Pirmadienio horoskopas – rugpjūčio 17 d.

2015-08-17, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Kava su sausainiais
Fotolia nuotr. / Kava su sausainiais

Labas rytas, mielieji. Pirmadienis dažnam mūsų ne pati geriausia diena – praskaidrinkite savo nuotaiką astrologės prognozėmis.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien būsite darbštūs, kruopštūs, tikslūs ir nuoseklūs, kad ir kokios veiklos imsitės, tačiau toliau savo nosies nematysite. Beje, net ir turėdami atlikti nuobodžius darbus, su malonumu juos atliksite. Vakare dar labiau susitelksite gavę iš kitų asmenų ilgai lauktą pagalbą, palaikymą ar lėšų. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Tiek dirbantys, tiek atostogaujantys šiandien labiau pasitikės konkrečiais dalykais, o ne svajonėmis ar įsivaizdavimais. Jei aiškių gairių pritrūksite, pasitikėkite savo antrąja puse ar kitu jums svarbiu žmogumi. Tik jo ar jos padedami, kur kas lengviau darysite jums tinkančius pasirinkimus. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Būsite orientuoti į kuo siauresnes erdves ar net į savo vidų. Kad jums pavyktų tai sukurti, imsitės darbų, kuriuos negailėdami savęs, visą dieną dirbsite. Tokiu būdu ir nuo kitų atsiribosite, ir jums nemalonias mintis nuvysite. Vakare viską atlikite pagal iš anksto nustatytą planą, o išgirdę rekomendacijų – jį koreguokite.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Nors būsite nusiteikę aktyviam bendravimui ir judėjimui iš vietos į vietą, tvarka ir nuoseklumas bus jūsų gairės, kuriomis vadovaudamiesi suspėsite netgi daugiau nei buvote numatę. Taigi, kuo geriau apgalvokite savo būsimus veiksmus, išvykas, susitikimus ir pokalbių eigą. Vakare gausite gerą priežastį susitelkti.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien viską matuosite savais matais, tačiau tik labai konkrečiais. Jei pavyks ką nors įvykdyti ar įsigyti – tai jau gerai, jei pavyks kažką panaudoti – taip pat puiku. Vakare dar labiau susikaupsite ir galbūt ką nors iki šiol vilkinto nupirksite ar atliksite, namiškių ar šeimos iškeltų tikslų paskatinti.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien jūsų poelgiai, nuotaikos ir reakcijos bus dažniau matomos ir vertinamos nei įprastai. Geriau už kitus planuosite ir planus vykdysite. O kuo jūsų dienotvarkė bus tikslesnė, tuo daugiau pavyks nuveikti. Vakare jums suteikta informacija nebus stulbinanti, tačiau paranki jums ir reikalinga, o ilgai lauktas susitikimas suteiks reikalingo aiškumo.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien galite mažumėlę atitrūkti nuo realybės, bet ne jos išvengti. O kylančias savo emocijas pasilikite sau, nes daug svarbiau bus konkretūs darbai nei jūsų fantazijos. Jūsų alkį ar nepasitenkinimą numalšins progos ką nors įsigyti ar pritaikyti turimus gebėjimus savo svajonėms išpildyti. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien vertinga pasikliauti viskuo, ką įmanoma paliesti, užuosti ir pamatyti. Visa kita bus neverta jūsų laiko ir energijos. Būdami kritiški komandos narių ar draugų žodžiams, šio to pasieksite, tačiau nepersistenkite. Vakare žinosite kam ką ir kaip paaiškinti, kad jumis patikėtų ir įvykdytų jūsų reikalavimus.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Būsite nusiteikę rimtiems darbams ir juos geriausiai atliksite numatę kokių veiksmų imsitės, kad pasiektumėte savųjų tikslų. Nors jums būtų kiek nuobodu laikytis detalių jo nurodymų, nepasiduokite pagundai visko pakeisti ar atsisakyti. Vakare kažkokie jūsų įpročiai ar praeities patirtys jums bus gera priežastis pasistengti. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Kuo stipriau šiandien remsitės kojomis į žemę, tuo tolimesnes perspektyvas pamatysite. Todėl didelių dalykų ieškokite mažuose. Vakare labiau savimi pasitikėsite, daugiau sužinosite ar laisviau atsikvėpsite tuomet, kai šalia jūsų bus patikimas draugas ar žmonių grupė, kuria galima pasikliauti.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šios dienos pusiausvyros garantas – tvirtas jūsų žinojimas, kuriuo keliu norite eiti ir pasiryžimas jo nekeisti. Tačiau kai kuriuo metu gali tekti kai ko, prie ko esate įpratę, atsisakyti ir su tuo kovoti beprasmiška. Rimtumas ir tvarka bus pagrindiniai dienos palydovai, skatinantys jus žengti ryžtingą žingsnį ten, kur ilgai nesiryžote. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Jūsų pasitikėjimas savo antrąja puse, kolegomis ar partneriais darbe jus stiprins ir leis nepasijusti vienišoms dideliame klaidžiame dienos įvykių vandenyne. Prasmę pamatysite smulkmenose, kurias turbūt vienas iš tų asmenų jums parodys. Be to, jūsų įgytos žinos gali jums grąžinti kryptį ir tikėjimą kitais.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar skiepysitės vakcina nuo COVID-19?