Šilutė iškovojo net 5 kelialapius į 8-ųjų seniūnijų sporto žaidynių finalą

2015-09-08, „Šilokarčemos“ informacija
Moterų krepšinio komanda seniūnijų sporto žaidynėse ne naujokė. 2015 metų finale Utenoje taip pat dalyvaus.
Moterų krepšinio komanda seniūnijų sporto žaidynėse ne naujokė. 2015 metų finale Utenoje taip pat dalyvaus.

Šeštadienį į Gargždus pasivaržyti įvairiose sporto rungtyse atvyko stipriausios 8-ųjų Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių II etapo komandos iš Klaipėdos miesto bei rajono, Kretingos, Neringos, Palangos, Rietavo, Skuodo  ir, žinoma, Šilutės. Varžytis tarp stipriausių ir bandyti iškovoti kelialapį į seniūnijų finalą, kuris vyks rugsėjo 19 dieną Utenoje, komandos įgijo iškovodamos pirmas vietas 1-ajame sporto žaidynių etape. Primename, kad žaidynės yra  vykdomos trimis etapais: pirmasis prasideda savivaldybėse, į antrąjį etapą patenka stipriausios savivaldybių seniūnijų komandos, kurios kovoja su kitomis savivaldybėmis dėl patekimo į finalą.

 Šilutės stipriausių sportininkų delegacija, išvykusi į Gargždus, buvo gausi. Ją sudarė krepšinio moterų ir vyrų senjorų komandos, tinklinio vyrų ir moterų komandos, šaškių bei šachmatininkų sportininkai, futbolininkai ir stalo teniso mišri komanda.

Po gražios ir iškilmingos atidarymo ceremonijos žaidynių dalyviai išsiskirstė po aikšteles. Sporto rezultatai išties džiugina: tarp 7 dalyvavusių komandų Šilutė bendroje įskaitoje iškovojo 4-ąją vietą ir  penkių komandų kelialapį į finalą. Ši pergalė – rajono sportininkų nuopelnas ir įrodymas, kad mūsų mėgėjai sportininkai išties puikūs!

Moterų krepšinio aikštelėje su oranžiniu kamuoliu susikauti prie starto linijos stojo trys komandos: Klaipėdos miesto ir rajono bei Šilutės. Tarp trijų komandų šilutiškės: L. Stančiauskienė, R. Radišauskaitė, A. Sakalienė, V. Vaitkutė liko paskutinės, tačiau kelialapį į finalą Utenoje gavo.

Bene gausiausiai susirinkusioje parko tinklinio aikštelėje (vyrų 7 komandos, moterų 5 komandos)  tiek vyrų, tiek moterų komandos iškovojo trečias vietas. Jos taip pat įgijo teisę  atstovauti Šilutę finale.

Šaškių rungtyje dalyvavo keturios komandos, tarp kurių Šilutė (B. Bružinskas, V. Deniušas, I. Grauslienė) iškovojo garbingą II vietą ir taip pat vyks į 3-iąjį seniūnijų sporto žaidynių etapą.

Stalo teniso trijulė: J. Piekautas, Z. Šikšnius ir G. Mikalauskienė tarp 6 dalyvavusių komandų džiaugėsi garbinga II vieta, kuri taip pat užtikrina vietą finale.

Kiek mažiau pasisekė ir sportinės sėkmės pritrūko futbolo komandai, užėmusiai III vietą, vyrų senjorų komandai iškovojusiai 4-ąją ir  šachmatininkams – 6-ąją.


Foto galerija

Teisę susirungti su Lietuvos stipriausiomis tinklininkėmis mėgėjomis iškovojo ir šilutiškės J. Kazlauskienė, R. Kutkaitė, D. Čeneckytė.

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?