Ketvirtadienio horoskopas – rugpjūčio 13 d.

2015-08-13, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Paplūdimys
Fotolia nuotr. / Paplūdimys

Sveiki! Ką žada mažojo savaitgalio pradžia?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien norėsite išsivaduoti iš kokių nors jūsų saviraišką varžančių pančių ir net jei jų iš tiesų nebus, juos sugalvosite. Laimei, tokiu būdu nieko negriausite, o vien savo originalumu aplinkinius stebinsite. Ir nestokodami azarto bei noro rizikuoti, ką nors sukursite ar kokią pramogą kam nors suorganizuosite. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Būsite susitelkę į savo vidų ar savo asmeninį gyvenimą ir net darbo ar kitoje viešoje vietoje kursite sau jaukią aplinką, kurioje jums už viską svarbiau save išreikšti neįprastomis priemonėmis. Šių priemonių rasite gerai pasiknaisioję savo atmintyje, sapnuose, svajonėse ar kitose tik jums pasiekiamose vietose. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien jums bus išties smagu pasikalbėti ir pasistengsite savo oratorinius gebėjimus aukštėliau kilstelėti. O jei atsiras proga savo originalių idėjų pribarstyti draugų būryje, bendražygių grupėje ar komandoje, jūs pamanysite, kad jums išdygo sparnai. Jei greta jūsų yra pasekėjų, vadinasi, jūs teisingame kelyje. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien sugalvosite būdų, kaip pasijusti turtingesniems ar šio to vertesniems. Ore išties sklando pulkai idėjų, kurios jums padėtų geriau uždirbti ar daugiau pasitikėjimo savimi įgyti. Ir būtų nuostabu, jei ne tik apie tai svarstytumėte ar svajotumėte, o ką nors konkretaus ta linkme atliktumėte.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien galite elgtis įvairiai, pavyzdžiui, kaišioti visur nosį su viltimi kitus įtikinti tuo, kuo patys tikite. Arba ieškoti informacijos, kuri leistų aplinkinių nuomonę apie jus šiek tiek pagerinti, be jokios rizikos persistengti, tačiau rizikuojant kiek sujaukti tai, kas tiek jums, tiek visiems kitiems yra įprasta. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien nieko neprarasite, o tik daugiau jėgų sukaupsite, jei nuspręsite kiek pasitraukti į šalį ir pažiūrėti, kas bus toliau. Kai kurie ne visai akivaizdūs, gal net praeities dulkėmis nusėti dalykai, kuriuos teks įminti lyg kokią mįslę, jums gali būti gera atspirtis ką nors pakeisti ar su kai kuo ryšius atnaujinti.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien jums bus gera jaustis komandos nariu ar reikalingu draugu. Tačiau nebūsite tikri, kad viską darote teisingai ir nebūsite užtikrinti, kad kiti asmenys taip pat teisūs. Kuo labiau visais jais tikėsite, nepaisant įvairiausių aplinkybių, tuo lengviau integruosite jums reikalingas permainas į savo gyvenimą. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien darbe rasite ir ramybę, ir saviraišką, ir įkvėpimą. Tačiau jums bus sunku paklusti bet kokioms taisyklėms ar apribojimams, kurie kitu metu jums nebuvo jokia kliūtis. Be to, puikiai seksis darbe pritaikyti, panaudoti ar įsisavinti naujus jums neįprastus dalykus ar savo poelgiais nustebinti kolegas.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien būsite visa žinantys ir viskuo, kas jums aktualu, kitus įtikinantys. Jūsų galvoje gimusios kūrybinės mintys, realizuotos idėjos ar suorganizuotos pramogos gali ne vieną priversti pažvelgti į jus kitaip. Nors tikslingai to nesieksite, gavę atgalinį ryšį, pasidžiaugti ir pasididžiuoti tuo progos nepraleisite.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien rasdami, kaip kitų siūlomais dalykais pasinaudoti, ir patys rasite ką į bendrą katilą įpilti. O tai bus originalios idėjos, kurių semsitės namuose, šeimos tradicijose, savo praeityje ar net vaikystėje. Kiek to jums pavyks bendram labui panaudoti ir kitus įtikinti bei su jais bendradarbiauti, tiek stiprūs pasijausite.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Savo sėkmes ir nesėkmes šiandien matuosite kito žmogaus matais ir tokiu būdu kur kas toliau nueisite. Tačiau geranoriškai paisydami patarimų, kuriuos išgirsite, pavyzdžiui, iš savo antrosios pusės, nepraleiskite progos ir savo genialių minčių jiems pasiūlyti. Tokiu būdu kartu ką nors įstabaus sumąstysite. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien nesibodėsite eilinių kasdienių užduočių ir jas atlikdami sau ramiai plauksite pasroviui. O jei vieną kitą neįprastą gebėjimą savo veikloje panaudotumėte, tikrai kur kas maloniau dieną praleistumėte ir sau keletą taškų užsidirbtumėte. Ir visai nesvarbu, ar tai vienas iš jūsų virtuvės šedevrų, ar rimtas paramos projektas.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?