Antradienio horoskopas – rugsėjo 15 d.

2015-09-15, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Katinai.
Fotolia nuotr. / Katinai.

Įsiklausykite į komandos draugus, suderinkite veiksmus, kad ausis džiugintų harmoninga melodija.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien noriai kalbėsitės ir išklausysite savo pašnekovus, tokiu būdu ne tik gerindami savo santykius, bet ir gaudami gerą progą pažvelgti į aplinkybes ir įvykius iš kito žmogaus perspektyvos. Nors bendrauti bus gera, lengva ir malonu, patys savo netikėtais poelgiais ar noru įrodyti savo išskirtinumą, galite įnešti į santykius sumaišties.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien darbo vietoje netruks pokalbių apie tai, kas jums su kolegomis aktualu darbe ir apie tai, kas visiškai nesusiję su jūsų pareigomis. Ignoruoti kviečiančių pokalbiui nevalia, nes pokalbiai stiprins tarpusavio ryšius. Vakare sprendimai, kuriems įtakos turės praeities patirtys, gali sujaukti per dieną kurtą tvarką.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien jums bus gera įsilieti į malonių susitikimų, aptarimų ir planų šurmulį. Pirmyn jus ves kūrybiškų minčių gausa, romantiški lūkesčiai ir noras kuo daugiau žmonių sudominti tuo, ką jūs nuveikėte, sukūrėte ar kas jums išties svarbu. Vakare draugai gali pakišti koją jums, kuriantiems harmoningą ir jaukią aplinką.

VėžysVėžys

(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien jus gali aplankyti prisiminimai, susiję su jūsų šeima ar gimine. Be to, galite sėkmingai aptarti kokias nors namų ir šeimos temas, ypač susijusias su gražiais ar prabangiais pirkiniais. Galbūt net prikalbinsite kai ką jums visiems reikalingo įsigyti. Tik mažiau galvokite, kaip tai atrodo svetimiems – daug svarbiau tai, kas gera jūsų šeimai.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien jūs būsite nepralenkiami, kai reikės su kuo nors pasikalbėti, susitikti, susiderėti, tuo ne tik savo tikslus pasiekiant, bet ir gerus santykius su pašnekovais išlaikant. O kaip gi kitaip, kai nestokojate diplomatiškumo! Deja, vakare tolerancijos kitaip mąstantiems ar atrodantiems jums gali šiek tiek pristigti. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Norintys kam nors įrodyti, kad ką nors sugeba puikiai atlikti, tikisi dovanos, premijos ar atlygio, šiandien lai nesėdi sudėję rankų. Tam bus suteiktos ne tik sąlygos, rasite reikalingų žodžių ir tinkamų pašnekovų ar klausytojų. Vakare galimas konfliktas su tais, kurie turi kitų planų lėšoms panaudoti nei jūs.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien galite garsiai prabilti apie tai, kas jums rūpi, nesibaimindami, kad jūsų niekas nesiklausys. Tiesa, kai kas gali pamanyti, kad į jūsų kalbas įsiterpti neįmanoma, bet kiti paprašys jūsų patarimo ar pagalbos tuomet, kai reikės užgludinti lygius kampus komandinėje veikloje. Deja, vakare antroji pusė kažkuo jus gali nemaloniai nustebinti.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien turėsite daug svajonių, bet ne apie visas jas norėsite ar galėsite papasakoti. Net jei turėsite kokių nors pokalbių ar susitikimų dėl savo darbo ar statuso, pasistengsite, kad apie juos nesužinotų kai kurie asmenys. Dienos pabaigos dienotvarkė pasikeis kelis kartus ir bus toli gražu ne tokia, kokią suplanavote ryte.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien būsite geri komandos žaidėjai, kurie turi ką kitiems pasakyti, kad juos įkvėptų, sužavėtų ir net palenktų savo pusėn. Nenuostabu, jei tokiu būdu dažnai perimsite lyderio pozicijas. Laimei, dėl to tik dar labiau pagerės nuotaikos kolektyve. Nuo šių iniciatyvų jus gali atitraukti vaikai su savo užgaidomis ar išdaigomis.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Darbe pasistengsite atskleisti savo vadovams ir kolegoms tai, ko jūs tikitės pasiekti ir kaip ketinate tai padaryti. Jei neatmesite norinčių jums padėti, galbūt net dar sėkmingiau savo tikslų pasieksite. Labiau seksis išliekant tolerantiškiems ir objektyviems. Vakare viską jūsų mintyse ir planuose supainios įvykiai namuose.  

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien turėsite tvirtą nuomonę apie jums aktualius dalykus ir nevengsite ja pasidalinti. Todėl, jei skaitote paskaitas ar skleidžiate savo pažiūras – turite tinkamą dieną savo mintims paplatinti. Vakare netikėtai gautos naujienos gali iš esmės pakoreguoti kai kuriuos jūsų įsitikinimus, o neplanuotos išvykos – atitraukti jus nuo savo tikslų.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien galite drąsiai kišti nosį ten, kur yra jums rūpimi dalykai, nes žinosite, kaip viską išsiaiškinti. Tokiu būdu visokios ankstesnės mįslės jums gali tapti natūralia gyvenimo dalimi, ypač susijusios su darbu, buitimi sveikata ar kolegomis. Dienos pabaigoje, tiesa, galite staiga pritrūkti pasitikėjimo ar lėšų.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?