Atviros jaunimo erdvės „KJ loftas“ įkurtuvių šventė

2015-08-12, Atviros jaunimo erdvės „KJ loftas“ programos vadovas Rimvydas Petrauskis

Rugpjūčio 7 dieną  Katyčių pagrindinėje mokykloje vyko atviros jaunimo erdvės „KJ loftas“ įkurtuvių šventė. Šventės dalyvius sveikino Švietimo skyriaus Jaunimo ir sporto reikalų koordinatorė Rimantė Čiutienė bei laikinai einantis Katyčių seniūno pareigas Viktoras Vaitiekovas.

Visus šventės dalyvius džiugino gitaristų koncertas. Besižavintys šiuo instrumentu galėjo dalyvauti grojimo gitara mokymuose, kuriuos vedė muzikos mokytoja Dalia Kriščiūnienė.

Vėliau visi susirinkusieji dalyvavo sporto užsiėmimuose, kuriuos organizavo atviros jaunimo erdvės savanoris Edvardas Juraška su gausiu pagalbininkų būrių.  Jaunimas iš Katyčių, Stubrių, Degučių, Šilalės r. Pajūralio, Pašyšių galėjo išmėginti savo jėgas krepšinio, paplūdimio tinklinio, rankų lenkimo, ir kt. sporto rungtyse.

Jaunimas kūrė savitarpio sugyvenimo taisykles, kurias visiems susirinkusiems žaismingai pristatė renginio vedėjos Laura Glemžaitė ir Karolina Pociūtė. Susirinkusieji buvo pakviesti į grupės formavimo ir „Energy“ žaidimus, kurie leido geriau pažinti vieniems kitus bei suteikė daug malonių emocijų.

Manome, kad erdvėje tvyranti saugi ir tolerantiška aplinka bus patraukli jaunam žmogui. Erdvėje nebus liūdna, čia jaunimo laukia daugiafunkciniai treniruokliai, biliardo stalas, įvairūs stalo žaidimai ir kt. Jaunimas noriai prisidėjo prie jaukios atviros jaunimo erdvės kūrimo, ypač aktyvūs buvo jaunuoliai: Rapolas Snitkus, Rokas Tūbutis, Oleandras Nazarovas ir Domantas Pielikis, Austėja Bendžiūtė, Agnė Glemžaitė ir kt. .

Katytiškiai nepamiršo padėkoti visiems svečiams, o ypač Stubrių jaunimui, kuris ne tik lanko šią erdvę, bet ir padeda organizuoti veiklas  bei savanoriauja.

Tikimės, jog Atvirose jaunimo erdvėse jaunuoliai turės galimybę leisti laisvalaikį, bendrauti, realizuoti save įvairiose veiklose: sporto, muzikos, planuodami įvairius renginius, konkursus, išvykas, diskutuodami aktualiomis jaunimui temomis ir kt. Erdvėse laukiamas jaunimas nuo 14 iki 29 metų. Jokių apribojimų ar išskirtinių reikalavimų ateinantiems nėra. Į Atvirų jaunimo erdvių patalpas gali užsukti jauni žmonės turiningai praleisti laiką. Jaunimo erdvė suteikia galimybę savanoriauti, šiuo metu erdvėje dirba 3 savanoriai, kurie padeda organizuoti veiklas erdvėse.

Atvira jaunimo erdvė „KJ loftas“ atidaryta gavus Jaunimo reikalų departamento paramą, už kurią esame dėkingi. Prie projekto prisidėjo rėmėjai: UAB „Megira“, Katyčių bendruomenė, Jonas Lukošaitis, ūkininkas Algirdas Pieteraitis, Giedrius Overlingas, Arūno Juškevičiaus įmonei UAB „ Simbadas“.

 

 

 

 

 

 

 


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Jaunimas2015-08-14
Po 17:00 valandos jaunimui belieka tik ir gerti... Valkiotis... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
legionierius is stubriu2015-08-14
Labai puiku, jau ne vieneri metai, kaip pats dalyvavau, taciau, koks dar aktyvus jaunimas, kai uz ji viska padaro mokytojas? Ir butent, kodel laimint projekta, visi pinigai sukisami i mokykla? Ziauriai smagu sitoje erdveje, bet kodel sia erdve turi kontroliuoti mokyklos valdzia?? Manau, erdve butu lankomiausia nuo 17valandos iki 20.00, Juk ir naunimas turi darbus.

Žodžiu esu piktas, kad visi jaunimo pinigai kisami i mokyklos aplinkos gerinima, moksleiviu keliones, taip traukiant mokinius galbut pasilikti mokykloje, bet juk ir kitaip buti negali, kai projektus "Jaunimui" raso mokyklos mokytojas.:D #9
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Oliandras2015-08-14
Ne Oleandras, o OLIANDRAS... Beraščiai... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar namuose jau pasipuošėtė Kalėdų eglutę?