Švėkšnos tradicinių amatų centre - renginys vaikams, skirtas raštingumo dienai paminėti

2015-09-11, VšĮ Šilutės Turizmo informacijos centro filialas Tradicinių amatų centras

Švėkšnoje rugsėjo 8-ąją mokiniai rinkosi VšĮ Šilutės turizmo informacijos centro filiale Tradicinių amatų centre ne tik smagiai praleisti laiką, bet ir paminėti raštingumo dieną. Rugsėjo 8-oji – tarptautinė raštingumo diena, kuria siekiama pabrėžti būtinybę suteikti raštingumo pagrindus ir skatinti nuolatinį žmonių mokymąsi. Tradicinių amatų centre buvo surengta popietė vaikams „Piešiu, rašau, skaitau“, kurios metu mokiniai galėjo žaismingai ir tuo pačiu naudingai praleisti laiką. Popietė buvo skirta kūrybingai pradėti mokslo metus, prisiminti abėcėlę, taip pat rašymą dailyraščiu.

Raštingumas – kalba, raštas ir skaitymas – pamatinės mąstymo, socialinio bendravimo ir žinių įgijimo priemonės, kurias būtina puoselėti ir vertinti, tad mokiniams susirinkus buvo pradėta vykdyti linksmąsias užduotis. Čia vaikai turėjo nurašyti nuotaikingą eilėraštį apie abėcėlę, piešti bei spalvoti burtų keliu išsitrauktas raides. Mokiniai aktyviai dalyvavo užduotyse, atidžiai rašė bei spalvojo. Vykdant užduotis visi buvo labai susikaupę, o greičiau užduotį atlikusieji su nekantrumu laukė jau kitos. Vėliau mokiniams buvo padėkota už aktyvų, kūrybišką ir iniciatyvų dalyvavimą renginyje, o gražiausiai nurašiusiems eilėraštį – įteikti žadėtieji prizai. Vaikai šią popietę praleido linksmai – visų veiduose spindėjo plati šypsena, o aplink tvyrojo gera energija. Renginio sumanytojai mokiniams palinkėjo gerų bei kūrybingų mokslo metų, skatino mokytis bei tobulėti.

Dėkojame Švėkšnos ”Saulės“ gimnazijai už bendradarbiavimą bei dalyvavimą renginyje. Mokinių rašytų eilėraščių bei pieštų raidelių paroda surengta Tradicinių amatų centre I-ame aukšte, tad visi norintys pamatyti darbelius, kviečiami apsilankyti! Paroda vyks iki rugsėjo 25 d.

 


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?