Toliau mažėja socialinio draudimo fondo biudžeto deficitas

2015-09-17, alfa.lt
delfi.lt nuotrauka
delfi.lt nuotrauka

Šiemet per aštuonis mėnesius Valstybinio socialinio draudimo fondo biudžeto deficitas buvo beveik trečdaliu mažesnis nei pernai tuo pačiu metu ir beveik dešimtadaliu mažesnis, nei planuota, rodo išankstiniai duomenys.

Iš viso sausį–rugpjūtį į biudžetą gauta 2 mlrd. 27,3 mln. Eur įplaukų. Tai yra 7,6 proc. (143 mln. Eur) daugiau nei per tą patį 2014 m. laikotarpį ir 0,8 proc. (16,4 mln. Eur) mažiau, nei planuota.

Socialinio draudimo biudžeto aštuonių mėnesių išlaidos buvo 2 mlrd. 207,4 mln. Eur. Tai yra 3,1 proc. (65,9 mln. Eur) daugiau nei per tą patį 2014 m. laikotarpį ir 1,5 proc. (34 mln. Eur) mažiau, nei buvo planuota.

Aštuonių mėnesių Valstybinio socialinio draudimo biudžeto deficitas buvo 180,1 mln. Eur. Tai yra 30 proc. (77,2 mln. Eur) mažiau nei atitinkamą praėjusių metų laikotarpį ir 8,9 proc. (17,7 mln. Eur) mažiau, nei planuota.

 


Straipsnio komentarai

Claudia Klein2020-03-31
Sveiki, Sveiki atvykę į „Spotcap Global Loan Services“. Mano vardas Claudia Klein, aš esu skolintojas, taip pat paskolų konsultantas.

Ar jums labai reikia finansinės paramos? ar jums reikia paskolos įvairiems tikslams? jei jūsų atsakymas yra teigiamas, aš patarsiu kreiptis į mano firmą per | spotcapglobalservices@gmail.com | arba praneškite mums per „WhatsApp“: +4915758108767 | ir turėkite paskolą savo sąskaitoje per 24 valandas, nes mes teikiame puikias paskolų paslaugas visame pasaulyje.

Mes siūlome visų rūšių paskolas (asmeninę paskolą, verslo paskolą ir daugybę kitų), siūlome ir ilgalaikes, ir trumpalaikes paskolas, taip pat galite pasiskolinti iki 15 milijonų eurų. Mano įmonė padės jums pasiekti įvairių tikslų, pasitelkdama platų paskolų asortimentą.

Mes žinome, kad teisėtos paskolos gavimas visada buvo didžiulė problema Asmenims, kurie turi finansinių problemų ir kuriems reikia jos sprendimo, daugeliui žmonių dėl didelių palūkanų yra taip sunku gauti paskolą nuosavam kapitalui iš savo vietinių bankų ar kitų finansų institucijų. norma, nepakankamas užstatas, skolos ir pajamų santykis, žemas kredito reitingas ar kitos priežastys

Nebereikia laukti ir nedaryti streso banke. Mūsų paslauga teikiama visą parą - galite gauti paskolą ir atlikti savo operacijas bet kada ir kur jums reikia

Mes teikiame 24 valandų pasaulinės klasės paskolų paslaugas. Klausimams / klausimams? - Siųsti el. Laišką į | spotcapglobalservices@gmail.com | arba praneškite mums per „WhatsApp“: +4915758108767 | Ir akimirksniu gaukite atsakymą.

Jūsų šeimai, draugams ir kolegoms nereikia žinoti, kad jums trūksta pinigų, tiesiog parašykite mums ir gausite paskolą.

Jūsų finansinė laisvė yra jūsų rankose!
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kokios šiuo metu apribotos veiklos jums labiausiai trūks?