LFF taurės turnyro III etapo barjerą jau įveikė penki klubai

2015-09-01, „Šilokarčemos“ informacija
Rugsėjo 2 dieną laukia intriguojantis susitikimas tarp debiutantės „Panevėžio
Rugsėjo 2 dieną laukia intriguojantis susitikimas tarp debiutantės „Panevėžio" ekipos ir „Šilutės" vienuolikės.
Laukiama „Panevėžio" ir „Šilutės" akistatos

Įpusėjo Lietuvos futbolo federacijos taurės trečiojo etapo varžybos. Rugpjūčio 25 dieną buvo sužaistos ketverios rungtynės, kuriose sėkmingai pasirodė LFF I lygos klubai.

Kelialapį į IV etapą pirmoji pelnė Gargždų „Pramogos SC-Taškas" komanda. Gargždiškiai rugsėjo 23 d. Vilniuje susitiko su vietos „Olimpija" – rungtynių pagrindinis laikas pasibaigė 2:2, o per pratęsima įvarčiai nekrito. Baudinių serijoje „pramogautojai" tiksliau smūgiavo baudinius 4:1. Antradienį paaiškėjo dar 4 klubai, kurie tęs žygį turnyre. Įtempta kova iki paskutinių minučių vyko Alytuje, kur susitiko du LFF I lygos naujokai. Telšių „Džiugas" 2:1 eliminavo šeimininkę „Auską" ir viltingai žiūri į perspektyvą tęsti žygį turnyre.

Įspūdingą rezultatyvumą toliau rodo nesulaikomas „Lokomotyvas". Radviliškiečiai atvažiavo žaisti su „Kėdainiais" ir galingai sužaidę antrąjį kėlinį sutriuškino varžovus 6:1.

FBK „Kaunas" svečiavosi Marijampolėje ir eliminavo iš turnyro „Švyturį". Pritemdyti šeimininkų žaidimą pavyko antrajame kėlinyje - „geltonai žali" laimėjo 2:0.

Itin permainingos rungtynės vyko LFF stadione. Kybartų „Sveikata" kelis kartus pirmavo prieš sostinės „Prelegentus", bet nesėkmingai sužaidė susitikimo pabaigą. Meistriškumą pademonstravę „Prelegentai" galop džiaugėsi pergale 5:3 bei galimybe dar vieną sezoną pranešti gero futbolo žinią.

Nesužaistos liko trejos rungtynės. Didžiausio žiūrovų dėmesio tikimasi I lygos debiutanto „Panevėžio" ir „Šilutės" akistatoje, kuri vyks rugsėjo 2 dieną. LFF II lygos pietų zonos lyderiai „Druskininkai" priims patyrusią „Gariūnų" ekipą. Šiemet į tolimiausią išvyką besileisiantis „Visaginas" tikisi laimę rasti pajūryje - Klaipėdos jų lauks vietos „Koralas".