Ketvirtadienio horoskopas – rugsėjo 17 d.

2015-09-17, ji24.lt
„Fotolia“ nuotr. / Knyga
„Fotolia“ nuotr. / Knyga

Susipažinkite su šios dienos prognozėmis.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien turėsite svajonių, viltys joms išsipildyti stiprės dėl kolegų pagalbos ir sklandžių dienos pradžios darbų. Tiesa, apie daug ką neatvirausite, išties nepatikliai žvelgdami į aplinkinius. Nors kai kas jus ragins elgtis priešingai, nuomonės nekeisite, vakare stebindami kitus savo įžvalgomis. Be to, vis dažniau apniks abejonės dėl jūsų artimų ar dalykinių santykių eigos.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)
Susidurdami su tobulintinų darbų lavina ar būtinybe peržiūrėti santykius su kolegomis, neskubėkite visko atlikti per vieną dieną, net jei ryte būtų priežasčių tikėti, jog viskas įmanoma. Pernelyg nerizikuodami ir būdami kūrybiški bei atidūs savo partneriams, sėkmingai pasieksite vakarą, kuomet neliks abejingų jūsų požiūriui ir žinioms.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Romantiškuose santykiuose ir ryšiuose su atžalomis jums nuo šiol teks šį tą peržiūrėti ir kitaip perdėlioti. Be to, ne vienas grįš prie savo anksčiau pradėtų projektų, susijusių su sportu, kūryba ar rizika. Tačiau šią dieną nevalia ignoruoti kasdienių užduočių, kurias jums padės įgyvendinti jūsų patirtis ir aukščiau stovinčiųjų palaikymas.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Nuo šios dienos jus būsite įtraukti į pertvarkas namuose ar ryšiuose su juose gyvenančiais. Namuose netrūks pokalbių, prisiminimų ir susitikimų, kurie sustiprins jūsų ryšius su šeimos nariais. Be to, netrūks šiandien ir jums reikalingos informacijos bei svarbių susitikimų. Vakare išklausykite savo antrosios pusės rekomendacijas dėl vaikų auklėjimo.
LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien retkarčiais pajusite, kad norėdami gauti informacijos ar užmegzti ryšius, žengiate vieną žingsnį pirmyn, o du atgal. Dėl to nereiktų kaltinti savęs, bet atidžiau peržiūrėti tai, ką pasirašote ar įsigyjate. Be to, ryte pasitaikys gera proga kai ką naudingo atlikti dėl savo namų, o vakare buityje šį tą pertvarkyti.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien gavę priežastį aptarti savo vertybių ar pajamų temas, galite būti tikri, kad prie to artimiausiu metu dar ne kartą sugrįšite. Tačiau nuo ryto turėsite ir kitokio pobūdžio pokalbių, kuriuose jūsų autoritetas augs, o jūsų įsisvajosite apie tobulą partnerystę. Vakare jūsų atžalos jus paskatins šį tą jūsų bendravime pakoreguoti.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Jums suteikta nelengva užduotis – permąstyti savo žodžius, kurie kuria kitų žmonių požiūrį į jūsų asmenybę. Ir visa tai, kas vyksta šiandien – tai tik pradžia. Kol renkate tinkamus saviraiškai žodžius, dar galite būti sau naudingi, pasitarnaudami kitiems ar priimdami anonimišką kieno nors pagalbą, o vakare atsižvelgdami į šeimos narių patarimus.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Pasigirti savo mąstymo galiomis ar iškalba artimiausiu metu kažin ar galėsite. Daugiau išlošite pasirinkdami vienatvę ar rasdami būdų savo protui atpalaiduoti ne tik šiandien, bet ir artimiausiu metu. O šį rytą jūsų iniciatyva jums padės įsilieti į kūrybišką veiklą kolektyve, o vakare sužinoti reikšmingos informacijos.
ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Pokalbiai su kolegomis nuo šios dienos vis kryps ne ta vaga, kurią jūs rinksitės, tačiau kartais, besiknaisiodami praeityje ir ankstesniuose ryšiuose, atrasite ten tikrų perliukų. Be to, ryte neafišuodami savo tikslų ar poelgių, darysite daugiau įtakos darbe, nei garsiai kalbėdami, o vakare – be jokių išlygų tikėdami savimi.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Pokalbiai dėl jūsų karjeros gali kiek apsunkti ir skatinti jus taisyti praeityje paliktas spragas. Neperstenkite, bandydami viską atlikti šiandien, nes tam turite dar kelias savaites. Na, o šią dieną savo žiniiomis ar išsilavinimu būsite stiprūs savo kolektyve. Vakare daug kas priklausys nuo jūsų pačių nuostatų ir norų.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Nenuostabu, jei jau šiandien jums bus priminta grįžti prie nebaigto su užsieniu ar studijomis susijusio projekto. Tai gera priežastis šį tą patobulinti ar patiems pasitobulinti. Tiesa, šią dieną jums rūpės darbas ir jo rezultatai. Jis eisis lyg iš pypkės ryte, gavus reikalingą finansavimą, o vakare, pasitelkus atsiminimus ar karčią patirtį.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Nuo šios dienos vis dažniau būsite įpainioti į bendrų bei svetimų pinigų ar turto paskirstymo reikalus. Nors diskutuoti apie tai norėsite mažiausiai, tai gera priežastis stiprinti kažkokius jums svarbius santykius. Besimokantieji ar turintys ryšių su užsieniu ryte pasijus lyg ant sparnų, o vakare – gaus tinkamą palaikymą iš savo bičiulių.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?