Pirmadienio horoskopas – rugsėjo 14 d.

2015-09-14, ji24.lt
„Fotolia“ nuotr. / Ruduo
„Fotolia“ nuotr. / Ruduo

Išaušo nauja savaitė, o su ja – ir pirmadienio horoskopas.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Neprieštarausite tuomet, kai reikės išklausyti ir savo partnerius, ir oponentus. Būsite pakankamai atviri, kad išgirstumėte ir adaptuotumėte sau jų pasiūlytas taisykles. Tačiau kiekvienąkart praradę galimybę užleisti lyderių pozicijas kam nors kitam, nemanykite, kad kai ką svarbaus prarasite. Priešingai, įgysite kitų žmonių pasitikėjimą. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien būsite susitelkę ne tik į tai, kad gerai darbus atliktumėte (kas, be abejo, taip pat ne paskutinėje vietoje), bet ir į tai, kad juos atliekant visiems būtų gera. Taigi, atmosfera kolektyve bus vienas svarbiausių jūsų prioritetų, kurį išpildysite tinkamai, jei būsite diplomatiški ir vadovausitės teisingumo principais.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien ir sau, ir kitiems galite sukurti smagią dieną, kurios metu save išreikšti jums pavyks pasitelkiant ne tik kūrybiškumą, žaismingumą ir judrumą, bet ir gebėjimą išklausyti visų susijusių žmonių nuomones. Regis, jūsų mintys ves jus ten, kur vaikai, nuotykiai, pramogos, sporto varžybos ar meilės nuotykiai.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Savaitę pradėsite siekdami taikos, grožio ir harmonijos savo asmeninėje erdvėje. Noriai skirsite laiką gerinti santykius su savo šeimos nariais ir, jei kokie nors aštrūs kampai iki šiol juos trikdė, jūsų pastangos vėjais nenueis. Idealus vakaro scenarijus – visus šeimos narius sujungianti ir pažeistus ryšius atstatanti vakarienė.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien noriai judėsite tai šen, tai ten, vis susitikdami su žmonėmis ir gerdami į save įvairiausias naujienas ir žinias. Net jei toli nuo namų ar darbo vietos nenuvyksite, sužinosite tikrai nemažai. Kreipdamiesi su prašymais žodžiu ar raštu, būkite atidūs kiekvienam savo žodžiui ir atsižvelkite į adresato poreikius.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Noras turėti bus stipresnis už visus norus, tačiau jūsų užduotis neperlipti tos ribos, už kurios apetitas tampa pernelyg didelis. Ir tai, žinoma, kalba ne tik apie maistą. Vilios gražūs daiktai ir jūs žinosite, kaip juos išsirinkti. Atlikdami savo darbą pasitelksite savo meninius gabumus, net jų neturintys geriau jaus, kas gražu ir teisinga, o kas ne.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien būsite suinteresuoti visus įtikinti, kad grožis ir geri santykiai išgelbės pasaulį. Dėl to nesiginčysite ir nieko neįrodinėsite – visko pasieksite geru pavyzdžiu ir akinančia šypsena. O kur nors kilus nesutarimams, jūs būsite pirmi konfliktui numalšinti ir jūsų klaus patarimo, renkantis ar priimant teisingus sprendimus.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Santykiai su žmonėmis šiandien jums primins, jog kai kas tarp jūsų liko iki šiol neišspręsta. Tačiau nuo to, kas jums nepatinka, verčiau nesislėpkite, nes kitąkart problema jus pasivys didesnė ir reikalaus iš jūsų dar didesnių iššūkių. Todėl bet kokios galimybės susitaikyti ar priimti tai, kas jums atrodė nepriimtina, jums puiki dovana.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien galite įgyti naujų vertingų pažinčių dėl savo kolegų ar draugų. Tai gali būti net būsimi jūsų verslo ar asmeninio gyvenimo partneriai, kuriuos, galimas daiktas, esate sutikę ankstesniuose savo gyvenimuose. Beje, jūsų gerosios savybės itin gerai skleisis ne kur kitur, o kolektyve, jei jomis kursite gerus santykius.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Geriems šios dienos darbams jums reikės patikimo žmogaus, kurį tikrai nesunkiai išsirinksite. Galbūt to asmens dėka įvykdysite kažkokią iki šiol nerealizuotą misiją. O jei darbo aplinkoje bus per daug trikdžių, susijusių su santykiais, rinkitės ne rezultatą, o žmogiškus ryšius. Tuo vadovaudamiesi, įgysite dar didesnį pagreitį.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien puiki proga pataisyti stringančius ryšius su užsienyje gyvenančiais žmonėmis ar bendramoksliais. Išties, dairydamiesi kuo toliau ir žvelgdami kuo objektyviau, šiandien pamatysite išties nemažai. O daug sužinoję, savo pasakojimais nemažai jumis tikinčių sutiksite ir jūsų įspūdžius sekančių įgysite.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien jums gali susidaryti tinkamos aplinkybės atsisakyti to, kas jums trukdo judėti pirmyn. Tačiau kad šį slenkstį įveiktumėte, turėsite žvelgti giliau ir išlyginti visus atsiradusius įtrūkimus santykiuose su žmonėmis, su kurias jus sieja (ar siejo) intymūs ar finansiniai ryšiai. Sutrikę atsižvelkite į kito žmogaus interesus ir plačiai šypsokitės!


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?