Penktadienio horoskopas – rugpjūčio 28 d.

2015-08-28, ji24.lt
„Fotolia“ nuotr. / Ežeras
„Fotolia“ nuotr. / Ežeras

Pasitikite šią dieną su dienos horoskopu.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Ryte visą savo energiją skirsite, o vėliau ir jausmus reikšite kolektyve ar tarp draugų. Kartais norėdami užkariauti jų simpatijas, kartais siekdami įrodyti, kad ir jūs ne iš kelmo spirti, o kartais – lyg vyte vejame išsakyti jiems tai, ką anksčiau nutylėjote. Vakare keistokos jūsų iniciatyvos priartintų komandinius siekius arčiau išsipildymo.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Turintieji idėjų šiandien nuginkluos bet ką, tačiau jų gausa ore ar jūsų galvoje jums padės darbe tik vakarop. O iki tol vis prasilenksite su teisingais poelgiais. Pavyzdžiui, ryte nesusimąstysite apie pasekmes, vien sieksite kuo labiau už savo šeimą pakovoti, o dieną – iš praeities į dienos šviesą ištrauksite neišspręstas santykių temas.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien jūs geriau už kitus regėsite savo ir kitų žmonių teigiamas perspektyvas, tačiau ne visuomet pavyks kitus be ginčų įtikinti, kas jiems naudinga ar šiaip palanku. Ryte tam bus išsakyta pernelyg daug dviprasmiškų ir per garsiai tariamų žodžių, o dieną – prisiminta tai, kas lyg jau ir buvo pamiršta. Vakare sėkmingai su draugu nuomonėmis apsikeisite.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Jums šiandien svarbu įsijungti į bendrą veiklą, noriai imti ir duoti, tačiau dalybų tema gali kelti tuščių diskusijų audrą, ypač ryte. O dieną asmeninės ambicijos, susijusios su tuo, ką turite ar norite turėti, jums trukdys būti patikimu kolega ar partneriu. Vakarop darbo vietoje būsite įžvalgūs ir randantys neįprastų būtų įprastoms procedūroms atlikti.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien norėsite kitus pradžiuginti, tačiau savo poelgiais dažniau pasieksite priešingo rezultato. Ypač ryte, kai nevaržomai sieksite, kad tie jums svarbūs žmonės paklustų jūsų valiai. Dieną, prisiminę savo neišpildytus norus, kažkokias dulkes nuo jūsų asmeninių santykių nupūsite. Vakare jūsų nuomonė ar žinios maloniai nustebins antrąją pusę.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien nekaip pavyks taikstytis su tuo, ką jums diktuoja šalia jūsų esantys žmonės, todėl ryte gali būti nelengva sutarti su kolegomis, gerai darbą atlikti ir puikiai jaustis. Vėliau prisiminsite dar šį tą, ant ko neužmynę – niekaip nenurimsite. Vakare buityje dėl kai kurių netikėtai išaiškėjusių dalykų keisis visi jūsų planai.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Dieną pradėsite nuo tuščių iniciatyvų kolektyve, kurios bus bevertės norintiems įkvėpimo ir kūrybinės saviraiškos. Galite susidurti su seniai matytu žmogumi, kuris galbūt vėl turi šansų patekti į jūsų draugų sąrašą. Vakare tikėdamiesi, kad viskas vyks pagal jūsų planą, tik veltui laiką eikvosite. Viskas laimingai apsivers kito žmogaus dėka.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Nors būsite susitelkę į savo asmeninę erdvę ir vidinį pasaulį, nuo išorinių įtakų niekas jūsų neapsaugos, priešingai, patys visaip kaišiosite nosį, vis kažin ko iš kitų žmonių, susijusių su jūsų darbu, tikėsitės. Ryte tai darysite pernelyg atkakliai, vėliau genami seniau pradėtų, bet vis neatliktų darbų. Kelios permainos namuose vakare – geras ženklas.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien nemažai laiko ir jėgų įvairioms diskusijoms išeikvosite. Deja, ryte ne visuomet pavyks rasti vieną visiems tinkantį sprendimą. Įdienojus prisiminę kai ką svarbaus žūtbūt sieksite apie tai pasikalbėti. Net ir nesusitarę, lyg kokį akmenį nuo širdies nuridensite. O vakare galite ruoštis į visai neplanuotą išvyką.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Saugodami tai, kas sukaupta ir su niekuo nesidalindami, šiandien toli nenuvažiuosite. Bus kaip niekad svarbu klausytis kitų žmonių, nes jų rekomendacijos, o gal net suteikti įgaliojimai jus praturtintų. Tiesa, dieną galite pasijusti lyg ne pirmąkart užlipę ant to paties grėblio. Vakare nustebinsite namiškius kokiu nors pirkiniu.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien imdamiesi atsakomybės už viską, kas su jumis susiję ir kas ne, save keistomis užduotimis apsunkinsite. O dar – trukdydami sklandiems savo ir kitų jums svarbių žmonių santykiams. Laimei, dieną vieną apkartusią jausmų ar šiaip santykių problemą išgvildensite. Gerosios vakaro naujienos iš pradžių neatrodys daug žadančios. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Jei kils noras kur nors pasislėpti, o aplinkybės tai leis – taip ir padarykite. Antraip rytą neišvengsite ginčių su kolegomis dėl neatliktų darbų, o su namiškiais – dėl ne vietoj palikto daikto. Dienos metu dar teks grįžti prie nebaigtų darbų. Nesispyriodami sau paslaugą padarysite. O vakare verčiau patylėti apie tai, kas dedasi jūsų kišenėse.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?