Ketvirtadienio horoskopas – rugsėjo 10 d.

2015-09-10, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Ruduo.
Fotolia nuotr. / Ruduo.

Astrologė Lana Kutkytė teigia, kad ši diena – harmoninga, džiugi ir energinga, tinkama romantiškiems pasimatymams, sportui, bendravimui su vaikais, apsilankymui grožio salone, kino teatre ar gražiame renginyje. Tad išnaudokite ją tinkamai, peržvelgę dar ir kitos astrologės smulkesnę prognozę.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien trykšte trykšite gera nuotaika ir džiaugsmu, kas nuo ryto iki vakaro bus jūsų visų iniciatyvų variklis. Siekdami ne tik kaip galima gražiau save, savo mylimiausius žmones ir savo kūrinius parodyti, nepraleisite galimybės juos kai kuo ir nustebinti. Iš tiesų, darysite visa tai originaliai ar net kiek pompastiškai.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Viskas, kas susiję su jūsų namais ar asmeniniu gyvenimu, jums teiks šią dieną daug teigiamų patirčių. Galų gale gali išsispręsti iki šiolei kiek galvos skausmo kėlęs su jūsų namais ar šeima susijęs nesklandumas. Vakare naudokite neįprastas priemones namiškiams stebinti ir juos bendriems tikslams suvienyti. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien iškelta galva brisite į patį naujienų sūkurį, kuriame su džiaugsmu bendrausite ir jums reikalingus ryšius užmegsite. Galimi reikalingi susitikimai, laukti laiškai ar skambučiai ir šiaip kokios geros naujienos. Vakare dienos patirtis papildys draugų pasiūlymai ir jūsų negęstantis noras dar daugiau sužinoti.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien ieškosite būdų save praturtinti ar pagražinti ir kuklumu tikrai nieko nenustebinsite. Daiktai, kuriuos galbūt įsigysite, bus išties gražūs ir puošnūs, o artėjant vakarui įsigyti, jie bus vis keistesni ir išradingesni. O kai kalba pakryps apie jūsų vertybes ar pasitikėjimą savimi, kažin ar atsiras galinčių su jumis palenktyniauti.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien turėsite ne vieną kozirį, kuriuos jums tereikia tinkamu laiku ir tinkamais būdais panaudoti. Tikrai dėl savo pasirinkimų neabejosite, bet turėkite galvoje, kad būti dosniems ir geranoriškiems su visokio plauko asmenimis yra privalu. Tokiu būdu vakarop turėsite pasekėjų, kurie žavėsis jūsų išskirtine nuomone ir žiniomis. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien gali išsipildyti jūsų svajonė prisiliesti prie kokio nors savo išsvajoto objekto. Kas tai bebūtų, garsiai turbūt savo džiaugsmu pasidalinti ir negalėsite, tačiau savo gyvenimą praturtinsite gražiais prisiminimais. Na, o jei atsiras šauni galimybė kam nors dieną sušildyti, eikite ir atlikite ką nors dėl tų, kurie jums brangūs.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Diena komandoje bus ir šauni, ir smagi, ir daug žadanti. Net jei realiais ir apčiuopiamais bendro darbo rezultatais negalėsite pasigirti, jus jungs ir vienys bendri tikslai, kuriems vis dažniau užsidegs žalia šviesa. O vakare įvykusi keista pažintis ar dar keistesnis susitikimas gali būti ženklas, kad jūsų draugų gretos didėja. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Per dieną iš galvos neišeis mintys apie darbą ir visus su juo susijusius tikslus, o jums išties bus smagu pasistengti, kad jūsų pastangos neliktų nepastebėtos. Gaudykite ilgai lauktas pagaliau atsiradusias progas praplėsti savo įtakos sferas ar dar kaip nors sublizgėti profesinėje padangėje. Dar daugiau pasieksite aktyviai naudodami neįpratus metodus.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Įnikę į mokslus, studijas, leidybą ar ryšius su užsieniu, gausite tai, ką gero esate nusipelnę, ypač jei iki šiol to laukėte ir link to savo darbais ir mintimis judėjote. Privalomas dienos atributas – jūsų tikėjimas ateitimi, kuriuo lyg kokiu balzamu girdysite kiekvieną įkritusį į abejones, nepasitenkinimą ar nepasitikėjimą. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien, nepaisant to, kad teks perlipti ne kartą per savo įpročius ar įsitikinimus, jums bus gera suprasti, kad šalia jūsų yra žmonių, norinčių su jums dalytis tuo, ką turi. Vakare dėl gautų lėšų ar sutartų bendrų išlaidų galimos teigiamos permainos namuose. Viską sugadintų tik susierzinimas ar nekantrumas, kuriuos kaip mat išvykite.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien jūsų gerųjų patirčių šaltinis – kiti žmonės ar net vienas konkretus jums svarbus asmuo. Iki šiol ilgokai strigę kažkokie jūsų santykių aspektai dabar neabejotinai ims judėti pirmyn, pasirinkdami tinkamą kryptį dėl kurios, regis, per vasarą pasistengėte. Stebinanti naujiena ar susitikimas dar labiau motyvuos jus veikti.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Būdami darbštūs ir su meile atlikdami savo darbą, šiandien išties sulauksite dėmesio ir pagalbos iš kolegų. Jei šio to pastaruoju metu darbo ir sveikatos srityje dairėtės, dabar turite visus šansus pamatyti, paliesti ir net tuo pasinaudoti. Vakare netikėtus savo įgūdžius naudodami, dar geriau viską atliksite.

Šaltinis: 15min.lt


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?