Barviškiai ir lapyniškiai jau gyvena saugiau

2015-09-19, Lijana JAGINTAVIČIENĖ
Po rekonstrukcijos tiltu vaikščioti saugu.
Po rekonstrukcijos tiltu vaikščioti saugu.

Dar liepą į „Šilokarčemos“ redakciją kreipėsi Saugų seniūnijos Barvų kaimo gyventojai, kurie tuomet nerimavo dėl tilto, einančio per Tenenio upę. Jis jungia Barvų ir Lapynų kaimus. Pasidomėjome, kokia situacija dabar – pasirūpino Saugų seniūnija žmonių saugumu ar ne?

Tuomet  kaimo gyventojai į redakciją kreipėsi su pagalbos prašymu ir teigė, kad tilto turėklai jau seniai išlūžę, kelia pavojų. Pastarieji tvirtino, kad dar praėjusiais metais dėl to ne kartą kreipėsi į tuomet Saugų seniūnės pareigas ėjusią Anastaziją Oželytę ir prašė sutvarkyti tiltą. Guodėsi barviškiai ir tikino, kad ne tik neįgaliems, senyvo amžiaus žmonėms, bet ir vaikams čia labai pavojinga buvo. Pastarieji bet kada nesuvaldę dviračio galėjo nuvažiuoti nuo kelio arba žaisdami įkristi į upę. Pašnekovai tų nelaimių ir bijojo.

Patys barviškiai tilto sutvarkyti negalėjo, mat tam reikėjo nemažai lėšų. Bet to daryti jiems ir nebereikės. Nes Saugų seniūnija jau pasirūpino, kad tiltas būtų saugus – jį sutvarkė. Žmonės nemelavo, kad jau ne kartą apie savo bėdą buvo sakę tuometei seniūnei A. Oželytei, mat net dalis turėklų buvo rasta seniūnijos pagalbinėse patalpose. „Nepavyko visko sutvarkyti labai greitai.  Darbai šiek tiek užsitęsė, nes neturėjome žmogaus, kuris galėtų atlikti metalo suvirinimo darbus. Vėliau paaiškėjo, kad yra tai sugebantis žmogus. Jis tuomet atliko viešuosius darbus. Todėl darbai baigti netrukus. Suvirinome, sudėjome, nudažėme. Dabar per tiltą gali eiti visi be baimės“, - dėstė Saugų seniūno pareigas laikinai einantis Kęstutis Sadauskas.

Kai buvo tvarkomas tiltas, ne vienas smalsiai nužiūrėjo, ką ir kaip darbuotojai darė. Tik viena jauna šeima stabtelėjo ir pasidžiaugė, kad dabar jų vaikai galės saugiai eiti tiltu.

Skaitytojau, turi problemą ir negali jos išspręsti? Nebežinai, kur kreiptis, kad tai būtų padaryta? Kreipkis į „Šilokarčemos“ redakciją, mes pabandysime prisidėti prie jūsų bėdų sprendimo. Apie savo problemą parašyk elektroninį laišką adresu lijanajagintaviciene@gmail.com arba skambink telefonu 8 651 28 554.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar namuose jau pasipuošėtė Kalėdų eglutę?