Prie Palangos tilto išplautas ieškoto šilutiškio kūnas

2015-08-23, Alfa.lt

Šeštadienio popietę palangiškiai ir kurorto svečiai nustėro prie Palangos tilto pamatę išplauto negyvo žmogaus kūną. Į įvykio vietą atvkę pareigūnai nustatė, jog tai ieškomo 21 metų Martyno Pečioko kūnas.

Rugpjūčio 19 dieną buvo paskelbta jauno šilutiškio paieška.

Policija, policijos rėmėjai ir pasieniečiai Palangos miškuose ieškojo be žinios dingusio šilutiškio Martyno Pečioko.

Klaipėdos apskrities vyriausiajame policijos komisariate ikiteisminis tyrimas dėl kurorte dingusio vaikino pradėtas trečiadienį. Artimieji kreipėsi į Palangos policiją praėjus parai nuo dingimo.

Penktadienį žiniasklaidoje pasirodė pranešimai apie tariamą policijos abejingumą, ieškant dingusiojo be žinios. Policijos pareigūnai teigia, priešingai, nei pateikiama viešojoje erdvėje, veiksmų ėmęsi nedelsdami.

Kaip pranešė Klaipėdos apskrities policija, trečiadienį apžiūrėta įvykio vieta, liudytojais apklausti su įvykiu susiję asmenys, policija visos Lietuvos visuomenės informavimo priemonėms išplatino dingusiojo nuotrauką ir informaciją apie jį, prašydama padėti. Be to, tikrintos Palangos ir Klaipėdos gydymo įstaigos, policijos areštinės ir sulaikymo patalpos, ar vaikinas neatsidūrė jose. Atidžiai peržiūrėta vaizdo kameromis Palangos pajūryje užfiksuota medžiaga.

Ketvirtadienį policijos pareigūnai su kitų tarnybų pagalba ėmėsi ieškoti dingusiojo miškuose. Policijai talkino pasieniečiai, policijos rėmėjai, kinologas su dviem tarnybiniais, žmonių paieškoms apmokytais šunimis. Tikrintos versijos pasitelkiant teismo medicinos ekspertus.

Penktadienį tyrimą dėl dingusio jaunuolio iš Palangos policijos komisariato perėmė kvalifikuoti ir didžiulę patirtį turintys Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai. Jie patikino, kad bus dedamos visos įmanomos pastangos, kad Šilutės rajono gyventojo dingimas Palangos pajūryje būtų atskleistas.

21 metų M. Pečiokas paskutinį kartą buvo matytas antradienio naktį apie 1 val., prie suoliukų, esančių prie Palangos tilto.

Namiškių teigimu, jūros tilto kameros užfiksavo tik tai, kaip vaikinas su draugu Aleksandru ateina, ir vėliau, kaip draugas vaikštinėja jau vienas. To momento, kai vaikinai išsiskyrė, vaizdo įrašuose nėra.


Straipsnio komentarai

juozas2015-09-02
uzuojauta seimai .pazinojau ji darzeli grupiokai buvom. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?