Prekybininkai nesutinka pasirašyti memorandumo dėl pieno

2015-09-02, „Šilokarčemos“ informacija
animalzio.com
animalzio.com

„Šalies prekybininkai nesutinka pasirašyti memorandumo su valdžia, pieno perdirbėjais bei gamintojais, kuriame be kitų nuostatų būtų numatomas antkainio ribojimas. Su prekybininkais dialogas nevyksta. Prekybininkai sako, kad su jais turėtų šnekėti Vyriausybė ir Premjeras“, - teigė žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė.

Pasak jos, prekybininkai savo pastabų ir pasiūlymų Žemės ūkio ministerijai nepateikė ir teigė, kad kalbėtųsi tik su Premjeru.

Prekybininkams turbūt nepatinka tai, kad pagrindinėms maisto prekėms, pieno produktams siūloma netaikyti antkainio, didesnio kaip 10 proc.

V. Baltraitienės teigimu, valdžia, pieno gamintojai ir perdirbėjai memorandumą pasirašyti sutinka.

Bendrovės „Rokiškio pienas“ vadovas Dalius Trumpa teigė nepritariantis prekybininkų antkainio ribojimui, nes tai būtų taikoma tik Lietuvos gamintojams, o prekybos tinklai galėtų pradėti prekiauti užsienio gamintojų produkcija.

Lietuvos prekybos įmonių asociacijos vadovas Laurynas Vilimas teigė, kad Žemės ūkio ministerijos siūlymas riboti pieno produktų antkainį yra populistinis ir panaikintų konkurenciją rinkoje.

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!