Pirmadienio horoskopas – rugsėjo 7 d.

2015-09-07, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Mergina parke
Fotolia nuotr. / Mergina parke

Labas rytas! Sveikiname naują dieną.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Ryte jūsų vizijos, svajonės ar net naktį regėtų sapnų vaizdai gali jums pakuždėti, kaip sudėlioti šios dienos ryšių su namiškiais ar kolegomis dėlionę. Tačiau konkretaus žmogaus, kuris neabejodamas jūsų ketinimais jums pritartų, veltui ieškosite. Vakarop autoritetingi asmenys jums primins, kad kai ką vis dar atlikote netobulai. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Ryte nuoširdūs pokalbiai ar mieli susitikimai su bičiuliais bei komandos nariais jus suvienys ir įkvėps. Dieną bendravimo idilę griaus skirtingi jūsų ir kolegų poreikiai. Vakare išgirdę kai ką ne itin malonaus, beveik patikėsite tuo, ką jums kažkas bando įrodyti. Visų pirma patikrinkite faktus, o tik po to apsispręskite.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Ryte bus galima sustiprinti savo pozicijas, jei mažiau svajosite, o daugiau darysite. Deja, ne visuomet bus aišku, kaip geriau visa tai atlikti, kad ir vadovai būtų patenkinti, ir jūs nepersidirbtumėte. Įdienojus kai kas sutrukdys jums pramogas ar pavogs jums įkvėpimą, o vakare turėsite tiek, kiek kiti jums atrieks, tačiau nesiliausite derėtis.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Ryte, pasitelkę savo iki šiol įgytas žinias, būsite nepakartojami, kai norėsite kam nors parodyti, kaip jis ar ji jums rūpi, kaip galite atjausti ir kiek daug galite dėl kito žmogaus paaukoti.  Deja, dieną namuose jus suprantančių ir palaikančių bus mažoka. Vakare galimos nelygios derybos su partneriu, kurių metu išklausę jo ar jos nuomonę, privalėsite surasti abiem tinkantį sprendimą.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Dienos pradžioje veltui tikėsite dėmesio ir palankumo jums. Jo sulauksite nebent kito žmogaus poreikius iškėlę aukštėliau savųjų. Dieną kažkokie jūsų bandymai užmegzti turiningą pokalbį gali baigtis nei šiaip, nei taip. Vakarėjant perlipę per save, atlikite kelis veiksmus, kurie įneštų pokyčių į kasdienybę. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Dienos pradžioje jums svarbūs ryšiai megsis intuityviais būdais, todėl dažnai be žodžių suprasite, ko iš jūsų tikisi kolegos ar bendražygiai. Tačiau jūsų pastangos įsidienojus jiems atskleisti vieną savo gebėjimą gali būti bevaisės. Vakarop vaikai sukels tikrą chaosą, reikalaudami visos jūsų meilės. Pasidalinkite su jais tuo, ką turite geriausio.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Ryte nuoširdų darbą ir atsidavimą jam tinkamai derinsite su kūrybiškais sprendimais. Vėliau gali būti sunkiau rasti tinkamus žodžius įtikinti vadovybę dėl jūsų ketinimų, susijusių su darbu. Ir dienos pabaigoje mieliau rinksitės darbą nei šeimą, nes namuose iš jūsų bus reikalaujama daugiau nei jūs gebate įvykdyti. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Kai ryte jums palankūs žmonės nuoširdžiai reikš jums savo simpatijas, atsispirti pagyrimams ir švelnioms vilionėms jums bus tikras išbandymas. Užuot kovoję, leiskite svajonėms jus vesti į priekį. Tuo pačiu principu vadovaukitės ir dienos metu, ir vakare, kai pokalbiai su artimaisiais išryškins kai kuriuos esminius jūsų nuomonių skirtumus.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Ryte rasite priežasčių susitelkti į vidų ar pastebėti kokius nors nuo daugumos akių paslėptus dalykus. Paklusę vidiniams impulsams nuveiksite daugiau nei ieškodami norinčiųjų jus išklausyti bendraminčių. Vakare jums bus priminta tai, ko dar neatlikote arba kam nors privalėsite gražinti skolas, apie kurias buvote visiškai pamiršę. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Ryte nedidelė priklausomybės dozė nuo jūsų aplinkoje esančių žmonių jus trikdys, tačiau ir džiugins. Pasidėję savo abejingumą į atokesnę vietelę įveiksite kiek sudėtingesnes santykių su kolegomis ar vadovais kryžkeles. Vakare ryšiai su jums svarbiu žmogumi gali būti įtempti dėl jūsų pačių elgesio ar nuostatų.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Su šypsena įžengę į šią dieną pasiraitokite rankoves. Su pareigomis susidorosite taip lengvai, kaip labai norėsite būti rūpestingi ir atidūs kolegos. Deja, harmoningų santykių vizija darbo vietoje gali sudužti dėl nesutampančių pažiūrų ar išsilavinimo skirtumų. Vakare jūsų dienotvarkę pakoreguos nuo jūsų mažai priklausantys faktoriai. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Dienos pradžioje nesąmoningai tapsite mylimų žmonių traukos centru: kažkas iš jų labai tikėsis, kad jam ar jai skirsite dalį savo laiko. Laimei, žinosite, kaip atlikti šią jums pavestą misiją. Dienos metu gali būti sunku įminti jums užmintą mįslę. Vakare kai kas iš jūsų draugų ar bendražygių gali pasiūlyti jums neva būtinų gairių. Regis, jos jums visai nereikalingos.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?