Vyko Pagėgių krašto šventės komisijos pasitarimas

2015-08-19, Pagėgių savivaldybės informacija

Rugpjūčio 17 dieną vyko Pagėgių krašto šventės „Pagėgiai laiko labirintuose“ komisijos pasitarimas dėl organizuojamų šventinių renginių rugsėjo 18-20 dienomis

Susirinkime dalyvavo komisiją sudaręs savivaldybės meras Virginijus Komskis, administracijos direktoriaus pavaduotojas Alvidas Einikis bei kiti komisijos nariai. Susirinkimo metu aptarta pagrindinė šventės vizija ir tikslas - šiemet į šventinių renginių ciklą norima įtraukti kuo daugiau ir kuo įvairesnių socialinių grupių savivaldybės gyventojų - vyks įvairios veiklos vaikams, didelis dėmesys bus skiriamas šeimoms, programoje atsižvelgta į senjorus.

Diskutuota apie galimybes pagerbti Pagėgiams nusipelniusiuosius. Šventinių renginių metu vyks daugybė apdovanojimų, konkursų, varžytuvių, kur save atrasti galės kiekvienas.

Planuojama, jog šventėje dalyvaus daugybė garbių svečių - seimo nariai, kitų savivaldybių merai ne tik iš Lietuvos, bet ir užsienio Lenkijos, Rusijos, Estijos.

Susirinkime kiekvienam komisijos nariui paskirtos sritys, už kurias jie bus atsakingi organizuojant šventę ir šventinių renginių metu rugsėjį.


Straipsnio komentarai

jonas2015-08-31
o kas kaltas, kad tevai vaikus pasieme is mokyklos, ar meliovesta? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Vargas2015-08-24
Nebebus vaziuojanciu Meliovestos ekskavatoriaus kause. Bet gal eis uzdaromos Silgaliu mokyklos kolektyvas su plakatais ,, As bedarbis''?.. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar norėtumėte čiuožyklos miesto centre?