Antradienio horoskopas – rugsėjo 1 d.

2015-09-01, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Gladiolės
Fotolia nuotr. / Gladiolės

Žengiame į rudenį, pasitinkame Mokslo ir žinių dieną ir... Ką ta proga žada žvaigždės?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien stengsitės parodyti, kuo esate ypatingi ir jums tai pavyks, ypač, jei jūsų pastangos bus nukreiptos į pramogas ar kūrybą. Kai kas visas įmanomas ribas peržengs bandydamas įtikti mylimam žmogui, o kai kas – norėdamas savo atžaloms šventę surengti. Tik darbas eisis nekaip, jei daugiau svajosite nei dirbsite. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien komandinis darbas gesins jūsų kūrybines galias, o per didelis pasitikėjimas draugais – blogins santykius su vaikais ar mylimuoju. Beje, pagaliau ryšitės grįžti prie iki šiol neįvykdytos misijos namuose. Bus nesuprantančių, kam jums to reikia, bet bus ir tyliai besidžiaugiančių jūsų pastangomis. Net jei kol kas jūsų indėlis liktų nematomas, sustoti nevalia.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien besižavėdami darbdavių pažadais, savo šeimai paslaugos nepadarysite. O gerai laiką leisite daug ir aktyviai bendraudami, nepraleisdami progos pasigirti ar net pasiginčyti dėl to, kad įrodytumėte savo pranašumą. Draugai ar komandos nariai tame įžvelgs teigiamus dalykus, pasiūlydami jums dar daugiau temų pokalbiams. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien labiau tikėkite tais, kurie šalia jūsų, o ne toli nuo jūsų gyvenančiais ar iš toliau atvykusiais, ir tuo, ką iš tiesų žinote, o ne tik tikite ar įsivaizduojate. Kuklumu nesuspindėsite asmeninių finansų ar kitų vertybių fronte. Leisite sau įsigyti tai, ką vis atidėliojote ir aptarti savo uždarbį, jei tam iki šiol nepasiryžote.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Kažką gero žadančių jums šiandien gali būti į valias, tačiau labiau pasikliaukite tuo, ką turite savo rankose. Skolintis ar skolinti – taip pat ne kokia mintis. Laiko skirkite tam, kas jums suteikia sparnus – žinios, išsilavinimas, kelionės ar optimistinės nuotaikos. Ir apie viską, kas susiję su šiomis sritimis, šiandien visiškai nekukliai girsitės. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien, užuot pasitikėję savimi, vilsitės, kad kiti žmonės ar vienas konkretus asmuo jums padarys paslaugą ar jus nuo kai ko išvaduos. Kai jūsų lūkesčiai nebus pateisinti, aplink save matysite mažiau draugų, o daugiau priešininkų. Tačiau su jais kovosite gražiai, niekam apie tai nė neįtariant ir tam naudosite slaptus ginklus.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Užuot daugiau dėmesio skyrę savo vidiniams pasauliui, šiandien laimės ieškosite kasdienybėje, ir nerasite. Dar nemažai savo energijos sutelksite į komandinį darbą, kuriame įmanomi geri rezultatai, jei savo siekiuose neperdegsite, o savo elgesiu kitų žmonių neatstumsite. Išlošite, užleidę daugiau pozicijų kitiems asmenims.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien jūsų labiausiai reikės darbo vietoje, o geriausiai save išreikšite atlikdami kasdienius darbus. Norėsite būti matomi kuo platesnei auditorijai ir jus bus sunku sulaikyti, kai turėsite prieš akis kokį jums svarbų tikslą. O jei šiandien skirsite laiką vaikams, rinksitės pramogas ar šventę, jūsų komanda gali netekti stipriosios grandies.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Būti geru darbuotoju šiandien gali trukdyti kai kurios asmeninio gyvenimo peripetijos. Tačiau tuomet, kai reikės ką nors įkvėpti ar įtikinti tuo, kuo patys tikite, jums lygių nebus. Kažin ar atsiras bent vienas, kuris jumis nepatikės, ar bent vienas, kurį jūs pripažinsite savo autoritetu ir prieš jo žinias ar nuomonę nulenksite galvą. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Jei kuo nors išties tikite, šiandien nesileiskite suklaidinami jums pateiktų faktų – jie gali būti klaidingi. Be to, kad ir kaip gražu viskas atrodys bendrų finansų ir intymių patirčių frontuose, juose pernelyg neįsismarkaukite, kad neprarastumėte to, ką jau turite. O visus su tuo susijusius galvosūkius jums išspręsti padės šeimos nariai. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien vertinkite tai, ką jums duoda kiti žmonės, nes jūsų pačių turimų lėšų, gabumų ar kito gali nepakakti sėkmingai dienos eigai. Be to, ryšiuose su žmonėmis galimi pakilimai ir nuosmukiai, nes aktyviai ir nuoširdžiai bendrausite, dažnai perlipdami per jums kitų asmenų nubrėžtas ribas. Tokiu būdu retkarčiais sukeldami beprasmę trintį.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien labiau tikėkite savo antrosios pusės veiksmais, užuot pasikliovę nuojauta ar kokiomis savo iliuzijomis. O noriai grįžę prie nebaigtų darbų ar gavę pakartotina šansą, susijusį su darbu ar sveikata, rezultatais nenusivilsite ir kolegų neatstumsite, jei būsite jiems dėmesingi, noriai bendraujantys ir informacija besidalinantys.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?