Savaitgalio horoskopas – rugsėjo 19–20 d.

2015-09-19, ji24.lt
„Fotolia“ nuotr. / Ruduo
„Fotolia“ nuotr. / Ruduo

Nuotaikingą, smagų, įvairiapusį ir atsipalaiduoti leidžiantį savaitgalį jums žada astrologai? O gal dar ko nors ypatingo gali nutikti? Siūlome paskaityti.

AvinasAvinas 
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šeštadienį iš savo neišsipildžiusių svajonių ir nesibaigiančių darbų ar sveikatos problemų tikėsitės ištrūkti dairydamiesi galimybių kur nors išvykti, klausdami autoritetingų ar toli gyvenančių asmenų nuomonės. Sekmadienį jūsų optimizmas augs lyg ant mielių, kai jūsų akiratyje atsiras žavus asmuo ar geros sąlygos savo išradingumą pademonstruoti.

JautisJautis 
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šeštadienį jūsų ir draugų nuomonės išsiskirs, tačiau jūs matysite tik tai, ką norite matyti. Deja, tai ne priežastis veltis į skolas, kitus finansinius įsipareigojimus ar rizikuoti tuo, kas ne vien jūsų. Sekmadienį savo indėliu į šeimos laimę ir originaliais asmeninių ar šeimos narių problemų sprendimo būdais niekam nesigirsite.

DvyniaiDvyniai

(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Lyg į kokį uždarą ratą įsisuksite šeštadienį, kai visaip norėdami pateisinti savo antrosios pusės lūkesčius, priimsite netikusius sprendimus dėl kertinių jūsų gyvenimo sričių. Sekmadienį jūsų aplinkoje netrūks žmonių, kurie jus žavi, su kuriais gera pasikalbėti ir kurių idėjos ar pasiūlymai jums suteikia sparnus.

VėžysVėžys 
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šeštadienį bandydami žūtbūt pritaikyti savo žinias ir įsitikinimus buityje ar sveikatai gerinti, galite nepajusti ribos. Išklausydami skirtingas nuomones ir nesilaikydami įsikibę į savo išgalvotą poziciją, visiems paslaugą padarysite. Sekmadienį kai ką neįtikėtino sau atlikę, gerokai kilstelsite savo vertės kartelę.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šeštadienį savo dosnumu bandysite pamaloninti visus su tuo susijusius, tačiau ne visuomet atsižvelgsite į tai, jog dalijatės ne tik tuo, kas jums priklauso. Sekmadienį ieškosite jumis besižavinčių ir išties rasite, jei dar ir be savo asmeninių savybių pasitelksite neįprastas savo žinias, požiūrį ir patirtį.

MergelėMergelė 
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šeštadienį namuose kartu su artimu žmogumi tikėsitės galintys įveikti kalnus ir noriai užmerksite akis tuomet, kai įvykiai kryps ne jūsų išsvajota kryptimi, o antroji pusė nepateisins jūsų lūkesčių. Sekmadienį tyliai gražinsite ir kitaip puoselėsite savo privačią erdvę, nevengdami netradiciniais sprendimais pagrįstų pokyčių.

SvarstyklėsSvarstyklės 
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šeštadienį aukositės dėl kitų asmenų, manydami, kad ir visi kiti yra pasiruošę elgtis atitinkamai. Be to, su jais dalysitės savo mintimis, planais ir ketinimais. Deja, svajonės ne visuomet sutaps su realybe. Sekmadienį turėsite supratingesnių pašnekovų ir mielai velsitės į pačias keisčiausias pažintis bei diskusijas.

SkorpionasSkorpionas 
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šeštadienį pernelyg įsitraukę į ryšių su bičiuliais ar bendraminčiais peripetijas, tai pervertinsite savo pačių gebėjimus, tai jų neįvertinsite. Sekmadienį norėdami parodyti, kas tokie esate, nesitaikstysite su jokiais apribojimais ir, nestokodami optimizmo, diegsite naujoves buityje, galbūt įsigydami tam reikalingų priemonių.

ŠaulysŠaulys 
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šeštadienį kažkokios jūsų svajonės dėl šeimos gali atrodyti pasiekiamos ranka, o tam jūs panaudosite visas savo teigiamas savybes, pamiršdami apie bet kokį saiką. Sekmadienį leisdami sau ir jūsų brangiausiems asmenims pasidžiaugti, patys kur kas daugiau džiaugsmo patirsite, juos ne kartą dar savo poelgiais nustebindami.

OžiaragisOžiaragis 
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šeštadienį rasite priežasčių pasvajoti, tačiau šįkart tai jūsų neapsaugos, o, priešingai, įvels dar į nerealesnes svajones. Juo labiau kad tikėsite viskuo, kas jums sakoma. Sekmadienį apie savo planus mažai kam pasakosite, o juos savaip pakoreguos kitų žmonių dėka atsiradusi galimybė atlikti namuose keletą neplanuotų permainų.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šeštadienį su malonumu tenkinsite draugų pageidavimus, neatsispirsite jų prašymams jiems padėti ar žavėsitės jų neįtikėtinomis idėjomis, rizikuodami tuo, ką turite ar galite turėti. Sekmadienį įsitrauksite į bendravimo žaidimus, o poreikis sužavėti ir kuo daugiau žmonių aplink save sutelkti viršys visus kitus jūsų poreikius.

ŽuvysŽuvys 
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šeštadienį besistengdami dėl savo artimo ar kito svarbaus žmogaus, visiškai pamiršite save ir tai, kas jums išties svarbu. Tačiau tam atsispirti nelengva, kai tiek norinčių matyti šią jūsų kuriamą idilę. Sekmadienį jūsų pastangos  buityje ar dėl sveikatos džiugins jus, leis atskleisti neįprastus jūsų gabumus ir gerins kitų žmonių nuomonę apie jus. 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?