Savaitgalio horoskopas – spalio 25–26 d.

2014-10-25, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Kraštovaizdis
Fotolia nuotr. / Kraštovaizdis

Labas rytas, mielieji. Ką šiandien žada magiškos žvaigždės? Ji24.lt prognozuoja gerą nuotaiką, smagius susitikimus, gardžiausius pietus ir širdis, pilnas šilumos. Jaukaus savaitgalio!
 

AvinasAvinas 
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šeštadienį su džiaugsmu gilinsitės į dalykus, apie kurių egzistavimą nei nenutuokėte. Čia gali tekti kai ką atiduoti kitiems, kai kuo pasidalinti ar kai ką iš jų paimti. Dėl sekmadienį įvykstančio svarbaus astrologinio pokyčio – Marso perėjimo į Ožiaragio žvaigždyną, jūs tapsite labiau matomi. Tai jums ant pečių užvers nelengvą atsakomybės naštą, bet jums ji patinka, tiesa?

JautisJautis 
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šeštadienį net nežinodami kaip, sugebėsite sušildyti tuos, kurie arčiausiai jūsų. O jei patys to vaidmens neišmoksite, artimas žmogus perims iniciatyvą į savo rankas ir viską atliks būtent taip, kaip reikia. Sekmadienį prasidėjusi Marso kelionė Ožiaragio ženklu jums bus patogi ir saugi. Telieka negailint jėgų, žinių ir kelionių pagalba praplėsti pasaulį, kuriame galbūt jums jau per ankšta. 

DvyniaiDvyniai 
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šeštadienį sugalvokite, kaip padaryti, kad jūsų kasdienybė taptų šviesesne, šiltesne ir lengvesne. Tai padėtų jums atsiriekti kuo didesnę šios dienos gėrybių pyrago dalį. Sekmadienį, dėl Marso perėjimo į Ožiaragio ženklą, jūs kryptingai sieksite pergalės tuomet, kai tvarkysite bendrų finansų reikalus ir dar, būsite nepralenkiami intymiame fronte. 

VėžysVėžys 
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šeštadienį būsite kupini jausmų, kuriuos nedelsdami norėsite išreikšti, ir įkvėpimo, kurį panaudoti, kuriant ką nors gražaus, jums bus vieni niekai. Žinosite, kaip pradžiuginti mylimą žmogų ar savo atžalas. Sekmadienį Marso, perėjusio į Ožiaragio ženklą, įtaka skatins jus stiprinti savo pozicijas artimuose santykiuose ir socialinėje erdvėje. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šeštadienį darysite viską, kad jūsų namuose būtų gera gyventi ar svečiuotis. Įsigykite ką nors gražaus namams ar pasikvieskite svečių. Sekmadienį prasidėjusi Marso viešnagė Ožiaragio ženkle jums padidins kasdienių darbų krūvį. Griebkitės atidėtų ar pradėkite naujus darbus, bet nesitikėkite greitų ir lengvų rezultatų – sėkmės sulauksite gerai planuodami ir būdami nuoseklūs. 

MergelėMergelė 
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šeštadienį nebus taip svarbu, kur eisite, važiuosite, su kuo ir apie ką kalbėsite. Svarbiau bus, kad kalbėsite ir elgsitės gražiai, stengdamiesi atkreipti aplinkinių dėmesį ir juos sužavėti. Sekmadienį Marsui pakeitus ženklą, jums prasidės periodas, kurio metu nevengsite žaisti ir rizikuoti, norėdami patirti kuo daugiau gyvenimo džiaugsmo, romantikos ir malonių įspūdžių. 

SvarstyklėsSvarstyklės 
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šeštadienį rasite ne vieną būdą įrodyti kitiems, ko esate verti. Vieni tam naudos savo įgimtus talentus, antri – nepriekaištingus fizinius duomenis, treti apipils kitus dovanomis, o ketvirti – patys sau ką nors gražaus pasidovanos. Sekmadienį, kai Marsas pereis į Ožiaragio ženklą, savo jėgas tikslingai nukreipsite į šeimos židinio kurstymą. 

SkorpionasSkorpionas 
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šeštadienis tokia diena, kai nuo jūsų niekas neįstengs atitraukti akių: spindėkite ir švieskite, nebijodami būti savimi. Ir nieko tokio, jei patys negalėsite savimi atsidžiaugti pusę dienos spoksodami į veidrodį. Sekmadienį Marsas pereis į jums draugišką Ožiaragio ženklą. Iki gruodžio pradžios jis mokys jus disciplinos, skatins daug judėti tai šen, tai ten, aktyviai bendrauti ir dalintis informacija. 

ŠaulysŠaulys 
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šeštadienį nebūsite linkę demonstruoti savo jausmų, net jei jumyse liepsnos tikras jausmų laužas. Taip elgsitės turbūt dėl to, kad šalia nebus tų, kuriais galite pasitikėti. Sekmadienį, planeta, atsakinga už aktyvumą, palieka jūsų optimistiškąjį ženklą. Nuoseklumas taps pagrindiniu palydovu tada, kai jūs kovosite dėl savo išlikimo ar siekdami įsitvirtinti kažkokioje jums svarbioje vietoje.  

OžiaragisOžiaragis 
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šeštadienį nedėdami jokių pastangų tapsite žmogumi, į kurį atsigręžia visos gyvos būtybės, o ypač – draugai. O jei jums reikės pasišildyti, nedvejodami kreipkitės į vieną iš jų. Džiaugdamiesi šiais mainais pasitikite sekmadienį, dieną, kai Marsas atvyks į jūsų žvaigždyną. Turite kelias savaites nesiblaškydami į šalis siekti tikslų, padedančių jūsų asmenybei sužibėti. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Jei šeštadienį atsidursite publikos dėmesio centre, neleiskite, kad jus apakintų rampos šviesos. Užuot laukę, kol pasipils jums skirti aplodismentai, ieškokite būdų praturtinti jus stebinčiųjų dieną. Sekmadienį Marsui atsidūrus gretimame ženkle, į jūsų gyvenimą ims veržtis abejonės savo galių. O ruošdamiesi veiksmui kartais nuspręsite, kad ruošiatės karui, deja, su išgalvotais demonais. 

ŽuvysŽuvys 
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Savo kerus šeštadienį paskleisite toli, ir nieko keisto, jei juos pajaus ar pamatys net tie, kurie šiuo metu toli nuo jūsų. Ir nieko tokio, jei dėl to laikinai pamiršite apie eilines smulkmenas, iš kurių paprastai susideda jūsų diena. Dėl Marso padėties pokyčių, artimiausiu metu aplink save bursite draugus ir jiems skirsite vis daugiau savo laiko ir energijos. 

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!