Antradienio horoskopas – rugsėjo 8 d.

2015-09-08, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Rudeninė kava.
Fotolia nuotr. / Rudeninė kava.

Šiandien kalendoriuje gausu įsimintinų datų: Švč. Mergelės Marijos gimimo diena (Šilinės), Vytauto Didžiojo karūnavimo ir Padėkos už Lietuvos nepriklausomybės ir laisvės apgynimą diena bei Tarptautinė raštingumo diena. Linkime gerų akimirkų!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Ryte jūsų šeimos narių ar jūsų pačių vidiniai poreikiai visiškai neatitiks to, kaip jūs elgiatės ir kaip reaguojate. O reaguosite staigiai, neįprastai ir netikėtai tiek kitiems asmenims, tiek jums patiems. Laimei, tai galėsite nukreipti teisinga linkme, ypač, kas susiję su pramogomis, vaikais, sportu ar kūryba. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Dienos pradžioje nuoširdžiam bendravimui gali trukdyti jūsų praeities suformuoti įsitikinimai. Savo lig šiol neafišuotas įžvalgas verčiau panaudokite šeimos ar namų gerovei didinti. Namuose išties atsiras žmonių, kurie norės prisijungti prie jūsų ar jus motyvuos naujoms, neįprastoms ir stebinančioms pergalėms.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Nors kai kas ryte pamanys, kad kolektyvo narių ar draugų paskatinti jūs įsisukote į keistų įvykių verpetą, dėl ko praradote pagrindą po kojomis, jame ilgai suktis neverta. Vietoj to įsijunkite aktyvaus bendravimo mygtuką (jei vis dar to nepadarėte) ir, prisijungę prie savo komandos, grupės ar draugijos, atlikite ką nors unikalaus ir novatoriško. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Darbe gali atsirasti nemažai priežasčių atlikti tai, ko dar niekas nematė ir neregėjo, tačiau ryte nauji ir netikėti dalykai gali jus priblokšti ar sugluminti. Nenustumdami savo asmenini poreikių, išlaisvinkite kažkokius iki šiol nepakankamai atskleistus savo gabumus tam, kad išsiskirtumėte iš minios savo darbo vietoje.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Iš toli, iš mokymo įstaigos ar užsienio kalba gauta informacija galbūt bus nejauki ir primenanti apie tai, ką jums norisi nuslėpti. Ilgai pogrindyje neužsibūkite, priešingai - savo keistą požiūrį ar žinias aktyviai naudokite savo autoritetui gerinti, įvaizdžiui formuoti ar atkreipti kitų žmonių dėmesį į jums aktualius dalykus. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien būsite linkę daugelį dalykų laikyti paslaptyje, nors tai leis jums pasiekti tam tikrų senokai puoselėtų tikslų, blogins jūsų situaciją  kolektyve, tiek būnant komandos nariais, tiek lyderiais. Kita vertus, lengvai rasite raktus ten, kur kitiems sunku patekti, galbūt net pelnydami kai kurių asmenų pasitikėjimą.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Sėkmingiems ryto darbams trukdys kažkokie asmeninės ar dalykinės partnerystės pokyčiai. Kai atrodys, kad viskas slysta jums iš rankų, pažvelkite į tai iš kitos perspektyvos. Tokiu būdu radę kai ką jus įkvepiančio, susiraskite savo interesus atitinkančią komandą. Turėdami bendrą idėją, ją būtinai įgyvendinsite. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Įvykiai darbo vietoje ryte gali išvaikyti visą jūsų optimizmą. Na ir kas, kad teks viską perdėlioti iš naujo. Gal naujoji dienotvarkė pagerins jūsų darbo našumą? Gal netikėtos permainos bus gera dingstis atkreipti dėmesį į dalykus, kurių anksčiau nepastebėjote? O gal tokiu būdu darbui atlikti panaudosite anksčiau nepanaudotas priemones?

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Ryte rizikuosite kitų asmenų pasitikėjimu ar net lėšomis tam, kad įrodytumėte savo išskirtinumą, kūrybiškumą ar tikėdamiesi patirti įspūdžių. Gali būti, kad visa tai naudojate išties net tam, kam derėtų. Kūrybiškai pritaikę savo žinias, išsiskirsite išradingumu mokymosi įstaigose ar įvairiuose su užsieniu susijusiuose projektuose. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Ryto įvykiai trikdys jūsų įprastų santykių su kitais žmonėmis eigą. Tegul tai, kas kitu atveju būtų priežastis prarasti kitų žmonių pasitikėjimą ar juos atitolinti nuo jūsų, dabar leistų pamatyti, ką kiti gali jums pasiūlyti. O jie tikrai turi ką. Taigi pasinaudokite gera proga kai ką perdėlioti asmeninio gyvenimo lentynose.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Įvairios naujienos ryte keis jūsų planus darbe, kas jūsų visiškai nedžiugins, nes labiausiai už viską norėsite saugios aplinkos. Tačiau netikėtai pakrypę dienos įvykiai gali atginti link jūsų aibes naujų idėjų, žinių, naujienų, netikėtų susitikimų ir pažinčių, kas savaip gerins jūsų asmeninius ar dalykinius ryšius su žmonėmis. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Priversti ryte neplanuotą sumą išleisti dėl vaikų, pramogų ar kitų dalykų, nemalonius jausmus greit išvaikysite. Ir net jei jūsų dienotvarkė keisis kelis kartus, jums bus nesunku rasti būdų savo darbo kokybę bei rezultatus ar net sveikatą pagerinti iki šiol nenaudotomis priemonėmis ar technologijomis.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?