Bekelės varžybose Vilkyčiuose – nuovargio ir ekstremalių išbandymų pliūpsnis

2015-09-02, gazas.lt
Organizatorių nuotr. / „Vilkyčiai 4x4“
Organizatorių nuotr. / „Vilkyčiai 4x4“

Paskutinįjį vasaros savaitgalį Vilkyčiuose pirmąjį kartą buvo organizuotos bekelės varžybos „4x4 turnyras Vilkyčiai 2015“. Organizatoriai paruošė tris klases, kuriose savo jėgas išbandė 24 ekipažai. Dalyviai rungėsi standartinėje, Open ir Open-Plus klasėse.

Varžybų formatui buvo pasirinkta žiedinė trasa, kurios ilgis – apie 2,5 kilometro. Kadangi bekelės varžybose kiekvieno dalyvio slaptas tikslas yra noras nemenkai pavargti ir stumtelėti savo bei savojo automobilio galimybių ribas dar tolėliau, nei jos buvo iki šiol, tai organizatoriai „Vilkyčių visureigių klubas 4x4“ pasirūpino įrengti keletą itin sunkiai įveikiamų vietų, kuriose slypėjo nuovargio ir ekstremalių išbandymų pliūpsnis.

Puikiai praėjusios varžybos galiausiai leido pasveikinti nugalėtojus. Standartinių automobilių klasėje ant pirmojo nugalėtojų pakylos laiptelio kopė šeimyninis ekipažas – Vidmantas ir Tomas Brazaičiai, Open-Plus klasėje daugiausiai ratų apvažiuoti pavyko kitam šeimyniniam ekipažui – Antanui ir Eimantui Venckams.

Organizatorių nuotr./„Vilkyčiai 4x4“

Organizatorių nuotr./„Vilkyčiai 4x4“

Tuo tarpu Open klasėje nugalėjo ir itin stipriai, net keturiais ratais nuo antrosios vietos atsiplėšė Vaidoto Paškevičiaus ir Nerijaus Gurklio duetas. Šis ekipažas susilaukė gausybės žiūrovų ovacijų tuomet, kai beveik lygiavertiškai kovojo su žymiai galingesne technika apsiginklavusiais Open-Plus klasės ekipažais.

Vaidotas Paškevičius ir Nerijus Gurklys šiuo metu intensyviai ruošiasi artėjančiam baltarusiškajam bekelės išbandymui „Paplavy 2015“. Dėl sausros ir padidinto gaisringumo pavojaus į spalio mėnesį nukeltose varžybose Vaidoto ir Nerijaus „Stiklų ekspertų 4x4“ komanda startuos siekdama pagrindinio prizo – kelialapio į sunkiausiomis laikomas jubiliejines bekelės varžybas „Ladoga 2016“.

Organizatorių nuotr./„Vilkyčiai 4x4“

Organizatorių nuotr./„Vilkyčiai 4x4“

Vilkyčių varžybose Vaidotas ir Nerijus išbandė pačių sukonstruotą „gervę“.

„Likom labai patenkinti, nes tai pačių sukonstruotas produktas, o dar smagiau, kad jis ir puikiai veikia, atitinka mūsų poreikius ir leidžia mums laimėti vertingas sekundes tada, kai to labiausiai reikia. Nemeluosiu, šios varžybos tikrai pridėjo pasitikėjimo savimi ir komandos draugu Nerijumi, todėl tikrai tikimės pasisekimo ir Baltarusijoje, „Paplavy 2015“ varžybose“, – sakė V.Paškevičius.

Iki kaimyninėje šalyje vyksiančių varžybų „Stiklų ekspertų 4x4“ ekipažas turės galimybę pasitreniruoti dar vienose Lietuvoje rugsėjo 12-ą dieną vyksiančiose bekelės varžybose „Salako žiedas“.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?