Antradienio horoskopas – rugpjūčio 18 d.

2015-08-18, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Knyga.
Fotolia nuotr. / Knyga.

„Knygos – minties laivai, plaukiojantys laiko bangomis ir rūpestingai gabenantys savo brangų krovinį iš kartos į kartą“, – teigė Francis Baconas.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien dažniau atsižvelgę ne į savo, bet į kitų žmonių nuomonę, kur kas rečiau kryptį pamesite nei eidami vien savo pasirinktu keliu. Ir dirbančiųjų, ir atostogaujančiųjų motyvaciją stiprins poreikis patirti kuo daugiau įspūdžių, rizikuoti, būti kūrybiškiems ar save visaip pademonstruoti. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Būsite darbštūs it kokios bitelės, kurių rankose darbai darbeliai tirpte tirpsta. Bet ne tam, kad kuo daugiau atliktumėte, o tam, kad kolegoms ar namiškiams įtiktumėte. Iš tiesų, labiausiai stengtis norėsite dėl savo namų ir juose gyvenančiųjų, ir būtų labai keista, jei jūsų šios pastangos nueitų vėjais.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Mokėsite šia diena pasidžiaugti ir savo džiaugsmu su kitais pasidalyti. Tam rasite įvairių priemonių, kanalų ir įvairiausių žmonių, kuriuos sutiksite toli neišvykdami, tačiau vis judėdami ir kitaip nenustygdami vietoje. Aktyviai savo kalbos ar rašymo dovaną naudodami, sėkmingai įvairiausius tiltus tiesite. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Jūsų žvilgsnis šiandien dažniau klaidžios po praeitį, o ne po ateitį, kaip ir po namus ir asmeninį gyvenimą, o ne po profesinius labirintus. Panašu, kad niekaip neišeis iš galvos pirkinių namams temos, kurias įgyvendinsite lengvai ir noriai. Be to, jūsų sprendimai šia tema gerins santykius su šeimos nariais.

LiūtasLiūtas

(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jūsų energijos užtektų visai miniai, todėl dideliais šuoliais lėkdami, nesutrypkite menkesnių už jus ir neperrėkite tyliau už jus kalbančiųjų. Nors turėsite ką pasakyti ir nepasikuklinsite taip padaryti, neignoruokite ir kitų žmonių pateiktos informacijos. Ji gali būti ne mažiau vertinga už jūsiškę. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Versitės per galvą, manydami, kad kitiems įtikti jums yra būtina. Tačiau tokiu būdu sieksite, kad visi, su kuriais kaktomuša susiduriate, jus teigiamai įvertintų, suteikdami jums tai, ko jūs tikitės. Jums susirinkti kuo daugiau simpatijų iš aplinkos ar net užsidirbti padės neakivaizdūs jūsų veiksmai ir motyvai. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šią dieną apsiginkluosite geriausiomis savo savybėmis, tokiomis kaip diplomatiškumas, teisingumas ir pusiausvyra. Aktyviai jas propaguosite ir visaip skleisite bendražygių ir bičiulių grupėje. Už jas jus gerbs visi jūsų draugai, o jūsų komanda užleis jums formalaus ar neformalaus lyderio vietą.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien savo darbu ar visiems regimais poelgiais sieksite to, apie ką linksite nutylėti. Tokiu būdu stiprinsite savo vidų, bet ir minioje nepaskęsite, gal net reikšmingus savaitės ar mėnesio darbus atliksite. Aplinkinių pagarbą ir palankumą išsaugosite ieškodami kompromiso, būdami atidūs ir savo nuomonės neprimesdami.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien galite kurti aplink save grožį ir puoselėti santykius, ypač jei leidžiate laiką su draugais ar dirbate komandoje. Tokiu būdu jie lengvai patikės tuo, kuo tikite jūs, ir įsitrauks į jūsų tikslų įgyvendinimą. Visus nesklandumus vasaros vėjai nupūs, jei dėl geros atmosferos komandoje atsisakysite dalies savo principų. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien jums bus svarbu, kad jūsų darbai būtų kuo toliau matomi ir vos pajutę dėmesio trupinius, stengsitės dar labiau. Tačiau jums bus suprasti, kad ne tik darbas svarbu. Svarbu ir tai, su kuo jį dirbate ir kaip pasitikite tais, nuo kurių esate priklausomi atlikdami savo pareigas ar siekdami karjeros tikslų.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien jūsų mintys klajos toli, o jūsų pagrindinis dienos noras bus vienas: kad nepaisant to, kur esate ir su kuo, visi būdų gerai nusiteikę. Kiti žmonės noriai leisis į diskusijų su jumis labirintus, o jūs lengvai juos įtikinsite ir visaip savo pusėn lenksite. Darydami tai atsargiai, gal net šio to pasieksite. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Vieną kitą paslaptį įminti ar kiek per aukštą slenkstį perlipti šiandien jums bus vieni niekai. Ypač tuomet, kai noriai griausite ankstesnes sienas ir kitus žmones artyn savęs prisileisite bei viskuo su jais dalysitės. Pasitikėjimu juos vaišindami ir uoliai dirbdami, nueisite nepaprastą kelią, kurio finalas jums teiks vilčių.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?