nuolatiniame šurmulyje nepavargti. O jei kažkas nepavyks, visad atsiras norinčių jums patalkinti. Tik užuot pasitikėję tuo, ką matote prieš akis, dažnai būsite linkę pasikliauti draugų pažadais ar nerealiomis jų idėjomis.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien būdami atidūs tam, kas jus pasiekia įvairiais kanalais, gausite tai, ko jums reikia. Nors būtinybė atlikti nemalonias pereigas nedžiugins, tačiau su jomis be rūpesčių susidorosite. Tačiau kaip jausitės, kai jūsų mintys bus interpretuojamos visiškai priešingai? Beje, galimas daiktas, kad dėl kažko pernelyg įsivajosite.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien jūsų idėjos bus palaimintos, o pastangos – įvertintos, jei tam turėdami labai rimtą planą ir rimtus ketinimus, panaudosite visą savo žavesį. Net neabejokite – jo užteks, ir net nepajusite, kaip visi nieko neįtardami jau šoka pagal jūsų grojamą melodiją. Tačiau diskusijose galite neįžvelgti kai kurių žinių spragų ar įsivaizdavimų.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Toli gražu šiandien netinginiaujate, jei būnate mažumėlę atokiau pagrindinių įvykių nei įprastai. Tokiu būdu kaupiate jėgas tam, kad netrukus parodytumėte visiems savo grožį, gėrį ir visa kita, kuo esate nepakartojami. Tačiau tuomet, kai bus aktualios išlaidos ar pirkiniai, nepuoselėkite iliuzijų, tikėdamiesi, kad kažkas kitas už viską sumokės.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Manysite esą nepakeičiami kolektyve, draugų grupėje ar bendražygių komandoje. Ir tik tame matysite savo šios dienos veiklos prasmę, netgi visaip siūlysite kitiems savo pagalbą. Nesėkmės galimybė viena – imti abejoti savo mintimis ar žodžiais, tikintis, kad kažkas kitas viską žino geriau už jus.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Negailėdami savęs, dalinsite savo dėmesį ir šilumą tiems, su kurias dirbate. Tokiu būdu ne tik padėsite kitiems, bet ir patys save išreikšite ar net užsidirbsite. Tiesa, pravartu dažniau atsižvelgti į kitų žmonių jausmus ir būti maksimaliai susitelkusiems, tačiau neverta užsimoti per plačiai, jei netikėsite tuo, ką darote.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.) Šiandien jums netrūks žinių, pasitikėjimo ir rimto požiūrio į viską, ką darote, tačiau ar pakaks meilės ir supratimo tiems, su kurias leidžiate dieną? Be to, numatę tikslą ir užsimoję viską padaryti iš karto, stabtelkite. Suskaidykite šią sau iškeltą užduotį į daug smulkių dalelių ir jas paskirstykite kitiems suinteresuotiems asmenims.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Norėdami, kad jūsų energijos resursai ne sektų, o pasipildytų, turėsite peržengti kelis sunkiai įžiūrimus slenksčius. Svarbiausi jų bus susiję su jūsų praeities patirtimis, kurias įveiksite lengviau nei manėte. O geriems darbams trukdys kažkokie jūsų šeimos narių veiksmai ar jų nevalingos pastangos atkreipti jūsų dėmesį.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien bus ne viena proga įsitikinti, kad kitų žmonių buvimas jums tiesiog būtinas. Todėl kai kažkas iš komandos narių jums patars, ką reikia daryti, o ko ne, jūs tam nedelsiant pritarsite. Tačiau intriguojančios žinios ar kelionių pažadai gali visiškai nesutapti su tuo, kuo jūs iki šiol tikėjote ir planavote.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šilta atmosfera darbe ir santykiai su kolegomis ragins jus dirbti dar produktyviau. Jums ant pečių užversta papildoma atsakomybės našta irgi neatrodys per sunki. Priešingai, ilgai laukta ir pagaliau sulaukta. O dalis jūsų finansinių lūkesčių tėra nuodas, apkartinantis jūsų bendras patirtis ar bendrus planus su kitais asmenimis.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Savaip interpretuosite tai, ką jums atplukdys diena. Laimei, mokėsite tuo pasidžiaugti. Net jei kai kam atrodys, kad dažniau liūdite nei džiūgaujate. Nesuprantantiems jūsų poelgių, netruksite įrodyti, kad tokiu būdu tik laukiate jums reikalingo įkvėpimo. Viena bėda, kad pernelyg juo pasikliausite, užuot paprasčiausiai su kai kuo aptarę tai, kas jums rūpi.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?