Šilutės rajone jaunas „Peugeot“ vairuotojas pastojo kelią VW: sužeisti trys žmonės

2015-09-03, 15min.lt
Nojaus nuotr. / Įvykio vietoje
Nojaus nuotr. / Įvykio vietoje

Ketvirtadienio vakarą Pagrynių kaime susidūrė „Peugeot 206“ ir „VW Touran“, yra nukentėjusiųjų.

Ketvirtadienį 18 val. 23 min. Bendrajame pagalbos centre (BPC) bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Pagrynių kaime (Šilutės r., Šilutės sen.), po eismo įvykio automobilyje liko prispaustas žmogus.

Į įvykio vietą išsiųstos Klaipėdos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Šilutės r. priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos. Informacija perduota Tauragės apskrities VPK pareigūnams ir Klaipėdos GMP stočiai, rašoma BPC Klaipėdos skyriaus specialistės ketvirtadienį paviešintame pranešime.

Avarija įvyko, kai klevo lapu pažymėto automobilio „Peugeot“ vairuotojas nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio VW automobilio. Po eismo nelaimės medikų pagalbos prireikė trims „Peugeot“ keleiviams.

Smūgis teko į mažalitražio „Peugeot“ dešinę pusę, kur sėdėjo keleivė. Kėbulas deformavosi ir nukentėjusi moteris liko įkalinta viduje. Ją išlaisvinę gelbėtojai perdavė keleivę medikams. Nukentėjo ir gale sėdėjęs vyriškis, ir automobilį vairavęs jaunuolis.

„Volkswagen Touran“ važiavęs vyriškis, keliavęs vienas, pirminiais duomenimis, jokių rimtesnių traumų nepatyrė.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

OK2015-09-25
tuos folksvagenus reikia traiskyti kaip kolorado vabalus ! Kai kas pamise del ju , o amerikonai issiaiskino kad jie labiausiai tersia gamta ir dabar pasiurpo visa EUROPA . Komentaras patinka Komentaras nepatinka
TAIP2015-09-05
IŠ PIEMENŲ ATIMTI TEISES, KAD NEMATO KELIO IR NEŽINO KUR ŠALUTINIS, KUR PAGRINDINIS. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
hhhh2015-09-04
Buna visko.... gerai kad laimingai.... Sveikatos! Komentaras patinka Komentaras nepatinka
ojoj2015-09-04
Sveikit ! Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar namuose jau pasipuošėtė Kalėdų eglutę?