Vasaros pabaigai – įsimintinos akimirkos

2015-09-02, Violeta Astrauskienė

Vargiai pavyktų rasti Švėkšnos neįgaliųjų draugijos narį, nemėgstantį keliauti. Šiais metais jau spėję pabuvoti Kretingoje, Karklėje, Palangoje –  susiruošė į trečiąją kelionę – Naisius.

Paskutinį rugpjūčio antradienio rytą miestelio centre švėkšniškių laukė patogus Agrokoncerno grupės autobusas. Ekskursijon į Šiaurės Lietuvą išsiruošė 49 žmonės – draugijos nariai ir jų bičiuliai.

Naisiuose ekskursantus maloniai pasitiko ekskursijų vadovė, kuri pasakojo, rodė ir vedžiojo po mažąją 2015 m. Lietuvos kultūros sostinę. Apžiūrėję vienintelį Lietuvoje Baltų dievų muziejų, po atviru dangumi įkurtą Inkilų muziejų, pasivaikščioję po Baltų žolynų muziejų, trumpam atsikvėpę, patraukė į Kryžių kalną, sakralinę vietą – tiesiog unikalų paminklą pasaulyje – ant kurio žmonės, tikėdamiesi malonės, jau nuo XIX a. stato kryžius.

„Tiek daug malonių ir įsimintinų akimirkų per dvi dienas“, – neslėpė džiaugsmo Švėkšnos neįgaliųjų draugijos pirmininkė Ingrita Riterienė. Nuoširdžiai dėkingi ir draugijos nariai ne tik Agrokoncerno grupės prezidentui, mecenatui R. Karbauskiui, bet ir aktyviai visuomenininkei, šilutiškei Lijanai Jagintavičienei. Jos dėka švėkšniškiai kelionės išvakarėse susitiko su serialo „Naisių vasara“ aktoriais: Aurimu Žviniu, Juozu Bindoku, Sigitu Jakubausku, Nomeda Bėčiūte, Rimanta Krilavičiūte ir Nijole Mirončikaite. Šis žavus profesionalų kolektyvas švėkšniškiams dovanojo ilgam nepamirštamas akimirkas.

 


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?