Savaitgalio horoskopas – rugpjūčio 22–23 d.

2015-08-22, ji24.lt
Scanpix/Panthermedia nuotr. / Vestuviniai žiedai.
Scanpix/Panthermedia nuotr. / Vestuviniai žiedai.

Žiedas – amžinybės simbolis. Tiems, kurie šiandien tuokiasi, linkime ilgo, darnaus ir nenuobodaus gyvenimo.

AvinasAvinas 
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šeštadienį kišite nosį ten, kur paprastai nekaišiojate, tuo užrūstindami kai kuriuos su jumis susijusius asmenis. Sekmadienį prasidės jūsų darbštumo ir sveikatinimosi dienos. Todėl visi darbštuoliai gali kruopščiai dėliotis savo planus, o norintys sulieknėti ar sveikesniais pasijausti – ieškoti jiems tinkančių alternatyvų. 

JautisJautis 
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Nenuostabu, jei šeštadienį spręsite kažkokias įsisenėjusias problemas kartu su savo sutuoktiniu ar kitu artimu jums žmogumi. To išvengti jokiu būdu nebandykite, antraip savo santykius su juo ar ja visai įklampinsite. Sekmadienį galite atidžiai peržiūrėti savo kūrybinius ar su vaikais susijusius planus – jiems atėjo tinkamas metas. 

DvyniaiDvyniai 
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šeštadienį kažkam turėsite pasitarnauti ar kažkokias savo žaizdas gydyti, niekaip nerasdami laiko maloniam vasariškam poilsiui. Sekmadienį būsite geri pašnekovai, tačiau pernelyg jautrūs tam, kokius jus mato kiti. Saulei pakeitus ženklą, artimieji ir viskas, kas su jais susiję, suteiks jums ir laimės, ir prasmės pojūtį. 

VėžysVėžys 
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šeštadienį jūsų atžalos ar mylimi asmenys gali jums parodyti savo tamsiąją pusę, tą apie kurią buvote beveik pamiršę. Sekmadienį bus noro patobulinti savo buitį naujais pirkiniais, tačiau jūsų įsitikinimai dažniau trukdys nei padės. Beje, nuo šios dienos saviraiškos galimybės didės esant naujienų sūkuryje, bendraujant ir mezgant ryšius su artima aplinka. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šeštadienį norėsite atgauti jėgas namuose, bet dalis jūsų vilčių sužlugs dėl namiškių nepasitenkinimo. Sekmadienį savo iniciatyva sutelksite mylimiausių žmogučių dėmesį, jei nekreipsite dėmesio į kai kuriuos keistus įspėjimus. O Saulė, palikdama jūsų ženklą, jus paskatins daugiau laiko skirti materialiai gerovei. 

MergelėMergelė 
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šeštadienio pokalbiai gali dvelkti šalčiu ir jums reikalingos informacijos stoka, o jūsų nesavanaudiški poelgiai gali būti abejingai ignoruojami. Tačiau sekmadienį neafišuojamos pastangos dėl šeimos bus to vertos, o Saulė, įsikūrusi jūsų ženkle, bus lyg pažadas, kad vis daugiau žmonių susidomės jūsų asmenybe. 

SvarstyklėsSvarstyklės 
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šeštadienį jūsų pastangos sudominti draugus ar įgyvendinti savo idėjas gali neišsipildyti dėl lėšų stokos. Sekmadienį užpildys aktyvus bendravimas, išvykos ir veikla kartu su bičiuliais ar bendraminčiais. Be to, Saulė pereidama Mergelės ženklą, panardinusi jus į svajones, pakvies dažniau padėti ir pasitarnauti kitiems. 

SkorpionasSkorpionas 
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šeštadienį jūsų buvimas ne visus šildys, o jus savo noru ar kitų paraginti, susiversite sau kiek per daug atsakomybės. Deja, už tai niekas jums nepadėkos. Sekmadienį už savo tikslus nevengsite aktyviai pakovoti, nestokodami arogancijos. Be to, Saulės pakitusi padėtis kvies jus daugiau laiko leisti su draugais ir jiems pasitarnauti. 

ŠaulysŠaulys 
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šeštadienį susidūrę su seniai matytais žmonėmis, prisiminsite ir problemas, kurias buvote nustūmę į kuo tolesnę kertę. Geriausiai jas išspręsite vieni patys. Sekmadienį jūsų įtaigai mažai kas atsispirs. Geroji žinia besirūpinantiems savo karjera: Saulė Mergelės ženkle padės darbų ir siekių dėka tapti matomiems. 

OžiaragisOžiaragis 
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šeštadienį turbūt pernelyg daug vilsitės iš savo draugų, tačiau kai kurie praeityje įstrigę dalykai neleis jums mėgautis jų draugija. Sekmadienį nenurimsite, kol kai ko jums aktualaus neišsiaiškinsite. O Saulės naujoji padėtis kreips jūsų mintis ir žvilgsnį į keliones ir žinių kaupimą bei savo akiračio plėtimą. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šeštadienį kiekvienas jūsų krustelėjimas bus matomas ir vertinamas, o jūs niekaip neišsisuksite nuo to, kas dar nepadaryta ar nepasiekta. Sekmadienį turėdami šalia žmogų, kuriuo žavitės, tapsite dar galingesniais. O dėl Saulės Mergelės ženkle mokys jus pasitikėti kitais ir mažais žingsneliais eiti pasikeitimų keliu. 

ŽuvysŽuvys 
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šeštadienį bus priežasčių grįžti prie kai kurių iki šiol studijuotų dalykų ir juose atrasti naujų tiesų. Tačiau įrodyti tai, kuo jūs tikite, bus nelengva. Sekmadienį savo darbštumu ir uolumu ne vienam nosį nušluostysite. Prasidėjusi Saulės kelionė priešingoje Zodiako pusėje sutelks jūsų dėmesį ties antrąja puse ir suaktyvins visuomeninį gyvenimą.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?