Ketvirtadienio horoskopas – rugpjūčio 20 d.

2015-08-20, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Rasos lašai.
Fotolia nuotr. / Rasos lašai.

„Tavo gyvenimo kokybė priklauso nuo minčių kokybės“, – teigia Robinas Sharma, rašytojas, bestselerių autorius, lyderiavimo bei saviugdos treneris. Linkime skaidrių minčių ir linkėti gero tiek sau, tiek aplinkiniams!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Iki pietų pasitikrinkite kaskart, kai pernelyg įtikėsite tuo, ką jums pataria kiti žmonės – nors dažnai jie bus teisūs, tačiau retkarčiais šį tą praleis, tokiu būdu supainiodami ir jus. Popietę viskas pasirodys pernelyg paprasta, nes taip ir bus, ypač jei būsite pasiruošę ne tik pramogauti, bet ir dirbti, protingai panaudodami jums suteiktą pagalbą ar lėšas. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Nors iki pietų niekam nereikės jūsų raginti imtis darbų, būsite ne tik uolūs darbuotojai, bet ir draugiški kolegos, visaip besistengiantys šiems įtikti. Kita vertus, būkite atidūs eilinėms smulkmenoms, ypač imdamiesi ko nors neįprasta. Popietę jūsų gerų emocijų šaltinis bus pramogos, kūrybiška veikla ar jūsų atžalos.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Iki pietų leidę sau kiek papramogauti ar užsiimti tuo, kad jus įkvepia ar džiugina, vėliau rasite tiek darbų, kad mintys apie poilsį ir malonumus išgaruos. Pasiraitoję rankoves imkitės darbo, kurį gerai atlikti gali būti svarbu dėl įvairų asmeninių priežasčių. Jūsų praeities patirtys ar kuris nors šeimos narys turės teigiamos įtakos jūsų veiklos rezultatams. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Nors ir nedidelę duoklę atiduoti namams iki pietų bus privalu. Laimei, malonu. Tačiau dėl šeimos neverta daryti ko nors, kas jums neįprasta ar nauja, nes veikiausiai tai nepasiteisins. Popietę bus daug kalbų ir susitikimų, kad net galva apsisuks. Radę būdų laviruoti šiame maloniame labirinte, pagausinsite malonių patirčių ir pažinčių.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Smagiai besišnekučiuodami su šalia esančiais, iki pietų būsite imlūs naujienoms, tačiau visiškai nepastabūs kelyje, dirbdami su tikslia informacija ar skubėdami į susitikimus. Tai vėluosite, tai ką nors svarbaus praleisite. Popietę parūps namai ar juose gyvenantys, kuriems atsiras palankios sąlygos šį tą nupirkti ar padovanoti. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Planai šiek tiek paišlaidauti iki pietų gali būti nekoks sumanymas. Akys matys tai, ką nori matyti, o tikrą tiesą apie savo svajonių objektą sužinosite vėliau. Popietę aplinkiniai turės vertingos informacijos, naujienų, patenkinančių jūsų smalsumą. Jūs net patikėsite, kad viskas vyksta pagal tobulą jūsų sugalvotą ar pasiūlytą planą.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Iki pietų tikėsite savimi ir tam turėsite daugybę priežasčių. Bet kuria iš jų galite drąsiai pasiremti, tačiau neperlipkite ribų, kurias patys sau esate iki šiol nustatę. Tai galėsite padaryti dienai persiritus į antrą pusę, kai jus save įtvirtinti motyvuos tik jums žinomos priežastys, regis, atsiradusios dėl jūsų nesavanaudiškų poelgių praeityje. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Iki pietų kiek iš toliau pasižvalgę į aplink jus zujančius žmones, besistengiančius vieni kitiems visaip įtikti ir pernelyg intensyviai sprendžiančius įvairias santykių dilemas, vėliau imsitės aktyvesnių veiksmų ir jūs patys. Nors savo motyvų pernelyg neafišuosite, pagarbos ir komandos narių palaikymo ieškoti toli nereikės. 

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Iki pietų būsite pasiruošę kai ką paaukoti dėl draugiškesnės atmosferos darbe, nors per tuos savo bičiulius ar draugiškus kolegas neapsižiūrėję galite atsidurti dviprasmiškose situacijose. Ar dėl to, ar dėl kitos priežasties popietę imsitės rimtų darbų, kuriuos sėkmingai atliksite kuo labiau atsiriboję nuo aplinkinio pasaulio. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Iki pietų rimtų darbų laikas, bet ne tų, kurie jums nauji ar kuriuos atliekant reikalinga rizika ar pastabumas. Kur kas svarbiau pasirūpinti gerais santykiais su vadovybe. Popietę jūsų nuomonė, žinios ar įsitikinimai jūsų bendražygiams bus itin svarbūs, todėl to dėka pasidėsite kolektyve sau kuo stipresnį pamatą.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Dienos pradžioje sieksite patvirtinimo savo mintims ir žodžiams, tačiau kiek per aukštai iškelsite savo pažiūras, tokiu būdu nepamatydami nors ir menkų, bet svarbių detalių. Popietę būsite kupini vilties, jog šalia jūsų yra norinčių ne tik pritarti, bet ir jums visaip patalkinti. Gavę įvairių įrodymų, kad jūsų triūsas nenueis vėjais, stengsitės dar labiau. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Visa diena bus puiki, jei nepiktnaudžiausite dienos pradžioje matydami jums dosniai ištiestą ranką, o išgirdę kokią paslaptį nemanysite, kad apie tai turi sužinoti dar pusė pasaulio. To išvengę, popietę galite įkvėpti gaivaus oro visa krūtine ir nevaržydami savęs viltis, kad artimas žmogus ar kitas svarbus asmuo jums ruošia kai ką malonaus.

Šaltinis: 15min.lt


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?