Trečiadienio horoskopas – rugpjūčio 19 d.

2015-08-19, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Laikrodis.
Fotolia nuotr. / Laikrodis.

Indų liaudies išmintis byloja, kad nedaug laiko reikia, kad daug gero padarytum. Pradėkime nieko nelaukdami, ir gyventi bus geriau!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Kiek šiandien įvairiausiuose asmeninių ir darbo santykių labirintuose išlaviruosite, tiek laimingi būsite ir tokiais laimingai kitus padarysite. O tai bus paprasta, ypač jei padarysite tai, ką mylimi asmenys jūsų yra prašę. Tramdykite savo laisvės poreikį, kuris vers jus griauti tai, ką iki šiol kruopščiai statėte. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien būsite nepralenkiami, kai kažkas prašys jūsų nuoširdžiai pasidarbuoti, aktualias temas su kolegomis aptarti ir, reikalui esant, jiems patalkinti ar jais pasirūpinti. Santykius su jais, našų darbą ir gerą savijautą gadins netikėtai išnirusios praeities drumzlės, o šildys iš namų dvelkiantys nostalgiški kvapai.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien galite dalytis džiaugsmu, spinduliuoti meilę ir tviskėti kūrybiškumu. Tačiau komandos dvasia, užuot visus suvienijusi ar jūsų gerąjį potencialą panaudojusi, jūsų galvoje viską sujauks. Laimei, popietę sutikta seniai matyta moteris, gal giminaitė ar šiaip sena pažįstama, jūsų niūrias mintis išvaikys ir geru žodžiu sušildys.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien saugosite savo namus ir savo asmeninį pasaulį nuo visko, kas gali jam pakenkti, tačiau sėkmė tai šalia eis, tai kiek atsitrauks. Galimas daiktas, jums teks netikėtai prisiminti tai, ko iki šiol nespėjote padaryti, ir trauktis nebus kur. Nepatogumo stoką kompensuosite gražiais daiktais ar pirkiniais, apie kuriuos ne pirma diena galvojate.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien suksitės lyg vijurkas, kad tik visur suspėtumėte ir jokia naujiena jums pro ausis neprasprūstų. Ir kuo daugiau ryšių užmegsite ar žinių įgysite, tuo daugiau abejonių dėl to jūsų galvoje įsirangys. Viena, ko nevalia pamiršti, kad jūsų šypsena visagalė, jei jūs vėl jos kam nors nepagailėsite.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien negalėsite būti tikri dėl savo saugumo, tiek dvasinio, tiek materialaus. Permainos šioje srityje vyks išaiškėjus dalykams, apie kuriuos jūs iki šiolei net nenutuokėte. Veikdami neakivaizdžiais būdais ar kam tyliai pasitarnavę be jokių savanaudiškų tikslų, dienoje rasite ramybę ir prasmę.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien jus ir jūsų poelgius matys lyg ant delno ir niekur nebus įmanoma pasislėpti. Visos jūsų diplomatijos ir sugebėjimo siekti kompromiso reikės, sužinojus šį tą neįtikėtino iš antrosios pusės. Padėtį gali pataisyti kai kas iš draugų, jei jums pavyks surasti ir surišti anksčiau nutrūkusių siūlų galus. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

O, kad galėtumėte šiandien tūnoti savo pasaulyje, kuriame niekas neturi teisės vaikščioti savo purvinais batais! Bet vaikščios, gadindami jums nuotaiką, blogindami savijautą ir mažindami darbo našumą. Na, bet jei vien apie tai galvosite, praleisite šį tą svarbaus. Verčiau išsitrauksite giliai užkištą nebaigtą darbą ir atlikite jį su meile.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien būsite pasiruošę tapti tikra žvaigžde kolektyve, ir beveik niekas jums nesutrukdys to pasiekti. Nebent jūs užsigeisite visus įtraukti į rizikingas avantiūras ar kūrybinius sumanymus, kurie nieko nedomina ir nekelia pasitikėjimo. Juos geriau įtikinsite grįžę prie dalykų, kurių vis dar iki galo neįsisavinote.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien tikslingai kopsite į savo profesines aukštumas ir būsite tikri, kad jokie išbandymai jums negresia. Deja, kai kurie jūsų lauks ten, kur jų mažiausiai tikimąsi, – jūsų viduje ar jūsų namuose. Ten šį tą kitaip perdėliokite, kad atgautumėte pusiausvyrą.

Be to, dar neignoruokite tų, kurie ne pirmąkart norės su jumis kai kuo pasidalyti. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien jūsų širdyje aibė vilčių, o galvoje begalė minčių, kurios veržte veržiasi į laisvę, kad tik jomis pasidalytumėte. Tačiau gautos naujienos visai kita linkme gali perdėlioti dienos įvykių eigą ir jūsų prioritetus. Savo sėkmės matu pasirinkite kito žmogaus šypseną, suteikdami jam ar jai tai, kas iki šiol buvo tik jūsų pažadas. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien bus priežasčių įtikti tiems, kurie to iš jūsų tikisi, ir jums trauktis nebus kur. O kaipgi kitaip, ypač jei esate nuo jų priklausomi? O jūsų pasitikėjimas savimi tuo tarpu išbyra pro pirštus lyg smėlis. Neskubėkite jo surinkti ir nusiminti tuomet, kai, užuot žengę žingsnį į priekį, paeisite du atgal. Ši būsena laikina.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?