Penktadienio horoskopas – rugpjūčio 21 d.

2015-08-21, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Uogų arbata.
Fotolia nuotr. / Uogų arbata.

„Elgdamiesi su artimaisiais taip, tarsi jie būtų geresni negu yra iš tikrųjų, priverčiame juos tapti geresniais“, – rašė vokiečių humanistas, rašytojas, filosofas Johannas Wolfgangas von Goethe. Juk tai padaryti taip paprasta, ar ne?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien svarbūs žmonės pastebės jūsų nuopelnus ir netgi gali suteikti jums progą panaudoti kažkokius jums reikalingus finansinius ar informacinius resursus. Pernelyg tuo nesižavėkite, nes kuo labiau jumis pasitikės ir patikės, tuo labiau suvaržyti būsite. O progų pasidžiaugti ar papramogauti akivaizdžiai sumažės.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Gavę reikalingų žinių iš toli ar iš patikimo šaltinio, galėsite pagerinti savo, kaip partnerio darbe ar namuose įvaizdį, na, ir santykius tokiu būdu šiek tiek patobulinsite. Tačiau pernelyg į tai susitelkę, galite likti it musę kandę, nes kai kas iš jšeimos narių ar namų problemos pareikalaus grįžti prie nebaigtos užduoties.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien turėsite ne vieną priežastį ar progą įsitikinti, kad daug rankų didžią naštą pakelia. Deja, labai greit suprasite, kad darbo daugiau nei jums šiuo metu norisi. Ypač to, kurio iki šiol niekaip nekilo rankos atlikti. Be to, jūsų bendravimo džiaugsmą temdys kažkokie gerokai primiršti kūno negalavimai.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien kartu su tais, kurie jums labai brangūs, ką nors įstabaus sukursite ar bent savo mažytėmis paslaptimis pasidalinę, savo mažą pasaulį praturtinsite. Beje, noras ką nors jiems padovanoti gali būti sunkiai įgyvendintas. Gal jūs turite kai ką savyje tokio, kas galėtų šį trūkumą kompensuoti?

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien būsite įžvalgūs, ką nors atlikdami dėl šeimos, namų ar savo asmeninio gyvenimo. Tačiau namuose netruks norinčiųjų priminti, kokių pažadų pastaruoju metu (o gal jau senokai) neįvykdėte. Visi bandymai jų išvengti būtų beprasmiški, todėl raitokitės rankoves, net jei tai nesutampa su jūsų asmeniniais planais. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Visų svarbiausia jums šiandien būti gerai informuotiems, todėl gaudysite žinias visais jums prieinamais kanalais. Tuo tarpu savo turimą informaciją laikysite po devyniomis spynomis. Ir iš išties, jums bus ką slėpti. O jei kas nors, kuo neketinate su kitais pasidalyti, vis dėlto išaiškės, nosį nukabinsite.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien kažkokiu paslaptingu jums būdu rasite tinkamų priemonių tvarkyti savo finansus, ir didžioji dalis jums gelbstinčių priežasčių bus palėpta jūsų namuose. Tačiau išlaidų ir uždarbio tema nebus lengva tuomet, kai ji kokiu nors būdu prisiartins prie jūsų, bandančių save įtvirtinti kolektyve ar bičiulių grupėje. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Netruksite pastebėti, kad šiandien daug kad priklausys nuo jūsų valios. Jūsų žodžiai smigs giliai ir įtikinamai, nors jūsų motyvai jiems liks neaiškūs. Jums netrūks pasekėjų. Deja, tai nepadės siekiant save įprasminti darbu. Gali kilti klaidingos pagundos viską mesti ir atsitraukti, nors ištvermingieji pasielgtų priešingai.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien naudosite viską, ką turite gavę ar įgiję, nors apie tai turbūt niekas nežinos. Ir jei net tokiu būdu ne vieną sudėtingą galvosūkį iššifruosite, jūsų optimizmas ir įvairiausi polėkiai bus sustabdyti dėl kai kurių praeityje nenusisekusių dalykų. Nepaisant visko, išsaugoję savo tikėjimą, ne vien sau paslaugą padarysite.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Jūsų nuomonė šiandien bus svarbi kiekvienam jūsų komandos nariui ar bičiuliui, todėl savo įžvalgumo ir pasitikėjimo savimi galite nevaržyti. Ir nors jums atrodys, kad kai kurie iš draugų ne padeda, o trukdo, pavyzdžiui, kaišiodami nosį ten, kur jiems nederėtų, neatmeskite ir to, kad jie jus savaip motyvuoja.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien niekaip neatitrauksite savo akių nuo profesinių reikalų. Ir jei kažkuris iš jų pajudės kiek greičiau, ne visi spręsis lengvai ir sklandžiai. Kai kažkokie iki šiol neatlikti darbai ar neįvykdyti tikslai jus prislėgs sunkia našta, neaukokite dėl to ryšių su jums svarbiu asmenimi. Tegul viena padeda kitam. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien gali būti ne viena priežastis pasikartoti praeityje neišmoktas pamokas per buitį, kasdienį darbą ar sveikatos stiprinimą. Čia viskas kris iš rankų, o gelbės vien užsispyrimas ir noras kartoti tai, ką jau manėte išmokę. Draugai bus geri patarėjai, matantys ir patariantys tai, ko jūs nepastebėjote.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?