Orai.lt: mėgaukimės gaiva

2015-08-15, orai.lt, orai24.lt
Luko Balandžio/15min.lt nuotr. / Vilnius.
Luko Balandžio/15min.lt nuotr. / Vilnius.

Artimiausiomis dienomis vyraus ramūs, saulėti bei sausi orai. Bus galima mėgautis gaiva, nes temperatūra jau nekils taip aukštai, kaip neseniai buvusios kaitros metu. Šeštadienį ir toliau bus sausa. Šventinę dieną lepins saulė, orai bus palankūs leisti laiką gamtoje. Temperatūra kils iki 23–27 laipsnių. Pūs vidutinis rytinių krypčių vėjas.

Sekmadienį lietaus taip pat nesulauksime. Rytų, šiaurės rytų vėjas pūs 5–10 m/s greičiu. Gaivią naktį temperatūra svyruos tarp 10 ir 15, Kuršių nerijoje bus apie 16 šilumos, dieną oras šils iki 22–27 laipsnių.

Pirmadienį orai keisis nedaug, išsilaikys sausi orai. Į šalį atkeliaus vėsesnė oro masė: naktį temperatūra kris iki 9–14, dieną termometrai rodys 19–24 laipsnius šilumos. Rytų, šiaurės rytų vėjas pūs dar smagiau – 7-12 m/s.

Antradienį gali šiek tiek padaugėti debesų, bet lietaus tikimybė išliks nedidelė. Temperatūra bus dar žemesnė: naktį 8–13, dieną tik 18–23 laipsniai. Rytų vėjas išliks stiprokas.

Trečiadienį ir ketvirtadienį temperatūra smarkiai nesikeis. Atrodo, kad anticiklonas lietaus debesims neleis prasibrauti į Lietuvą. 

Orai Šilutėje:


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?