Antradienio horoskopas – rugpjūčio 25 d.

2015-08-25, ji24.lt
„Fotolia“ nuotr. / Mama su dukra
„Fotolia“ nuotr. / Mama su dukra

Sužinokite, ką šiandien jums yra paruošusios žvaigždės.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Ši diena negailės dovanų naudojantiems konkrečias priemones savo tikslams pasiekti. Ir, be abejo, kantriems bei nuosekliems. Ieškantiems darbo – gerų pasiūlymų, o besigydantiems spartesnio sveikimo metas. Vakare mieliau tikėsite tuo, kas neregima ir apčiuopiama, ir dėl to visiškai neapsiriksite.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Turėsite daug lūkesčių, o dienos įvykiai, gautos žinos ir sutikti žmonės dar labiau didins jūsų optimizmą. Tai dar labiau plėsis dėl visko, ką jūs mylite, kas jus džiugina ir kas žadina jūsų kūrybiškumą. Vakare draugai ar kita jums miela žmonių grupė suteiks jums vilčių, susijusių su kelionėmis, studijomis ar kita akiratį plečiančia veikla.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien sklandžiai dėliosis viskas, kas susiję su jūsų namais ir jūsų bendromis lėšomis. Ryte mažumėlę apšilsite, kai pavyks kažkurį iš namiškių dėl kai ko įtikinti. O vėliau net ir tam gaišti laiko nereikės – namai taps jūsų išsipildymų vieta. Vakare visa širdimi tikėdami tuo, ką darote, šias tikėjimo sėklas plačiai išbarstysite.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Diena bus tiek gera, kiek gerai nusiteikusių žmonių bus šalia jūsų ir kiek gerų naujienų iš jų išgirsite. Nuolatinis judėjimas ir bendravimas užtikrins, kad jų jums per dieną tikrai nepritruks. Vakare tikėsite viskuo, ką jums sako jūsų artimas žmogus ir dėl tų pažadų didelius planus kursite.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien lengvai susitelksite į nedideles kasdienybės užduotis ir jas lyg riešutus gvildensite. Panašu, kad tuos savo gebėjimus, kuriuos vis palikdavote nuošalyje, dabar tinkamai panaudosite dėl savo gerovės. Vakare jums bus atskleistos priemonės, kurios gali padėti pagerinti savo sveikatą ar tiesiog geriau jaustis.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien nei norėsite, nei galėsite minioje pasislėpti. Jums bus sunku nepasidalinti tuo, ką savyje turite geriausio. Dėl to praskaidrinsite dieną savo mylimiesiems, kūrybiškai dirbsite ir, nevaržydami savo norų bei entuziazmo, pramogausite. Vakare nieko nebus maloniau už tai, ką regite, žvelgdami artimam žmogui į akis.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien bus gera dirbti ar ilsėtis pasirinkus kuo saugesnę ir jaukesnę aplinką. Turėsite svajonių, ir ne tik jos, bet ir iš anksčiau jūsų galvoje gyvenančios, ims ir išsipildys. Be to, jums bus kaip savo gerumu pasidalinti. Vakare rasite kūrybiškų sprendimų, kuriuos pritaikysite puošdami savo namus ar namiškių sveikata besirūpindami.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Norėsite turėti šalia jums palankių žmonių, su kurias sutaptų ne tik pomėgiai, bet ir tikslai, o jų toli ieškoti nereikės. Kai kurie jų ras darbo kolektyve, kiti – tarp draugų, treti tarp bendraminčių.  Vakaro nuotaikas šildys pokalbiai su vaikais ar susitikimai su jums simpatiškais asmenimis, kuriais jūs netikėti negalėsite.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien darysite teisingus pasirinkimus, susijusius su jūsų materialine gerove, o jūsų gausos šaltinis bus jūsų darbe. Kuo geriau žinosite, kur link einate, tuo daugiau turėsite. Vakare jausite, kas gali pagerinti jūsų santykius su šeimos nariais ir noriai ką nors savo namams atliksite ar nupirksite.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Nuo jūsų valios šiandien daug kas priklausys ir nuo to, kokį dienos toną pasirinksite, gali keistis jūsų aplinkinių nuotaikos. Patys, beje, turėsite kuo pasidžiaugti, ypač jei turite ryšių su užsieniu. Vakare aplink jus pasklis romantiškos nuotaikos ir smagūs pokalbiai. Patys beveik patikėsite savo išgalvotomis istorijomis.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien ne viskas, kuo jūs džiaugsitės, atsispindės jūsų veide. Daugybę savo atradimų, kurių veikiausiai per dieną bus nemažai dėl kitų asmenų, norėsite nuslėpti. Vakare atsiraukę nuo kasdienių rūpesčių, paieškokite atsakymų į jums aktualius klausimus savo viduje. Tokiu būdu išsiaiškinsite, kas padėtų geriau uždirbti ar save išreikšti.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Geram draugui ar bendražygiui niekas nepagailės dar daugiau gėrio. Tai apie jus, nusipelniusius gauti šį tą gero iš kitų žmonių už tai, kad iki šio tiek dėl jų stengėtės. Rankų nesudėkite, tačiau tuo, kuo jus jie apdovanos – iš širdies pasidžiaukite. O vakare savo įžvalgomis galite kai kurį iš bičiulių įkvėpti naujiems svarbiems žygiams.

Šaltinis: 15min.lt


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?