Penktadienio horoskopas – rugsėjo 4 d.

2015-09-04, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Rugių laukas
Fotolia nuotr. / Rugių laukas

Penktadienis! Smagaus, šilto, užkrečiančio juoko ir siautulingo šokio į savaitgalį.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien daugiau galvosite ne apie darbą, o apie tai, ką gražaus įsigijus su nuolaida ar be jos. Susirūpinę tuo, ką norite turėti, nepastebėsite to, ką jau turite, gal net nusiminsite, kai jums apie tai bus priminta. Popietę prasiminsite sau kelią iškalbos dėka, tačiau vakare įsitikinkite, kad kas nors jus girdi, išskyrus jus pačius.  

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Dienos pradžioje jūsų partnerių, klientų ar artimo žmogaus abejingumas jus kaip reikiant trikdys. Ryšiai su žmonėmis megsis lėtai ar visai nutrūks, tuo menkindami jūsų požiūrį į save. Popietę tinkamai atskleisite tai, ką žinote ar sugebate, taip užtikrindami sau tvirtesnes pozicijas. Galimas daiktas, jog jūsų viltys viršys realias galimybes.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Iki popietės būsite linkę ignoruoti visokiausiais kasdienes pareigas ir kitas smulkmenas, tačiau toks jūsų požiūris tik atitolintų jus nuo to, ko jūs šiandien ieškote ir apie ką svajojate. Vėliau ieškosite žmonių, su kurias galėsite pasikalbėti apie save ir šiaip visokiausias naujienas aptarti. Kalbėsite daug, nenuostabu, jei gerokai per daug. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.) Įsitraukę į komandinį darbą ieškosite tvirto užnugario, tačiau, užuot jį radę, pasijusite vieniši dideliame mūšio lauke. Situaciją pataisys ne pastangos savo įnašą į bendrą veiklą afišuoti, o pasitikėjimas komandos dvasia. Popietę ieškosite vietos, kurioje galima pasislėpti ir užsiimti tuo, kas stiprina jūsų pasitikėjimą savimi ir kitais.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Norėsite viską, ypač tai, kas liko namuose, užmiršti ir imtis veiklos, tačiau tik viską privačiame gyvenime tobulai sudėlioję, galite viltis sėkmingos darbo dienos. Iki popietės lėtai ir kantriai į savo viršukalnes lipę, popietę tai privalėsite aptarti su kolegomis ar net įsilieti į komandinę veiklą, kuri beje, nebus tokia naudinga, kaip jums gali atrodyti. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Dienos pradžioje labiau pasikliaudami tuo, kuo jūs tikite, o ne tuo, ką byloja faktai, galiausiai turėsite pasiduoti. Tiesa, reikalingos informacijos galų gale pritrūksite, o planuoti susitikimai gali neįvykti. Popietę sieksite dėmesio visais jums žinomais būdais, labiau nei bet kada tikėdami savimi ir net šiek tiek lazdą perlenkdami.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien išties nesunkiai susidorosite su iškilusiais finansiniais klausimais, jei mažiau galvosite apie asmeninius poreikius, bet labiau apie bendrus. Tam, tiesa, pritrūksite kai kokių reikalingų priemonių ar gebėjimų. Antroje dienos pusėje būsite savimi pernelyg pasitikintys ir geriausiai už kitus žinantys teisingus pasirinkimus.     

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Dieną pradėsite deklaruodami, kad siekiate sukurti kuo tvirtesnius ryšius su jums svarbiais žmonėmis, tačiau jūsų tikrieji asmeniniai siekiai gerokai skirsis. Veikiau savo elgesiu gesinsite visų kitų žmonių entuziazmą. Popietę leisite sau ir kitiems lengviau atsikvėpti, tačiau savo bičiuliams pernelyg daug įgaliojimų nesuteikite.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Svajosite ramiai praleisti dieną, bet atmosfera darbe ar namuose neleis jums nuobodžiauti. Praeities klaidos kaišios nosį į jūsų darbo vietą, temdydamos santykius su kolegomis ir trukdydamos nuosekliai dirbti. Vakarop susirūpinsite tuo, kaip šalia jūsų jaučiasi kitas žmogus ir galbūt visiškai nesusimąstydami apie pasekmes, jam ar jai kažin ko prižadėsite.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Pirmoje dienos pusėje šiltų jausmų ir supratimo paieškos jūsų toli nenuves. Pavyzdžiui, jus iš vėžių gali išmušti dviprasmiški draugų patarimai arba jūsų noras pasikliauti bet kuo, tik ne savimi. Vakarop kibę į darbus vilsitės, kad kiekviena ir kiekvienas šalia jūsų esantis jumis privalo tikėti ir jus išgirsti. Kuo aukščiau dairysitės, tuo žemiau teks nusileisti.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Kur bebūtumėte, sieksite, kad jus suptų jaukumas ir komfortas. Tačiau darbdaviams ar vadovams jūsų norai ir viltys bus nė motais, todėl nenuostabu, jei jums sugalvos jūsų lūkesčių neatitinkančių užduočių. Vakarėjant spinduliuosite meilę, kūrybiškumą, azartą, tokiu būdu pastatydami ant kortos ne tik tai, kas jūsų. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Jūsų dienos planus keis iš toli ar iš mokymo įstaigos atklydusios žinios, toli gražu nesutampančios su tuo, kas buvo planuota ar iki šiol žinoma. Popietę savo mintimis ir veiksmais linksite link savo šeimos ir namų, o būdami viešoje vietoje kiek įmanoma kursite aplink save jaukią asmeninę erdvę, kurioje kiek pervertinsite kažkokio žmogaus svarbą.Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?