Verslo atstovai nori draugauti su turistais

2015-09-13, Stasys BIELSKIS
nuotrauka iš visit-hungary.com
nuotrauka iš visit-hungary.com

Rugsėjo 9-ąją Pagėgių krašto turizmo informacijos centre, esančiame Vilkyškiuose, vyko šio krašto verslo atstovų susirinkimas. Žadėjo atvykti beveik visi apgyvendinimo ir maitinimo bei kitas turizmo paslaugas teikiantys verslininkai, tačiau susirinkusiųjų būrys nebuvo gausus.

Pagėgių krašto turizmo centro direktorė Ilona Meirė, remdamasi Lietuvos statistikos departamento duomenimis, teigė, kad vietinis turizmas ir vienadienės kelionės Lietuvoje tampa vis populiaresnės. Pateikti apgyvendinimo įstaigose apgyvendintų turistų skaičiai rodo, kad Jurbarko, Pagėgių, Tauragės ir Šilutės kraštuose didžiąją apsistojusių turistų dalį sudaro turistai iš Lietuvos. Tokia žinia turėtų sudominti turizmo paslaugų teikėjus, kurie teikia aktyvaus laisvalaikio praleidimo ir organizavimo paslaugas. Dabar pats laikas plėsti teikiamų paslaugų spektrą, nes, I. Meirės teigimu, turizmo paslaugų įvairovė ir smulkusis verslas Pagėgių krašte menkai išplėtotas.

„Vofelių“ meistras iš Mociškių Darius Tamulis atskleidė savo plėtojamo smulkaus verslo paslaptį - kantrybė, laikas ir kokybė yra pagrindiniai sėkmingo verslo komponentai. Deja, Pagėgių krašto vietos gyventojų investicinis potencialas menkas. Stinga iniciatyvių žmonių, o juk Rambyno kalnas Pagėgių savivaldybėje didžiausias traukos objektas. Pasak Egidijau Platūkio, laivo ,,Skalva“ kapitono, bitėniškiai savo veiklą galėtų orientuoti į turizmą, teikdami paprasčiausias paslaugas, tokias kaip turistų pavėžinimą karieta ir pan.


Straipsnio komentarai

zxc2015-09-13
O dviračių takai baigia užželti,asfaltas baisus...ne vienas dviratininkas dantis gali pamesti. Komentaras patinka Komentaras nepatinka