Ledo ritulys: „Šilutė

2014-10-28, Indrė VAITKUVIENĖ
Šilutės ledo ritulininkai po puikios pergalės.
 Spalio 25 dienos ryte buvo sužaistos „Žemaitijos ledo" čempionato Mažosios taurės rungtynės tarp šiemet nežaidusių Plungės „Vanagų" ir Šilutės „Šilutės".

Pirmajame kėlinyje abi komandos demonstravo gražų ir vienodą žaidimą. Žaidimas Šilutės ledo ritulio komandai naudinga linkme pakrypo  antro kėlinio viduryje, kai plungiškiai ant ledo „sulipo" šešiese ir liko žaisti keturiese. Šilutė pasinaudojo proga ir mušė įvartį.  Pajutę džiaugsmą  šilutiškiai įsismagino – įmušė dar tris įvarčius ir rezultatas po dviejų kėlinių jau buvo 0:4. Trečiajame kėlinyje plungiškiai dar kartą „įkrito į duobę" ir šilutiškiai, pelnę dar tris įvarčius, šventė pergalę rezultatu 0:7.

Naujasis „Žemaitijos ledo" čempionatas vyks atskyrus komandas į dvi grupes: Didžiosios taurės dalyviai – Gargždų „Ledžinga-2", Klaipėdos „Baltija", Klaipėdos HC „Klaipėda-1", Kretingos „Grifai", Plungės LRK. Mažosios taurės dalyviai – Gargždų „Ledžinga", Klaipėdos HC „Klaipėda-2", Klaipėdos „Toras", Mažeikių „Smūgis", Plungės „Vanagai“, Šilutės „Šilutė".
Iš komandų sąrašų „dingo" tokių komandų kaip „Kirai" ir „Skatas-tėveliai" pavadinimai. Šios dvi komandos susijungė į bendrą junginį Klaipėdos HC „Klaipėda" ir padalinę žaidėjus išstatė komandas į abi grupes. Gargždų „Ledžinga", surinkusi savo „lekiantį" jaunimą, išstatė komandą į Didžiosios taurės grupę ir suteikė jai  „Ledžinga-2" pavadinimą. Prie „Žemaitijos ledo" čempionato prisijungė Klaipėdos „Baltijos" ledo ritulininkai.