Ketvirtadienio horoskopas – rugpjūčio 27 d.

2015-08-27, ji24.lt
„Fotolia“ nuotr. / Kriauklės
„Fotolia“ nuotr. / Kriauklės

Astrologinės šios dienos prognozės – jūsų dėmesiui.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien būsite išsiilgę naujovių, laisvės ir noro palenkti iki savęs kitų žmonių, ypač draugų ir kolegų, simpatijas. Tame jums nepadės įsitikinimas, kad patys viską geriau žinote bei nenoras nuo kitų priklausyti. Pasiūlę inovatyvių idėjų savo komandai ir save išreikšite, ir komandos galias sužadinsite, ir daug kartų stipresni pasijusite.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Naujoves pritaikydami darbo vietoje šiandien pralenksite tuos, kurie rinksis jau patikrintus kelius ir būdus jais eiti. Nors tokiu būdu kartais eisite prieš savo prigimtį, rezultatai ir įvertinimas netruks jūsų įtikinti, kad toks elgesys – jūsų bilietas į sėkmę. Tačiau kartą pasirinkę jums tinkančią priemonę, toliau nesiblaškykite.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien plačiai užsimosite. Labiausiai už viską norėsite būti laisvi lyg vėjas, tačiau tos laisvės ir kitiems nepagailėsite. Kita vertus, visaip stengsitės įtikinti kitus dėl to, kuo tikite jūs ir ką žinote. Tokiu būdu jiems parodysite, kas yra vertinga, kas padeda daugiau išmokti, padidinti galimybes ir visaip praplėsti horizontus.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.) Jums šiandien bus lengva bendradarbiauti, nors ne visuomet teisingai pasielgsite vildamiesi būti suprasti ir išgirsti. Norėdami prie ko nors pernelyg arti prisiartinti – būsite nedelsiant atstumti, o kai kam nors suteiksite daug laisvės – jus apkaltins abejingumu. Ieškodami aukso vidurio nepersistenkite. Visi, kuriems esate reikalingi, patys jus susiras.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien viena iš tų dienų, kai sėkmingi ryšiai su žmonėmis, ypač su tais, kuriuos vadinate savo partneriais, užtikrina sėkmę. Ir išties – būsite laimingi tiek, kiek laimingais padarysite kitus. Be to, kitų asmenų pastabos ir elgesys jums padės suprasti save, paaiškins, kaip įvykdyti jums svarbias užduotis ir kilstels jūsų pasitikėjimą.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien kasdienybėje viskas spręsis netikėtai ir neįprastai. Nors jums gali atrodyti, kad viskas vyksta priešingai nei jūsų buvote sugalvoję. Tačiau tai ne priežastis liautis planuoti. Tai priežastis žvelgti plačiau, naujau ir nesiliauti įprastose aplinkybėse, ypač susijusiose su darbu, buitimi ir sveikata, taikyti neįprastas priemones.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien išlošite būdami atviri viskam, kas beldžiasi į jūsų biurą, namus ar širdį. Tam gali tekti atmesti kai kurias išankstines nuostatas, būti smalsiems ir ieškantiems, nestokoti kūrybiškumo, naujai pažvelgti į įprastus dalykus ir patirti džiaugsmą kaskart, kai gaunate naujų žinių, o aplinkybės ir žmonės pateikia keistų pamokų.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Jums nebus nieko svarbiau už asmeninę erdvę ir ją savaip saugosite ir puoselėsite. Be to, viską matuosite savo asmeniniais matais, jokių kitų nepripažindami. Šis jūsų subjektyvumas gali tapti pagrindine kliūtimi priimti į širdį visas šios dienos gėrybes. Todėl pakviesti kokiu nors būdu išsilaisvinti – tam neprieštaraukite.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien būsite smagūs, judrūs ir nesiliaujantys ieškoti įvairiausių galimybių su kuo daugiau žmonių pasikalbėti, kuo daugiau vietų aplankyti ir kuo daugiau iš viso to išmokti. Taigi, kol galėsite dideliu šaukštu semti įvairiausias žinias, keisčiausias naujienas ir unikaliausias idėjas, tol jausitės laisvi, džiugūs ir stiprūs.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien kuo nuoširdžiausiai rūpinsitės savo materialiuoju pasauliu, daug pastangų dėdami tam, kad jaustumėtės saugūs, stiprintumėte pasitikėjimą savimi, daugiau uždirbtumėte ar ką nors jums reikalinga įsigytumėte. Nesitaikstysite su jokias apribojimais, nebent tik su tais, kuriuos patys sau nusistatysite.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien patirsite didesnį nei įprastai emocinį krūvį, kviečiantį jus kuo labiau save išreikšti ar parodyti. Tokiu būdu nepraleisite progos kuo daugiau žmonių sužavėti savo neįprastais poelgiais ar juos dėl kai ko įkvėpti. Kartais jie dėl to stebėsis, bet jums vis tiek pritars, bandydami prisitaikyti prie jūsų diktuojamo dienos ritmo.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šią dieną, kai aplinkui sklandys laisvės vėjai, jums geriau bus iš šono stebėti tai, kas vyksta. Net tik dėl to, kad dažniausiai paskui kitus nespėsite. Regis, net nenorėsite suspėti. Iš tiesų tai jums padės išsaugoti savo unikalumą ir sutelkti jėgas, pasvajojant apie tai, kas jūsų laukia ateityje, kuomet galėsite nesutrikdami parodyti, kas esate.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?