Penktadienio horoskopas – rugsėjo 18 d.

2015-09-18, ji24.lt
„Fotolia“ nuotr. / Myliu penktadienį
„Fotolia“ nuotr. / Myliu penktadienį

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien jums puikiai seksis viskas, ką atliekant reikalingas pasitikėjimas kitais žmonėmis, drąsa keistis patiems ir keisti tai, kas įprasta. Todėl nebandydami patys visko aprėpti ir išsaugoti ankstesnę priimtiną būseną, suvienykite savo jėgas su kitais. Vakare veltui rizikuosite, tikėdamiesi sukaupti dėmesio, meilės ar susižavėjimo.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)
Šiandien galite turėti džiugią dieną, jei parodysite palankumą kitiems asmenims, užuot  ko nors siekę sau ir savaip spręsdami problemas. Vos supratę, kad jais pasitikima, jie jums sukurs tinkamas sąlygas gerai jaustis ar ką nors atlikti. Vakare jums paruošti keli palankumo ženklai iš jūsų atžalų ir šiokia tokia konfrontacija su kai kuo iš namiškių.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien bus nesunku įvykdyti tai, ko iš jūsų tikisi jūsų darbdaviai ar šeimos nariai. Tačiau, besisukant uždarame rūpestėlių rate, bus nesunku pamesti kryptį, jei į viską žvelgsite paviršutiniškai. Vakare gali būti nelengva išklausyti visus norinčius jums kažką papasakoti ar su visais susitikti, kuriems jūsų buvimas reikalingas.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Kaskart šiandien pabandydami būti kitokiais nei buvote vakar, tapsite stipresniais, drąsesniais, kūrybiškesniais. O tai netruks pastebėti šalia jūsų esantys. Vakarop galėsite su kai kuo tai aptarti ar turėti širdžiai mielą susitikimą. Tačiau jūsų norams sparčiai didėjant, dienos pabaigoje galite su kai kuo nesusitarti dėl to, kas vertinga, o kas ne.
LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien į viską žvelgsite pernelyg subjektyviai ir niekaip neišsisuksite iš su namais ar šeima susijusių reikalų. Vakare jūsų namuose gali atsirasti daiktų, kurie pakeis senus ir įgrisusius. O jaukią namų aplinką galiausiai sujauks jūsų pačių perdėtos pastangos savaip pakreipti įvykių eigą ar už savo vietą šeimoje pakovoti.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Dieną pradėsite žinodami, kad turite daug kur spėti ir su nemažu būreliu žmonių pasikalbėti. Ir didžiąją dalį dienos puikiai spėsite suktis šiuo jums pasiūlytu ritmu, sulaukdami reikalingų asmenų dėmesio ir pripažinimo. Vakare gali būti sunku suderinti savo poreikį pasikalbėti su nenoru atskleisti savo tikrųjų tikslų bei ketinimų.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Besirūpindami tuo, ką turite, šiandien galite nepastebėti to, ką įmanoma turėti. Kai ko jums nereikšmingo atsisakydami, pasijusite kur kas turtingesni emociškai, dvasiškai ar materialiai. Vakare su jūsų pasirinkimais gali nesutikti kai kas iš draugų, tačiau lanksčiai ir lengvabūdiškai reaguoti į šias situacijas gali būti nelengva.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien kaip niekas norėsite atsiskleisti, tačiau sienas sau patys tai statysite, tai griausite. Trukdys dar ir  didžiulis emocijų debesis, iš kurio vienu metu ir lis, ir griaudės, ir nedrąsiai lįs saulės spinduliai. Ką su tuo darysite – spręskite patys, pernelyg nesidairydami į kitus, nes Mėnulis jūsų ženkle, vadinasi, jūs diktuojate dienos toną.
ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien pravartu jums būtų išsivaduoti iš tam tikrų praeities pančių, nes tik tai galiausiai leis jums atvirai ir nevaržomai priimti tai, kas jums gero bus pasiūlyta. Nors nelengvai tam ryšitės, turėsite progą pademonstruoti savo įdirbį ar pasiekimus. Vakare noriai kovosite su turinčiais kitokią nuomonę nei jūsiškė.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien žinosite, kaip tapti kolektyvo siela, leidžiant ir kitiems pasireikšti, ir patiems savo svarbą įrodyti. Tam jums pagelbės jūsų požiūris ar akiratis, suformuotas dėl studijų mokymosi įstaigoje ar kelionėse. Vakare nepersistenkite kaišiodami nosį į savo bičiulių reikalus – tokiu būdu tik trintį ir priešpriešą suformuosite. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Savaitės pabaigoje sieksite įvertinimo už savo darbą ir su juo susijusius pasiekimus. Jūsų lūkesčiai pasiteisins, savyje radus drąsos dalytis, pasitikėti, išklausyti skirtingas nuomones ir sužinoti nepageidaujamų tiesų. Vakare jūsų perdėtos ambicijos ar per didelis dėmesys darbui gali sukelti nepasitenkinimą jūsų artimam žmogui.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Norėdami dieną padaryti išskirtine ir iš jos sulaukti kuo daugiau prasmės, dairykitės kuo plačiau ir būkite kuo atviresni tam, kas jums siūloma. Pajutę jūsų stiprybę ir optimizmą, prie jūsų noriai jungsis kiti žmonės. Tiesa, vakare šiek tiek daugiau iš jūsų pareikalaus nepabaigti darbai, buitis ar pašlijusi sveikata.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?