Šilutėje užsidegė žuvies cechas, darbuotojai dėl turto rizikavo sveikata

2015-08-18, 15min.lt
Nojaus nuotr. / Gaisras žuvies ceche
Nojaus nuotr. / Gaisras žuvies ceche

Specialiosios tarnybos antradienį per pietus skubėjo į cechą Šilutės pakraštyje, kuriame rūkoma žuvis. Čia kilo nedidelis gaisras, tačiau pavojingų dūmų buvo labai daug.

Antradienį 12.45 val. Bendrajame pagalbos centre (BPC) bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Šilutės mieste (Šilutės r.), Šilo gatvėje, žuvies ceche dega virtuvė.

Į įvykio vietą išsiųstos Klaipėdos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Šilutės priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos. Informacija apie įvykį perduota Klaipėdos greitosios medicinos pagalbos stočiai.

Pirminiais duomenimis, gaisras virtuvėje kilo nuo lempų. Žmonės įvykio metu nenukentėjo. Tačiau, pasak liudininkų, iki nelaimės buvo vienas žingsnis.

Mat žuvies ruošimo įmonės darbuotojai, kilus gaisrui, iš pradžių gana drausmingai apleido patalpas. Tačiau laukdami ugniagesių jie ėmė sukti galvas, kokio svarbaus turto liko viduje. Bijodami, kad gaisras įsisiautės ir svarbūs dalykai sudegs, žmonės puolė vaikščioti po smarkiai uždūmintas patalpas, stengdamiesi išnešti kuo daugiau jiems reikalingų daiktų, dokumentų.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

tiesa2015-08-19
nelaimes prasideda cia del to kad su zmonem nesiskaitote, karma yra dievas taip pat... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar namuose jau pasipuošėtė Kalėdų eglutę?