Nuo smūgių į pilvą vyras po paros mirė ligoninėje

2015-08-29, Stasys BIELSKIS
Asociatyvi adventuresinjurong.worldpress.com nuotrauka
Asociatyvi adventuresinjurong.worldpress.com nuotrauka

Rugpjūčio 21 dieną į Šilutės ligoninę kreipėsi ir dėl skausmų pilve bei pykinimo paguldytas 33-ejų metų vyras, kuris rugpjūčio 22 dieną, apie 11 val. 45 min. ligoninėje mirė. Konflikto metu jį sumušė 28-erių, 27-erių ir 23-ejų metų užpuolikai. Jie, kaip įtariamieji, uždaryti į areštinę. Policija dėl šio įvykio pradėjo ikiteisminį tyrimą. Pareigūnai išsivežė mirusiojo ligos istoriją ir kūną – teismo medicinos ekspertai nustatys mirties priežastį.

Šilutės ligoninės vyriausiasis gydytojas Darius Steponkus „Šilokarčemai“ sakė, kad vyriškis buvo gydomas Reanimacijos skyriuje, ten ir mirė. „Iš pradžių jam buvo suteikta pagalba, vėliau jo būklė pablogėjo. Buvo pilvo organų trauma, teko operuoti. Mirties priežastis dar nėra žinoma“, - teigė D. Steponkus.

Žemaičių Naumiesčio seniūnas Jonas Budreckas sakė, kad šis vyriškis, vardu Egidijus, Degučiuose prieš pusantro mėnesio palaidojo savo mamą ir apsigyveno jos name. Ar jis turėjo šeimą ir iš kur atsikraustė, neaišku – Žemaičių Naumiesčio seniūnijoje nebuvo deklaravęs gyvenamosios vietos.

Svainiui – akmeniu į galvą

Mirus degutiškiui, tą pačią rugpjūčio 22-ąją į Šilutės ligoninę iš Švėkšnos seniūnijos Žąsyčių kaimo atvežtas 54 metų vyras. Ten įvyko buitinis konfliktas - savo namo kieme neblaivūs vyras ir moteris smurtavo prieš savo artimą šeimos narį, t. y. smurtautojas laikė brolį, o brolienė trenkė svainiui akmeniu į galvą. Dėl sužalojimų nukentėjusysis gydomas ligoninės Traumatologijos skyriuje. Įtariamieji sulaikyti, pradėtas ikiteisminis tyrimas.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kaip sekasi laikytis karantino reikalavimų?