Penktadienio horoskopas – rugpjūčio 14 d.

2015-08-14, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Mergaitė
Fotolia nuotr. / Mergaitė

Įžengiame į savaitgalį su naujomis prognozėmis. Kas mūsų laukia?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šią popietę jūsų žaidimų ir kūrybos srityje vyks jaunatis, ragindama jus atverti savo sielą viskam, kas džiugina ir kas jumyse žadina kūrybos ir azarto dvasią. Bus sunku save suturėti kaskart, kai prieš akis atsivers galimybė patirti kažką stebinančio. Įsitikinkite, kad ir jūsų mylimi asmenys ne tik jumis žavisi, bet ir džiūgauja kartu su jumis. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šio mėnesio jaunatis, vykstanti šią popietę, nukreips jūsų mintis į namus ir šeimą, kur norėsite sukurti ką nors nepaprasto, kuo galėtumėte didžiuotis. Kažkokia svajonė jus ragins elgtis vienaip ar kitaip, tačiau iš teisingo kelio neišklysite, jei užuot ieškoję laimės kur nors toli, kursite ją savo namuose. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Viskas, ko jums šiuo metu reikia, yra greta jūsų. Jaunatis jūsų artimos aplinkos ir bendravimo srityje sustiprins gebėjimus išreikšti save žodžiais, suteiks daugiau galimybių išvykti į netolimas keliones ir susitikti su įdomiais žmonėmis. Galite būti tikri, kad originalių idėjų ir jas palaikančių žmonių netrūks. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien jaunatis jūsų vertybių srityje atvers ne vienerias duris, už kurių jūs galite rasti ir daugiau saviraiškos dėl savo gabumų, ir progų užsidirbti, ir priežasčių vertingiems daiktams įsigyti. Ne tik jūsų turtai, bet ir jūsų pasitikėjimas savimi augs, jei darbe ryžtingai imsitės neįprastų metodų ir originaliai spręsite profesines problemas.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien jūsų ženkle jaunatis, suteiksianti didesnių vilčių tiems, kurie nori parodyti pasauliui save kitokius nei iki šiol. Kuo plačiau žvelgsite į savo įvaizdžio gerinimą ar išvaizdos tobulinimą, tuo daugiau perspektyvų atsivers prieš jūsų akis. Kad šis startas būtų sėkmingas, vakarop pamąstykite, kokiais norite save matyti ateityje.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien vykstanti jaunatis jus kiek stumtels į sapnų, svajonių ir vidinių išgyvenimų pasaulį. Viskas, ko reikia, tai, kad jame nesukurtumėte daugiau barjerų, o esamus griautumėte. Be to, visokias nuosėdas, kurios jums trukdo, ne ignoruotumėte, o gražindami savo vidų, pamažu išstumtumėte.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.) Šiandien vyksianti jaunatis kvies jus įsilieti į grupę ar kolektyvą. Sėkmė sukiosis aplink, jei žinosite savo siekius ir ką norite priimti į komandą. Galimas daiktas, kad į ją sugrįš žmogus, kurį buvote palikę už borto, o antrosios pusės padedami, kai ką įspūdingo savo draugams suorganizuosite.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien privalu susikoncentruoti į karjerą ar kitus svarbiausius gyvenimo tikslus, nes ties jais popietę vyks jaunatis, skatinanti augimą ir svajonių išsipildymą. Jums, beje, negalima likti abejingiems, kitaip viskas nueis veltui. Būkite pasiruošę išsilaisvinti nuo to, kas jus darbe ribojo ir, pažvelgę naujai, imtis rimtų darbų. 

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Žadinkite snaudžiančią nuotykių dvasią, nes jaunatis šiandien vyks jūsų tolimų kelionių ir tikėjimo srityje. Keisti kūrybiški sprendimai ar neįprasti jūsų romantiški polėkiai gali būti galimybė toliau išvykti, daugiau pamatyti, suprasti, išmokti, sužinoti ir galiausiai visu tuo su kitais pasidalinti.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Jei jaučiatės esantys ant nepatogaus slenksčio, šiandien galite jį peržengti. Tačiau, ar žinote, kiek toli esate pasiruošę eiti ir kiek kitais pasitikėti tam, kad jį įveiktumėte? Neįprasti namiškių siūlymai gali jums būti gera atspirtis nenuleisti rankų ir tikėti tuo, kas dabar gali atrodyti neįmanoma. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Naujų iniciatyvų galite imtis partnerystės ar visuomeninio gyvenimo srityse, nes šią sritį nuo šiol globos jaunatis. Ne pro šalį būtų prisiminti, kad jūsų norai kur kas mažiau svarbūs už jūsų partnerių troškimus. Didėja susitikimų su seniai matytais žmonėmis, kelionių pas juos ar naujienų apie juos galimybė.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šį vakarą vyksianti jaunatis jums gera proga daugiau ir kokybiškiau atlikti tai, ko iš jūsų reikalauja kasdienybė. Jei turite su darbu, sveikata ar buitimi susijusių ketinimų, jie pildysis kur kas greičiau, yapč, jei šiandien numatysite savo veiksmų planą, o po to jį kuo žaismingiau, kūrybiškiau ir su didesne meile įgyvendinsite.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?