Trečiadienio horoskopas – rugsėjo 9 d.

2015-09-09, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Jurginai.
Fotolia nuotr. / Jurginai.

Astrologė Lana Kutkytė apie šią dieną perspėja: „Nežadėkite ir nekalbėkite nieko, ko prieš tai nesate gerai apgalvoję, nes vėliau tai gali itin skaudžiai atsiliepti. Šios dienos įžvalgos, sapnai ar nuojautos gali būti kupinos iliuzijų, tad nevertėtų daryti jokių rimtų sprendimų“. O jos kolegė pateikia išsamesnes prognozes kiekvienam Zodiako ženklui.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien būsite žavūs, smagūs, kūrybiški ir azartiški, nestokojantys noro susirinkti kuo daugiau dėmesio iš savo aplinkos. Vien tam skirti laiką gali būti nelengva dėl jūsų poelgius stebinčių ir vertinančių darbo vietoje. Deja, tikrąją jų nuomonę sužinoti bus neįmanoma, o tai tik komplikuos jūsų ryšius su aplinkiniais.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Visaip nersitės iš kailio, kad įtiktumėte savo namiškiams, o kitiems atskleistumėte savo asmenino gyvenimo pasiekimus. Tai seksis tiek, kiek netrukdys jūsų santykiams su kolegomis. Ryšius su jais labiausiai apsunkins jūsų bandymai pakoreguoti darbų eigą įvairiausiais pamokymais ir trikdančiomis rekomendacijomis.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien pasistengsite kuo daugiau išgirsti, išmokti, sužinoti, su kuo daugiau žmonių susitikti ir kuo daugiau vietų aplankyti. Tokiu būdu pasijusite, kad esate savimi ir visiškai save realizuojate. Deja, tai tik viršelis ar uždanga, už kurios slėpsis dalykai, apie kuriuos kol kas niekas neturės noro kalbėtis. Dar labiau nenorės dalytis tuo, ką turi. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Išdidžiai stiprinsite savo pozicijas, pasirinkdami jums priimtinas priemones. Kai kurie sieks pagyrimo už savo įgūdžius, antri – susikoncentruos į uždarbį, o treti didžiuosis savo vertybėmis, o ketvirti – savo vertę matuos įgytų prekių gausa ar kokybe. Deja, santykiams šeimoje tai įtakos nedarys – jie bus sklandūs tiek, kiek bus išvengta nutylėjimų.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šviesite iš toli, nepaisant to, koks bus oras ar kokie žmonės aplink jus sukiosis. Dėmesio ir pagarbos jūsų asmenybei netrūks, todėl turėdami ką parodyti – rodykite. Viena problema, kuri trukdys visiškai jūsų saviraiškai – tai kolegų nepasitikėjimas. Dėl to ir informacijos sklaida, susirinkimai ar šiaip bendravimas bus ne itin sklandūs. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien patys daug ko stokodami, kitiems nieko negailėsite. Su džiaugsmu padėsite, patalkinsite ar net šio to dėl kitų gerovės atsisakysite, visa širdimi tikėdami, kad atliekate ypatingą misiją. Jūsų džiaugsmas gali stipriai sumažėti dėl nevykusių derybų, nepasisekusio pirkinio ar paprasčiausio pasitikėjimo savimi stokos. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien su įkarščiu įsitrauksite į komandinę veiklą, tikėdamiesi tokiu būdu savo kolektyvo nariams įrodyti, kad nesate iš kelmo spirti. Tinkamai ir prie kitų prisiderinsite, o kai patys imsitės lyderio vaidmens, bus kas jums tyliai pasipriešina, norėdami pakreipti įvykių eigą savaip. Be to, vakare namuose atsiras abejojančių jumis.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien išryškės jūsų profesiniai tikslai, nustumdami kitus į kiek atokesnę vietą. Savo įdėtu darbu neabejodami, ir kitiems neleisite nei savęs, nei savo pastangų rezultatų kritikuoti. Tačiau vakarėjant gali būti paranku tyliai regzti savo planus ir ignoruoti tuos, kurie kišdamiesi ne į savo reikalus, jums kai ko svarbaus neatskleidžia.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Optimistinės nuotaikos jūsų nepaliks likimo valiai, net jei ne viskas bus tobula. Regis, jūs tobulumo ir nesieksite, nes vis tiek jums seksis kitus įtikinti dėl to, kuo patys tikite. Beje, gali šiek tiek sutrikti komandinio darbo ar ryšių su kolegomis mechanizmas dėl kažkieno bandymų pakreipti įvykius savo naudai.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Slapstydamiesi nuo kitų ir regėdami kituose priešininkus, nieko nepasieksite. Nors ne viską, kas jums svarbu, atvirai atskleisite, vis dėlto leiskite kitiems dalyvauti jūsų gyvenime. Tokiu būdu patirsite pasidalinimo patirtimis ar kitais turtais malonumą. Tiesa, darnią darbų eigą tik sutrikdysite, jei visur kišite savo visą žinančią nosį.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien lengvai įsiliesite į bet kokią veiklą, nes būsite ypatingai susitelkę į sėkmingus santykius ir, kiekvienai progai pasitaikius, pagirsite savo partnerius ir kitus jums svarbius asmenis. Kliūtis sėkmingai komunikacijai su iš toli atvykusiais, užsienyje gyvenančiais ar studijų bičiuliais gali sutrukdyti jūsų baimės bei netikę praeities patyrimai. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien darbštumu ir kūrybiškumu sau kelią darbe prasiskinsite, nerasdami laiko poilsiui ar kitiems malonumams. Ir kam gi jie, kai dirbti smagu? Deja, kai kas iš kolektyvo narių ar jūsų draugų gali jums sugalvoti netikusį galvosūkį, kurio niekaip neišnarpliosite. Norėdami jums reikalingus dalykus sužinoti, turėsite kažkaip iš to išsisukti.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?