Gardamo seniūnas atšventė jubiliejų

2015-09-09, Lijana JAGINTAVIČIENĖ
T.Balčytis Gardamo seniūnijoje dirba jau 16 metų
T.Balčytis Gardamo seniūnijoje dirba jau 16 metų

Trečiadienį, rugsėjo 2-ąją, garbingą jubiliejų šventė Gardamo seniūnas Tomas Balčytis. Jį atskubėjo sveikinti ne tik artimieji, darbuotojai, bet ir kolegos, bendruomenių atstovai ir kiti jį gerbiantys kraštiečiai.

Įteiktas Šilutės krašto ženklas

Pasidžiaugti T. Balčyčio jubiliejumi, nueitu jo gyvenimo keliu atskubėjo ir Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis. Politikas pastebėjo, kad seniūnas visada elgėsi patriotiškai – užaugino tris vaikus – vietą sau, antrą – tėvynei ir trečią – Dievui. Pasak mero, T. Balčytis visada elgėsi tvarkingai, dirbo vadovaujamą darbą, neprarado gero požiūrio į kaimą. Todėl neabejoja, kad pensijos sulauks dirbdamas seniūno darbą, o dėl trykštančios energijos bei jėgų jam darbo sutartis gali būti ir išėjus į pensiją pratęsta.

V. Laurinaitis jubiliejaus proga seniūnui įteikė padėką už ilgametį darbą valstybės tarnyboje, nuolatinį rūpestį Gardamo seniūnijos bendruomene, seniūnijos aplinkos priežiūros gerą organizavimą, gerą seniūnijos vidaus reikalų administravimą.

Administracijos direktorius Sigitas Šeputis įteikė jubiliatui sidabrinį Šilutės krašto ženklą, kuris dovanojamas tik kartą tam pačiam žmogui ypatingomis progomis.

Gardamo šv. Roko parapijos klebonas Antannas Gylys džiaugėsi, kad T. Balčytis visada padeda parapijai spręsti iškilusias bėdas ir dovanojo gražiausių linkėjimų puokštę. Ją papildė ir  gražių ateinančių dienų, sveikatos bei viso ko geriausio linkėjo Gardamo kaimo bendruomenės „Tenenys“, Ramučių kaimo bendruomenės „Navata“ atstovai, Žemaičių Naumiesčio etnokultūros centro kolektyvas.

Nėra pykčio raukšlelių

Susirinko ir visa rajono seniūnų šeima.  Jie patarė T. Balčyčiui pasitikslinti, ar tikrai jis švenčia 60-ąjį jubiliejų, nes iš jo šypsenos atrodo, kad jam metų kiek mažiau. Kolegos pastebėjo, kad šventės kaltininko veide nėra pykčio raukšlių, o tik gerosios raukšlelės ir linkėjo, kad tie, su kuriais seniūnas bendrauja, ateitų rankos paspausti, o  ne reikalauti ar rašyti skundų.

T. Balčytis Gardamo seniūnijoje dirba šešiolika metų. „Įdomus mano darbas. Būna momentų, kada netrūksta idėjų ir minčių, būna momentų, kada tiesiog išsisemi. Visko būna. Dažnai žmonės nesupranta, kad visi darbai yra planuojami, viskam reikalingas finansavimas, kad viskam reikia laiko“, - „Šilokarčemos“ laikraščiui sakė T. Balčytis, kuris užaugino tris atžalas Rasą, Tomą ir Rimą.  Visos jos paruoštos gyvenimui, įgijusios išsilavinimus. Jubiliato širdį jau džiugina ir trys anūkai: Emilija, Arnas ir Gytis.


Foto galerija

Su jubiliejumi sveikino ir visa Šilutės rajono seniūnų šeima.Gražiausių linkėjimų puokštę įteikė naumiestiškiai.Kolegai sveikinimo žodį tarė ir Švėkšnos seniūnas Alfonsas Šeputis.

Straipsnio komentarai

agne2015-09-09
kodel toks raudonas Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gerai, kad pasuose bus galima rašyti asmenvardžius su q, x, w raidėmis?