Trečiadienio horoskopas – rugpjūčio 26 d.

2015-08-26, ji24.lt
„Fotolia“ nuotr. / Tekanti saulė
„Fotolia“ nuotr. / Tekanti saulė

Pateikiame šios dienos astrologės prognozes jūsų Zodiako ženklui.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Laiku šiandien prislopinę griaunantį poreikį viską daryti savaip, gausite kelis vertingus kozirius. Juos galėsite panaudoti darbe, atlikdami buities darbus, gydantis ar stiprinant sveikatą, padedami žmonių, negailinčių lėšų ir laiko. Ir tai ne vien dėl laimingai susiklosčiusių aplinkybių, veikiau dėl jūsų ankstesnių nuopelnų šiose srityse.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien pravartu padiskutuoti su darbo partneriais apie kūrybinius planus, su mylimu žmogumi apie tolesnę partnerystę ar pramogas, o su sutuoktiniu – apie atžalų auklėjimą. Žaidimų, pramogų, kūrybos, vaikų ir laisvalaikio srityse jums atsiveria tai, kas iki šiol buvo užverta, ir netgi plačiau nei galėjote iki šiol tikėtis.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandiena gali būti gerų patirčių ir įspūdžių laikas. Svarbu savo žvilgsnį sutelkti ties namais, nekeliant audrų savo komandoje, tikintis išsiskirti iš minios. O kai tai padarysite, pamatysite, kad dėl nuoširdžių jūsų pastangų, jums pavyks įveikti įgrisusią namų užduotį ir save realizuoti namuose ar jūsų šeimai padedant.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.) Ne visos šios dienos iniciatyvos darbo vietoje bus priimtos kitų žmonių, todėl pernelyg jomis nesižavėkite. Palikę jas eikite su kuo nors pasikalbėti, nes pokalbiams netruks nei temų, nei pašnekovų. O naujienų bus daugiau nei galite įsivaizduoti. Dėl jų atsiras sprendimų, susijusių su vaikais, meile, pramogomis ar kūryba.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jei jums ko nors trūksta, šiandien galite būtent tai gauti, nes diena lyg kokia fėja dalins pažadus ir ne tik juos. Nelygu ko tikitės – sėkmingų pirkinių namams, kuriems vis nebuvo lėšų ar laiko, dovanų, premijos, didesnio atlygio, o gal tinkamų priežasčių ar sąlygų panaudoti savo prigimtinius gabumus.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien rizikuoti tam, kad patirtumėte ką nors nepaprasto, bus kur kas lengviau, bet visiškai jums nenaudinga. Susitelkite ties kitais dalykais, kurių dosni ši diena, ypač viskam, kas susiję su jūsų asmenybe ar išvaizda. Gauta informacija ar pokalbis jums padės apsispręsti, o bet koks jūsų asmeninis sprendimas bus priimtas be išlygų.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien pataikaudami kitiems asmenims, sutrikdysite įprastą savo šeimos ritmą. Bet tai menkniekis, lyginant su tuo, kiek gero gali nutikti. Ir nieko tokio, kad ne apie viską galima pasigirti visam pasauliui, kad dažniau stengsitės dėl kitų, o ne dėl savęs, kad daugiau duosite nei imsite... Tokiu būdu pajausite aukštesnių jėgų globą.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Liksite it musę kandę, jei šiandien nuspręsite ignoruoti iš anksto nustatytą dienotvarkę – svarbiau būti nuosekliems, tikslingiems ir tvarkingiems. Gausos šaltinių ir džiugių patirčių jums netrūks būnant komandoje ar su draugais. Įsitikinkite, kad ne tik naudojatės jums suteiktomis privilegijomis, bet ir patys turite ką duoti.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien noriai nersite į neplanuotų pirkinių sūkurį, kad tik savo atžalas, mylimus žmones ar save pamalonintumėte. Jame per ilgai neužsibūkite, nes kitos veiklos bus kur kas prasmingesnės, ypač susijusios su jūsų profesine veikla. Dėl ankstesnio savo įdirbio ir įveikę praeities slenksčius, galite darbe stipriai ūgtelėti. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Nors jūsų galios išties nemenkos, šiandien namuose ne visi jumis žavėsis ir tam tikrų abejonių aplinkui jus paskleis. O jei jau gerokai įgrisusią temą aptarsite su savo kolegomis, bendražygiais ar bičiuliais, gausite reikšmingų gairių, susijusių su kelionėmis ar žiniomis. Bet kurią iš jų pasirinkę – keliskart praplėsite savo galimybes.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Netikėtos kelionės, naujienos ar susitikimai pajėgūs šiandien jums priminti tai, ką buvote nugrūdę į kuo tolesnę atminties kertę. Tačiau tai pamiršite vėl, nes rasite malonesnių dalykų, kuriems galite skirti šią dieną. Tinkami žingsniai darbo vietoje padės kai ką išsiaiškinti ar gauti įgaliojimus naudoti kokias nors lėšas ar turtą. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien norėdami įtikti draugams ar kolegoms, sujauksite savo vertybių sistemą arba kiek per daug išleisite. Verčiau būkite atidesni savo antrajai pusei, o jei jos neturite, savo darbo partneriui ar šiaip svarbiam žmogui. Į jį ar ją žvelgdami suprasite, kokie reikšmingi patys esate. Be to, pagaliau gausite ilgai lauktą palaiminimą ar reikalingų žinių iš toli. 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?