Ketvirtadienio horoskopas – rugsėjo 3 d.

2015-09-03, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Boružės
Fotolia nuotr. / Boružės

Dar viena nauja diena, kvapnios kavos puodelis ir žvaigždžių prognozės.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien nesiskubinsite užimti jums svarbių pozicijų, nes ir be to žinosite, kad jums priklauso daugiau nei kitiems. Todėl ramiai ir savo jėgomis pasitikėdami nustumsite kitus į antrąjį planą. Tačiau tai, ką savo darbus atlikę įgysite, lengva ranka iššvaistysite, nes suvaldyti savo norą pasirodyti, bei save ar kitus pamaloninti, bus ne jūsų jėgoms.  

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien jumis aplinkiniai neabejotinai patikės. Todėl ilgai neieškokite teisingų frazių savo mintims ir pažiūroms išreikšti – ir dėmesio, ir palankumo bus pakankamai. Besigardžiuodami savo pasiekimais nepastebėsite, jog kažkuriam jūsų šeimos nariui reikalingas jūsų dėmesys, jūsų pagyrimai ir jūsų paraginimas.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien jums bus kur kas patogiau įnikus į daugeliui nesuprantamus dalykus – juose atrasite savo stiprybę, kaip ir gebėjime tyliai tvarkyti ne vien jums priklausančias lėšas. Į įvairiausius klausimus reaguosite abejingai, tačiau tuomet, kai jums reikės kokios nors informacijos, dėl jos kovosite panaudodami visus įmanomus kanalus. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Teigiamai perdėliotos figūros dienos šachmatų lentoje žadės nelengvas, bet svarbias permainas ryšiuose su komanda. Įdienojus įsigyta prekė ar gauta dovana nebus tokia šauni, kaip tikėtasi. O jei net nepavyks to įgyvendinti, pavakarę būsite aktyvūs ir nenuilstantys, kol negausite to, kas jums priklauso.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Dienos pradžioje darbuositės iš peties, nušluodami nuo kelio konkurentus. Prieš vidurdienį savo geru vardu ir pasiekimais nepiktnaudžiaukite, nes kai kas gali pamatyti ne tik šviesiąsias jūsų asmenybės puses. O galiausiai savo poelgiais ir ketinimais pasieksite visiškai ne tokio rezultato nei patys ar kiti žmonės iš jūsų tikėjosi. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Dienai prasidėjus neignoruokite jums skirtų ženklų: jie parodytų jums kelią, jei į juos atkreiptumėte dėmesį. Vėliau gali tekti nuslėpti savo mintis ar jausmus nuo žmonių, kuriais, regis, patys nepasitikite. Popietę tyliai kovodami prieš visus, kurie jumis netiki, labiau sau pakenksite nei ką nors vertingo išsikovosite. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Dienos pradžia daug žadanti, tačiau ne dėl visko būsite tikri. Laimei, šeimos nario įžvalgos ar jūsų pačių praeities patirtys gali jus užvesti ant teisingo kelio. Be to, nepuoselėkite didelių lūkesčių galvodami apie savo komandą, nes jos nariai šiuo metu labiau susirūpinę savimi ir, nežiūrėdami į nieką, siekia savo asmeninių tikslų.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.) Ryte sužinosite vertingos informacijos ar įgysite svarbių žinių kitų žmonių dėka. Įdienojus persistengsite, norėdami, kad darbe viskas būtų tobula, o visi žavėtųsi jūsų atliktu darbu. Dažniau šią popietę viešpataus konkurencijos dvasia, prieš kurią jūs netikusiai naudosite savo ginklus, tačiau kažin ar pasiduosite.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Uoliai dirbti jums ryte padės atsiradusi priežastis pritaikyti darbe kokį savo talentą ar ore tvyrantis pažadas daugiau užsidirbti. Tačiau savo žinias ar įgūdžius darbe naudosite ne visiškai teisingai, dėl ko galiausiai jūsų darbo aplinkoje pasklis nusivylimo nuotaikos. Ieškosite ir rasite būdų apginti savo nuomonę, bet ne visuomet sėkmingai.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Pasitikėjimas savimi ir savo galiomis jums bus geras talkininkas kaskart, kai sieksite dėl kai ko įtikinti savo atžalas ar atkreipti aplinkinių dėmesį į savo kūrybą bei išmonę. Tačiau kai nebeliks norinčiųjų padėti jums įgyvendinti šiuos sumanymus, jus paremti ar tiesiog palaikyti, išlaikyti ramybę ar darną bus sudėtinga.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Būsite linkę kuo labiau apriboti savo ryšius, nes kur kas daugiau stiprybės semsitės savo asmeniniame gyvenime ar vidiniame pasaulyje. To dėka gali būti įmanoma įveikti vieną šeimos ar vidinę problemą. Tiesa, jus palaikančiųjų gretos bus negausios, tačiau nenuleisite rankų, kol nerasite sąjungininkų namuose ar darbo vietoje.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Dienos pradžioje sustiprinsite savo įtakos sferas tarp komandos narių ar bičiulių, gal net kai kas kreipsis į jus patarimo ar užtarimo. Tiesa, darbo eiga pasimėgauti ir norinčių jums padėti darbo vietoje gali būti mažoka. Galų gale niekaip nepritapsite prie nuobodžios kolektyvo minios, visaip siekdami išsiskirti ar kolegas nukonkuruoti.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?