Antradienio horoskopas – spalio 28 d.

2014-10-28, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Medis
Fotolia nuotr. / Medis

Nauja diena – nauji žvaigždžių žemėlapiai. Kokias magiškas paslaptis jie atskleis šiandien? Nuotaiką keliančių potyrių, mielieji.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Iki vidurdienio dažniau svajosite nei dirbsite, pavyzdžiui, puoselėsite viltis apie tai, kad įmanoma sutelkti partnerių pajėgas dėl vieno svarbaus tikslo. Ir tiesa ta, kad jūsų svajonėms išsipildyti atsiras pagrįstų priežasčių. Popietę jūsų konkretūs ir tikslingi žingsniai profesiniu keliu vėliau gali tapti priežastimi pereiti į aukštesnį žaidimo lygį.  

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Ši diena jums tikrai parodys, kad gėrio ir pasitenkinimo ieškoti toli nereikia. Visus kitus norus nugalės troškimas patirti bendradarbiavimo džiaugsmą su sutuoktiniu, draugais ir kitais svarbiais žmonėmis. Be to, tinkamus pamatus ateičiai išliesite, jei savo vidinę jėgą popietę nukreipsite teisingumo ir pasaulio pažinimo kryptimi. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Tikėdami tuo, ką darote, ir matydami prasmę kiekvienoje, iš pirmo žvilgsnio nereikšmingoje, smulkmenoje, neprarasite kelrodžių ir svarbiausia – vilties. Tačiau popietę rinksitės ne apmąstymus, o veiklą, apie kurią nebūsite linkę labai atvirauti. Svarbiausia, kad patys žinote, link kurios stotelės judate ir kokius pakeleivius ketinate pasikviesti vykti kartu. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Kai visi kartos, kad viskas įmanoma, tuo nedrįskite abejoti ir jūs. Tai kaina, kurią sumokėsite už šios dienos džiaugsmus. Gal kažkam atrodys, kad pernelyg rizikuojate ar pernelyg giliai neriate, tačiau neleiskite kitiems jumis abejoti, bet neabejokite kitais ir jūs. Pavyzdžiui, po pietų, užuot žaidę jėgos žaidimus su partneriais, leiskite jiems jus vesti iššūkių kupinu keliu. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Į savo namus ir šeimos gyvenimą įsileisite teigiamas permainas, jei patikėsite tais stebuklais ir tomis paslaptimis, kurių kupini jūsų santykiai su šeimos nariais. Be to, turėsite tikėti, kad abipusė priklausomybė nuo šeimos narių jus įkvepia. Popietę darbe liovęsi kritikavę kolegas, atrasite daugiau laiko savo pareigoms įvykdyti. O veikti iš tiesų bus ką. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Bendraudami su savo partneriais, šiandien patirsite neapsakomą bendrumo jausmą. Nieko tokio, net jei patys sau atrodysite keisti ar pakilę nuo žemės, pernelyg idealizuodami kitus žmones ir ryšius, kurie jus jungia. Po pietų sieksite sutelkti į save dėmesį, bet verždamiesi į sceną nepamirškite, kaip šalia jūsų jaučiasi tie, kurie jums brangūs.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Iki pietų nevarginkite savęs pastangomis sukurti tvirtus pamatus. Verčiau imkitės paprastų veiksmų, žvelgdami į viską su pasitikėjimu ir tikėdami, kad viskas jums pavyks puikiai. O jei vis dar nesiseka, leiskite, kad šviesiosios jėgos vedžiotų jūsų ranką ir kreiptų žvilgsnį reikiama linkme. Popietę energijos perteklių skirkite tam, kas užtikrintų jūsų namų saugumą.   

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Jūsų veide atsiras šypsena, o veiksmai įgaus prasmę, jei pasitikėsite visagale džiaugsmo ir malonių pojūčių jėga. Kažkas manys, kad pernelyg daug lūkesčių dedate į savo kūrinius, bet tik jūs žinosite, kad čia slypi jūsų išsigelbėjimas nuo rūsčios realybės. Po pietų bus proga įsivelti į diskusiją. Ar išdrįsite duoti kelią tiems, kurie nori laimėti, neatsižvelgdami į kitų jausmus? 

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Mintys apie šeimą ir namus jus šildys net tada, kai šilumos niekas kitas nedovanos. Tačiau kažin ar norėsite bent vienu savo prisiminimu, svajone ar sumanymu su kuo nors dalytis, ypač popietę. Tuomet trumpam palikę svajonių pasaulį, žengsite į realybę, kurioje tvirtai ir aiškiai žinodami, ko jums reikia, sieksite praktinių savo tikslų.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Ryte kursite ir pasakosite istorijas, kuriomis žavėsis jūsų draugai ir kolegos. Todėl neužteks tupėti kur nors kamputyje ir tyliai dirbti savo darbus. Tiesa, savo ryžtu, energija, valdingumu ir drąsa po pietų visus, kuriuos iki tol pritraukėte, rizikuosite išbaidyti. Jumyse pabudusią jėgą galėtumėte be vargo skirti savo charizmai sustiprinti. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien norėsite to, ką gauti nebus taip paprasta. Bus dalykų, kurie jums žadės sotumo ir pasitenkinimo savo darbo rezultatais jausmą, tačiau giliai viduje žinosite, kad ieškote visiškai kitų vertybių. Neleiskite, kad jūsų abejonės jus nublokštų į priešingą krantą, kaip ir to, kad jus kažkas įtrauktų į nesibaigiančius įsivaizduojamus karus.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Pasikliaudami tuo, ką žinote, kuo tikite ir tuo, kas skleidžiasi jūsų viduje, užkirsite kelią visiems, kurie norės jus suklaidinti. Ant šių pamatų statydami savo svajonių pilis, greitai pamatysite, kaip jos įgyja realias formas. Popietę tapę kovotojais už kitų ir savo teises bei laisves, laimėsite tik tuo atveju, jei iš tiesų žinote, dėl ko išėjote į ringą.

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!