Trečiadienio horoskopas – rugsėjo 2 d.

2015-09-02, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Šermukšnių uogos
Fotolia nuotr. / Šermukšnių uogos

Nauja diena – naujos prognozės. Į ką vertėtų labiau susitelkti, o į ką – nekreipti jokio dėmesio?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Ryte skubėsite taip, lyg nuolat vėluotumėte kažkam kažką įrodyti. Pravartu elgtis priešingai. Tačiau  stabtelėti ir susimąstyti, kiek svarbūs jūsų poelgiai jums ir aplinkiniams, bus lengviau po vidurdienio. Tuomet nestokodami kantrybės ir įkvėpimo, lengvai susidorosite net su pačiais nuobodžiausiais darbais.   

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Iki pietų nesuklysite abejingai pražvelgę į raginimus imtis jums neįprastos veiklos – naujos iniciatyvos labiau pasiteisins tame, ką jau gerai išmanote ir esate anksčiau įvaldę. Nors jūsų veikla kol kas liks užkulisiuose, savo veiklos rezultatų jums ilgai laukti nereikės. Vakarop tapsite ir džiugūs, ir kūrybiški, ir azartiški, ir nenuilstantys.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Dienos pradžioje veikla grupėje leis jums atsipalaiduoti ir tinkamai išreikšti save, tačiau spontaniškumas ir noras kuo greičiau viską atlikti, skatins neapgalvotas klaidas. Po pietų neskubėdami ir sąmoningai vengdami dėmesio, turėsite kelias valandas sudėlioti savo vidiniams prioritetams, kas praturtins jūsų vidinį pasaulį ar jūsų namus. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Iki vidurdienio patikėkite įspėjančiais, kad nevalia daryti neapgalvotų sprendimų, o paklusę raginantiems rizikuoti ar ko nors naujo imtis, veikiau pakenksite savo darbui. Popietę komandos dvasia jums bus gera atrama ir tinkamas motyvas nuoširdžiai dirbti. Laimei, netrūks informacijos ar norinčių su jumis svarbius dalykus aptarti.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Iki pietų jums bus gera stiprinti savo pozicijas, pažiūras ar tikėjimą – viską matysite iš tolimesnės perspektyvos. Tačiau per didelis optimizmas temdys mintis priimant reikšmingus sprendimus. Vėliau viskas bus konkrečiau ir paprasčiau, bet ne lengviau. Nors pasistengę, dosnaus materialinio atlygio galėsite tikėtis. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Dienos pradžioje būsite tiek darbingi, tiek drąsūs, ir tiek ryžtingi, kiek pajėgsite nekonfliktuoti ar nekonkuruoti su greta jūsų gyvenančiais ar dirbančiais. Užuot griovę tiltus, juos ryžtingai statykite. Popietę suprasite to prasmę ir savo požiūriu, žiniomis ar žavesiu įkvėpę ne vieną šalia jūsų esantį, nukreipsite tinkama kryptimi. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Iki vidurdienio ieškosite ir rasite stiprių bei aktyvių žmonių, kurie padės jums atmesti savo principus ir paskatins rinktis tai, ką jie jums rekomenduoja. O ir popiet stipresni, turtingesni ir saugesni būsite turėdami šalia patikimų partnerių. Sėkmingiausi jūsų projektai bus tie, kurių tikslų ar eigos kol kas neafišavote.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.) Drąsa, aktyvumas ir užsispyrimas dienos pradžioje leis greitai ir sėkmingai atlikti šios dienos pareigas bei gerai jaustis. Nors tuo metu per skubėjimą gali būti sunku įžiūrėti menkutes smulkmenas, po pietų tai bus vieni niekai. Tapsite nuoseklesni, atidesni, bet taip pat ir labiau suinteresuoti derinti savo veiksmus su kitų žmonių požiūriu.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Dienos pradžioje viskas, kas buvo sėkmingai pradėta, gali būti taip pat sėkmingai pabaigta. Nestokosite entuziazmo susižerti gerą nuotaiką ir kitus prizus. Popietę ant jūsų pečių užsiris keletas su darbu ar sveikata susijusių rūpesčių, kurie jums teiks galimybę parodyti, ką sugebate, o jų eiga padės priartėti prie savo tikslų.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šį rytą stengsitės dėl savo namų ar šeimos, ir neretai persistengsite. Viena vertus, tai skatins jus daug nuveikti, kita vertus, didins galimų klaidų ir konfliktų tikimybę dėl skubėjimo, nekantrumo ar neatidumo. Laimei, kantrybės popietę bus daugiau nei reikia, kaip ir pasitikėjimo savimi bei visu jus supančiu pasauliu. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šį rytą kalbėdami, pasirašydami sutartis ar kokia nors transporto priemone judėdami būkite atidūs, kaip ir atlikdami kokias nors jums visiškai neįprastas užduotis. Dėl to neverta nerimauti popiet, kai tapsite tikraisiais kantrybės ir užsispyrimo genijais, dėl ko daugiausiai laimės jūsų namai ir juose gyvenantys žmonės.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Iki vidurdienio bus sunkoka savo energiją paskirstyti taip, kad visi liktų laimingi: ir darbai atlikti, ir įvertinimo sulaukta, ir jūs visų savo jėgų neiššvaistę. Blaškydamiesi nieko neįgysite, veikiau prarasite. Vėliau mokėsite ir išgirsti, ir patys papasakoti, o atidžiau besiklausydami galite gauti reikšmingų rekomendacijų.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?