Pirmadienio horoskopas – rugpjūčio 31 d.

2015-08-31, ji24.lt
„Fotolia“ nuotr. / Pūkeliai
„Fotolia“ nuotr. / Pūkeliai

Ką jums žada paskutinioji vasaros diena?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Ryte ryšitės įsigilinti į dalykus, kuriuos iki šiol ignoravote, kas padės jums užmegzti tvirtesnį ryšį su kitais žmonėmis ar patiems kai ką vertinga suprasti. Įdienojus visi jūsų norai ir visos jūsų emocijos bus lyg ant delno. Būsite pasiruošę sulaukti kuo daugiau atgarsių apie save ir savo sumanymus, kartais ignoruojant gerus kitų žmonių patarimus.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Ryte rasite reikalingų žmonių kolektyve ar tarp draugų, kuriais galima ne tik pasikliauti, bet ir pagalbos paprašyti. Vėliau norėsite likti nuošalyje, gal net nematomi. Todėl jums bus nelengva komunikuoti su kolegomis ir visais tais, kurie norės jus įtraukti į įvairiausius jums neįdomius darbus ir dar nuobodesnes diskusijas. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Ryte lengvai susikaupsite rimtiems darbams, kurie, regis, susikaupė anksčiau. Vėliau jausitės puikiai imdamiesi naujos veiklos. Popiet ją geriausiai atliksite būdami komandos dalimi arba ją vesdami paskui save. Tačiau tuo metu savo norą visiems įtikti kiek pristabdykite, nes nepajusite, kai kas nors tuo ims ir pasinaudos.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Ryte gerai žinosite ko jums reikia, o jei vis dar abejosite, kai kas iš jūsų artimųjų padės jums apsispręsti. Maždaug nuo vidurdienio kaskart ką nors atlikdami taikysite į patį aukščiausią galimą tikslą ir niekaip nesuprasite bandančiųjų jus įtikinti, kad galima būtų elgtis ne taip agresyviai ir labiau taikytis prie žmonių bei aplinkybių.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Ryte pagaliau susitarsite dėl bendrų lėšų panaudojimo ir tokiu būdu kažkokie ilgai nerimą kėlę dalykai išsisklaidys. Po pietų radę veiklos, kurią galima atlikti vienu įkvėpimu ir kuri plečia jūsų erdves – drąsiai judėkite pirmyn. Tiesa, jūsų kelyje gali pasipainioti žmonių, kurie norės kai ką iš jūsų sužinoti ar jums ką nors pranešti.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Ryte pavyks rasti tinkamą informaciją ar susitikti reikalingus žmones, kuriuos jums pravartu išgirsti, o gautas žinias – panaudoti. Vėliau būsite aktyvūs ir nenuilstantys, pasiruošę dalytis ir vienytis. Taigi jei ieškotumėte būdų, kurie padėtų statyti tiltus, o ne juos griauti, gal net įvairiuose dienos žaidimuose pereitumėte į aukštesnį lygį.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Ryte kasdienis darbas bus lyg koks balzamas sielai, nes jį atlikdami tinkamai savo gabumus pritaikysite ir turėsite konkrečių materialinių planų. Vėliau nebus kur dėtis – turėsite paklusti aplink vyraujančiai spontaniškumo dvasiai. Be to, jūsų nuomonė gali būti visiškai priešinga kitų žmonių pozicijai. Šiek tiek užtruksite, kol rasite jums visiems priimtiną variantą.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Ryte harmoniją kursite nustatydami visiems (netgi sau) reikalingas, bet priimtinas ribas. Be to, pagaliau ryšitės imtis atsakomybės už kokį nors rizikingą, kūrybišką ar su pramogomis susijusį projektą. Įdienojus susitelkę į kasdienius darbus, ignoruosite priemones, kurios galėtų sukurti harmoningesnę ir darnesnę darbo aplinką.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Ryte pagaliau pavyks išjudinti namuose ar su šeima susijusį įsisenėjusį reikalą, kas leis pasijusti taip, lyg sunkus akmuo būtų nusiritęs. Dieną darbus atliksite lyg žaisdami, žinodami, kokiais būdais iš dienos pasiimti viską, kas geriausia, neleidžiant niekam perimti iniciatyvos. Tai gali nepatikti jūsų komandos nariams, kurie visaip skatins jus eiti kompromiso keliu.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Dienos pradžioje komandos padiktuotos taisyklės bus išties prasmingos, suteikiančios tinkamas sąlygas užmegzti kontaktus, gauti informaciją, susitarti ir t.t. Vėliau mieliau užsidarysite savo privačioje erdvėje ar net namuose, tikėdamiesi atsiriboti nuo visų, prie kurių reikia prisitaikyti tokiu būdu atsisakant to, kas jums svarbu.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Ryte bus atviras kelias norintiems gauti jums naudingą vadovybės ar kito autoritetingo asmens pritarimą. Vėliau skubėsite įvykdyti smulkias dienos užduotis, nesvarstydami apie pasekmes. Deja, vieni jus skubins, antri jums trukdys, treti kaišios nosį ne į savo reikalus, o ketvirti – aiškins kaip viskas turėtų būti, kad visiems būtų geriau.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Ryte jums pavyks įtikinti visus tuos, kurie iki šiol buvo negailestingi skeptikai. Įsidienojus mintys apie savęs įtvirtinimą stums iš galvos visas kitas. Skubėdami kuo daugiau įgyti ar įsigyti mažai paisysite tų, kurie nepritaria jūsų sprendimams. Gal net pamanysite, kad jie stato jums kliūtis dėl to, kad jums pavydi ar nenori dalinti jums svarbia informacija.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?