Savaitgalio horoskopas – rugpjūčio 15–16 d.

2015-08-15, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Moteris vandenyje
Fotolia nuotr. / Moteris vandenyje

Su jumis sveikinasi savaitgalis! Kokių patarimų pažers žvaigždės?

AvinasAvinas 
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šeštadienį kartu su vaikais prisiminę anksčiau išbandytą pramogą, imkite ją ir vėl išbandykite – neišdildomi įspūdžiai garantuoti. Nenuostabu ir tai, jei susidursite su žmogumi, kurį anksčiau mylėjote. Šios dienos vakarą ar sekmadienį su kai kuo aptarę savo darbo ar sveikatos aktualijas, sulauksite reikalingų žmonių palaikymo. 

JautisJautis 
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šeštadienį kai ką atliksite dėl namų ar šeimos, o gal kartu su jais nuveiksite tai, kas jau ne pirma diena jums visiems rūpėjo, bet tam nerasdavote laiko, pinigų ar noro. Vakare jūsų ryšius su mylimu žmogumi ar atžalomis stiprins išsamūs pokalbiai, o šios temos išliks aktualios iki savaitgalio pabaigos. 

DvyniaiDvyniai 
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šeštadienį įvykęs susitikimas padės jums suprasti, kad kai kas panašaus jau yra nutikę, o dabar turite sąlygas pataisyti tai, kas anksčiau nepavyko. Be to, apie kai ką, susijusio su namais, šeimos praeitimi ar bendru turtu, būsite pakviesti padiskutuoti šeštadienio vakarą ar sekmadienį. Galbūt net kažkokią paslaptį sužinosite.

VėžysVėžys 
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Galimas daiktas, kad šeštadienį kojos jus nuves į tas prekybos vietas, kur yra jūsų geidžiami daiktai. Tie, kurių dėl vienos ar kitos priežasties iki šiol neįsigijote. Tos dienos vakarą ar sekmadienį bus tinkamas laikas pasikalbėti su antrąja puse apie viską, kas jums aktualu ir sužinoti jos ar jo nuomonę.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šeštadienį jums pravartu atidžiau pažvelgti į veidrodį tam, kad pamatytumėte, ko dėl savo išvaizdos ar įvaizdžio nepadarėte. Puiku, jei kokią nors jums tinkančią procedūrą pakartosite. Vakarop ar paskutinę savaitės dieną galite ryžtis pirkiniams, kurių dėka jūsų buitis ar sveikata pagerėtų. 

MergelėMergelė 
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Panašu, kad šeštadienį jūsų mintis užvaldys anksčiau puoselėta svajonė, slaptai mylėtas žmogus ar vis pasikartojantis sapnas. Ką galite padaryti, kad praeities nuosėdų atsikratytumėte ar galų gale savo svajones įgyvendintumėte? Vakare ar sekmadienį pasistenkite paaiškinti savo mylimam asmeniui ar vaikams tai, ko jie iki šiol nenorėjo girdėti. 

SvarstyklėsSvarstyklės 
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šeštadienio nuotaikas skaidrins susitikimai su seniai matytais draugais ar vienu iš jų. Gerai praleistas laikas puikus motyvas, bet ne vienintelis. Be to, šios dienos vakarą ar sekmadienį jums gali tekti ieškoti tinkamų žodžių, dėl kurių jūsų įžvalgos ir pasiūlymai būtų suprantami jūsų šeimos nariams.  

SkorpionasSkorpionas 
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šeštadienį jūsų poelgiai ar buvimas kokioje nors vietoje gali atverti duris, kurios atrodė amžiams užtrenktos. Šypsokitės kuo plačiau, net jei anksčiau analogiškoje situacijoje braukėte ašarą ar neturėjote jokių šansų laimėti. Išsami diskusija bičiulių grupėje šeštadienio vakarą ar sekmadienį jums gali suteikti vertingų žinių.

ŠaulysŠaulys 
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Pažadai, kurių neįvykdė kai kas gyvenantis toli, ar kelionės, į kurias neišvykote, dabar gali būti vėl iškelti į pirmąjį planą. Net jei ir šįkart ne viskas bus tobula, kai kurios sienos pamažu nyks. Šeštadienio vakarą ar sekmadienį jūsų žodžiai įgis nemažai galių ir bus toli girdimi, negana to, iš to net turėsite tam tikros naudos. 

OžiaragisOžiaragis 
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šeštadienį turbūt prisiliesite prie paslapčių, kurios jums iki šiol labai rūpėjo, vėl patirsite tai, kas jums praeityje patiko ar gausite dovaną, kurios anksčiau jums buvo pagailėta. Šeštadienio vakarą ar sekmadienį dalinkitės savo žiniomis ar pažiūromis turėdami galvoje, kad visus lengvai įtikinsite ir niekas nedrįs jums prieštarauti.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šeštadienį leisdami laiką su antrąja puse ar kitais žmonėmis (galbūt net seniai matytais) prisiminsite tai, ką buvote nugrūdę kuo toliausiai ir išsitraukiate, pripažindami sau, jog tai teikia jums džiaugsmo. Šeštadienio vakarą ir sekmadienį prabilsite temomis, kurių iki šiol vengėte. Tam pasiryžę, svarbių dalykų išsiaiškinsite. 

ŽuvysŽuvys 
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šeštadienį mielai imsitės veiklos, kuri gal įprastai jums būtų nuobodi, bet ne šiuo metu. Gal net išsitrauksite kokią užmestą idėją, kuri labai pravers tobulinant kūną ar puoselėjant gyvenamąją aplinką. Šeštadienio vakarą ar paskutinę savaitės dieną turėsite įspūdingų pokalbių, kurių metu jūsų draugai jums kai ką svarbaus atskleis ar paaiškins. 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?