Antrą kartą su kontrabandinėmis cigaretėmis įkliuvusiam vyrui gali tekti paploninti piniginę

2015-09-03, Tauragės AVPK informacija

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnams jau antrą įkliūva tas pats asmuo gabenęs kontrabandines cigaretes.

Rugsėjo 1-ąją, apie 14.20 val. Šilutėje, Klaipėdos g., patikrinimui buvo sustabdytas automobilis „Renault Espace“, kurį vairavo 35 m. Šilutės seniūnijos darbuotoja. Su ja kartu važiavo ir 52 m. sugyventinis. Pareigūnams patikrinus automobilio saloną, jo viduje buvo rasta 100 cigarečių pakelių „Fest“, 50 pakelių „Minsk Super Slim“ su Baltarusijos Respublikos banderolėmis bei 20 pakelių „Compliment Super Slim 3“ be banderolių. Vyriškis prisipažino, kad cigaretės priklauso jam. Pareigūnai netruko išsiaiškinti, kad vyriškis dar visai neseniai jau buvo įkliuvęs už tokį patį pažeidimą. Liepos 10-ąją jis buvo sulaikytas automobiliu gabenantis 160 vnt. cigarečių, nepažymėtų Lietuvos Respublikos vyriausybės nustatyta tvarka.

Šiuo metu automobilis laikinai saugomas Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato aikštelėje. Vyriškiui už tokį pažeidimą gresia išties nemaža bauda – nuo 5 792 iki 14 481 euro su šių prekių konfiskavimu ir su gabenimo priemonės, kuria šios prekės buvo neteisėtai gabenamos, konfiskavimu arba be jos konfiskavimo.

Policija ragina gyventojus nelikti abejingiems daromiems teisės pažeidimams ir apie jiems žinomas panašaus pobūdžio nusikalstamas veikas pranešti:

• Policijos budėtojų telefonu (8 446) 20 270;

• Anoniminiu policijos pasitikėjimo telefonu (8 446) 61 952

• Bendruoju pagalbos telefonu 112.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar skiepysitės vakcina nuo COVID-19?