Pirmadienio horoskopas – rugpjūčio 24 d.

2015-08-24, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Sausainiai.
Fotolia nuotr. / Sausainiai.

„Nežinau visų kelių į sėkmę, tačiau vienas raktas į nesėkmę – pastangos įtikti visiems“ (Rickas Warrenas).

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Ryte pravartu griebtis vis atidedamo kūrybinio projekto ar suorganizuoti ilgai planuotą pramogą savo atžaloms. Dieną kurdami, ieškodami nuotykių, žinių ar kitaip pramogaudami, patirsite lengvumo jausmą, primenantį, kad jums viskas įmanoma. Tokiu būdu griausite ribas ir demonstruosite savo unikalias savybes. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Ryte namuose jums paruošta kai kas džiugaus, kas bus lyg koks aidas iš praeities. Dieną praeities įvykių paskatinti, imsite ir atliksite kai ką, kas nustebins net jus pačius, bet padidins kitų žmonių pasitikėjimą jumis. Net jei ne viskas iš pradžių atitiks jūsų įsivaizduojamą paveikslą, nerimauti dėl neigiamų pasekmių neverta.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Dienos pradžioje susidūrę su seniai matytu žmogumi ar pakviesti pokalbio anksčiau neišgvildenta tema, tinkamai startuosite. Žinoma, jei savo ambicijų kartelę dėl gerų santykių su kitais žmonėmis tuo metu sumažinsite. O vėliau bus vilties, kurią pasės draugų iniciatyvos ir unikalios idėjos. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Ryte turėsite smagios veiklos, kurią su įkvėpimu ir negailėdami savo įgūdžių atlikę, turėsite priežasčių gauti tai, dėl ko jau anksčiau tyliai viltis puoselėjote. Įdienojus darbe, laužydami taisykles ir taikydami naujausias technologijas, pasieksite geriausių įmanomų rezultatų. O ir tarp kolegų atsiras pasekėjų.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šį rytą bus sąlygos grįžti prie kokio nors savo asmenybės, išvaizdos ar įvaizdžio įtvirtinimo temos. Puiku, jei pagaliau pasirinksite tinkamą priemonę ar būdą pasiekti norimo rezultato. Dieną nestokodami neįprastų sumanymų, kūrybiškumo ir gyvenimo džiaugsmo, spinduliuosite juos ir į savo aplinką. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Dienos pradžioje bus įmanoma išpildyti seną savo svajonę, apie kurią niekam nedrįsote papasakoti. Vėliau dėl netikėtų kito asmens poelgių įvyks kelios permainos jūsų namuose ar santykiuose su artimaisiais. Nors ne viskas atitiks jūsų lūkesčius, nedarykite išvadų, o kuo greičiau spauskite optimizmo mygtuką. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Ryte kaktomuša susitikę su seniai matyta bičiule, turėsite su ja kai ką įdomaus aptarti. Regis, to nepadarėte iki šiol, todėl gaudykite ore sklandančią galimybę. Dienos planus gali pakeisti iš kitų asmenų išgirstos naujienos ar jų pasiūlymai jums. Nepaisant jūsų abejonių, tokiu būdu gerų permainų į tarpusavio santykius įnešite. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Ryte jūsų vadovybė gali jums suteikti pakartotinų įgaliojimų šį tą atlikti, dėl ko jums teliks pasidžiaugti ir kuo giliau įnikti į savo veiklą. Nors dieną galimi keli dienotvarkės pokyčiai, jie labiau įkvėps nei nuvils. Be to, jūsų lūkesčiai, susiję su atlygiu, bus nemenki, o jūs būsite linkę plačiai užsimoti.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Diena prasidės gerais pažadais, kuriuos išgirsite iš autoritetingo ar toli gyvenančio asmens, turbūt dailiosios lyties atstovės. Ji primins, ką praeityje esate pamiršę. Dieną siurprizų nepagailės jūsų atžalos, o entuziazmo banga užplūs kaskart, kai galėsite atkreipti kitų dėmesį į save neįprastais poelgiais. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Rytas gali būti tinkamas grįžti prie įstrigusių ar pamirštų bendrų su kitais žmonėmis finansinių reikalų. Kai kas bus grąžintas prie iki šiol neišspręstų intymių galvosūkių sprendimo. Dieną jūsų vidinis gyvenimas kiek pakis dėl netikėtumų namuose, tačiau to, kas vyksta jūsų viduje, niekam neatskleisite.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien būsite komandos dalimi, kurioje įvykiai keis įvykius, o žmones – kiti žmonės. Ir nors viskas keisis, ryte šios permainos nublokš jus ne į priekį, o atgalios, kviesdami jus pasirūpinti kokia nors asmeninių santykių kertele. O dienos toną nustatys naujienos, kurios bus svarbios jūsų grupės darbui ar pramogoms.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Ryte galite sugrįžti prie anksčiau neatliktos užduoties ir su malonumu ją atlikti. Įdienojus bandydami realizuoti savo planus nesuklupsite, jei rasite savyje jėgų ir į kai kuriuos dalykus pažvelgti naujai, neįprasta ir laisvai. O jei dar pavyks į dienos šviesą ištempti savo snaudžiantį įgūdį, galite tokiu būdu save praturtinti.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!